
Autorami wystawy PRL-u są:
Sławomir Krajewski - Edukator Kompetencji Cyfrowych, zajmuje się wprowadzaniem w świat nowych technologii głównie osób z pokolenia 50+, choć nie tylko. Prowadzi warsztaty dla najmłodszych m.in. z kodowania, robotyki i bezpieczeństwa cyfrowego dla nauczycieli. Jest inicjatorem „konsultacji komputerowych”, które regularnie odbywają się w Domu Kultury Modraczek na Wyżynach. W ramach programu Polska Cyfrowa Równych Szans koordynowanego przez Stowarzyszenie
Miasta w Internecie, a przygotowanego na zlecenie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji prowadził spotkania edukacyjne, w których wzięło udział ponad 1500 osób z województwa kujawsko-pomorskiego. Z wykształcenia jest technikiem elektronikiem oraz nauczycielem matematyki i informatyki, z zawodu instruktorem kulturalno-oświatowym. Aktualnie bierze udział w programie dla innowacyjnych edukatorów prowadzonym przez firmę Microsoft. Z zamiłowania pasjonat starej elektroniki.
Dariusz Pokorny - Wcześniej współtworzył i był członkiem zarządu Stowarzyszenia KSTS OGRODY. W trudnym okresie zmian ustrojowych, po przez dostarczanie mieszkańcom Bydgoszczy programów telewizji satelitarnej, zwiększał ich dostęp do wiedzy i kultury. Współtwórca i propagator wystawy „Elektronika PRL-u”. Z zamiłowania zbieracz pamiątek z czasów PRL-u, eksplorator miejsc zapomnianych, aktywnie relacjonuje bieżące życie społeczne miasta.
WIDEO: FILMOWA KRONIKA GALERII (NIE)UŻYTKU
Spotkajmy się nad rzeką - Kronika filmowa Stanu Użytku from Nihil Quest on Vimeo.

Z Galerią współpracują: Sławomira Olejniczak - nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 2 w Bydgoszczy (Odział Gimnazjalny), opiekun szkolnego koła "Caritas".
Wolontariusze - uczniowie klas gimnazjalnych ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Bydgoszczy, uczestnicy Koła "Caritas"
WIDEO: FILMOWA KRONIKA GALERII (NIE)UŻYTKU
Spotkajmy się nad rzeką - Kronika filmowa Stanu Użytku from Nihil Quest on Vimeo.

