Enea Astoria wygrała dwie bitwy, ale wojna trwa

Enea Astoria wygrała dwie bitwy, ale wojna trwa

Zdjęcie autora materiału

Marek Fabiszewski

Express Bydgoski

Express Bydgoski

Grzegorz Kukiełka w niedzielnym meczu w Artego Arenie był najlepiej punktującym zawodnikiem Enea Astorii (18 punktów).

Grzegorz Kukiełka w niedzielnym meczu w Artego Arenie był najlepiej punktującym zawodnikiem Enea Astorii (18 punktów). ©Tomasz Czachorowski

Enea Astoria Bydgoszcz prowadzi z Biofarmem Basketem Poznań 2-0 po wygranych 89:80 i 85:75 w Artego Arenie. Trzeci (i ostatni?) mecz ćwierćfinałowy w sobotę w Poznaniu.
Grzegorz Kukiełka w niedzielnym meczu w Artego Arenie był najlepiej punktującym zawodnikiem Enea Astorii (18 punktów).

Grzegorz Kukiełka w niedzielnym meczu w Artego Arenie był najlepiej punktującym zawodnikiem Enea Astorii (18 punktów). ©Tomasz Czachorowski

W niedzielnym meczu, który wyprowadził koszykarzy Enea Astorii na prowadzenie 2-0 aż 6 zawodników miało na koncie 10 i więcej punktów!



Podopieczni Grzegorza Skiby przez cały weekend oddali aż 50 rzutów z obwodu (w niedzielę 10/25) - w sezonie zasadniczym średnia ok. 20 prób na mecz.

Po pierwszym meczu Mariusz Rybka, historyk i statystyk klubu, napisał na Facebooku:

„Jest to historyczne zwycięstwo, ostatni raz drużyna Astorii grając na tym poziomie rozgrywek w fazie play-off wygrała w sezonie 1999/2000 z Polonią Warszawa 67-64, punkty w tym spotkaniu zdobyli Venskunas 18, Vaskys 14, Skiba 13, Małecki 8, Gierszewski 7, Gliszczyński 4, Celusta 3”.

Wspomniany w tym wpisie Grzegorz Skiba, obecnie trener zespołu Enea Astoria, powiedział na konferencji po drugim meczu:

- Bardzo się cieszę, że obroniliśmy swój parkiet.
Wiedziałem, że to będzie bardzo trudne po wczorajszym zwycięstwie. Dzisiaj rozpoczęliśmy fantastycznie, nie myliliśmy się w rzutach. Prywatnie nie lubię rozpoczynać tak meczu, bo potem nie da się grać na takim poziomie przez cały mecz. Wiedziałem, że wcześniej czy później Biofarm złapie swój styl grania. Za szybko straciliśmy przewagę, ale pokazaliśmy charakter i przepchnęliśmy ten mecz. Gratuluję chłopakom. Jedziemy do Poznania grać następne mecze, żeby tę serię, być może, zamknąć.

Grzegorz Kukiełka
(18 punktów w 2. meczu), dopowiedział:

- Ciężki mecz dzisiaj, ciężki mecz wczoraj. Biofarm jest zły, że przespał początek. My też powinniśmy być trochę źli, że oddaliśmy tę przewagę, powinniśmy bardziej kontrolować tempo gry, własne granie. Teraz czekają nas dwa mecze w Poznaniu, wojna trwa, dwie bitwy wygrane, ale Biofarm będzie walczył do ostatniego gwizdka.

Enea Astoria - Biofarm Basket 89:80 (21:29, 21:18, 27:17, 20:16) i 87:75 (25:17, 20:25, 19:20, 23:13).

Stan rywalizacji do 3 zwycięstw: 2-0.

Punkty koszykarzy Enea Astorii po dwóch meczach 1/4 finału w Artego Arenie:

Łukasz Frąckiewicz 31 (21+10),

Michał Aleksandrowicz 28 (18+10),

Grzegorz Kukiełka 24 (6+18),

Marcin Nowakowski 23 (11+12),

Mikołaj Grod 23 (8+15),

Jakub Dłuski 12 (2+10),

Paweł Śpica 10 (2+8),

Mateusz Fatz 9 (8+1),

Jakub Kondraciuk 6 (6+0),

Bartosz Pochocki 6 (5+1),

Dorian Szyttenholm 4 (2+2).

Kolejny mecz zostanie rozegrany w Poznaniu 13 kwietnia (sobota, 16.00).


Bydgoski klub organizuje wyjazd na to spotkanie. Zapisy przez profil Enea Astorii na Facebooku.

POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU




Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Aktualności sportowe

Terminarz rozgrywek

Brak danych
Środa, 21 sierpnia 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 5. kolejka 21.08.201921.08.2019
17:00 Warta Poznań -:- Podbeskidzie Bielsko-Biała
17:30 Radomiak Radom -:- GKS Jastrzębie
19:00 GKS Bełchatów -:- Odra Opole
19:00 GKS Tychy -:- Chrobry Głogów
19:00 Olimpia Grudziądz -:- Wigry Suwałki
19:00 Puszcza Niepołomice -:- Zagłębie Sosnowiec
20:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza -:- Stal Mielec
20:00 Chojniczanka Chojnice -:- Miedź Legnica
20:30 Stomil Olsztyn -:- Sandecja Nowy Sącz
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Jelenia Góra - I runda 15.08.201921.08.2019
Bóbr Opawa 1:6 Orzeł Mysłakowice
Czarni Strzyżowiec -:- Pogoń Świerzawa
Fatma Pobiedna -:- Cosmos Radzimów
Granica Miłoszów 0:3 Apis Jędrzychowice
Górnik Węgliniec -:- Piast Wykroty
Hutnik Pieńsk -:- GKS Warta Bolesławiecka
KS Maciejowa -:- Bóbr Marciszów
KS Pławna -:- Julia Szklarska Poręba
KS Stare Jaroszowice -:- Victoria Ruszów
Kwisa Mroczkowice -:- Gryf Gryfów Śląski
Kwisa Świeradów Zdrój -:- Nysa Zgorzelec
LKS Mierzwin -:- BKS Bobrzanie Bolesławiec
LZS Janiszów 0:3 Karkonosze Jelenia Góra
LZS Kotliska -:- GKS Gromadka
LZS Kościelnik -:- Iskra Łagów
LZS Zaręba -:- Łużyce Lubań
LZS Łaziska -:- LKS Ocice
Lechia Piechowice -:- Olimpia Kamienna Góra
Mitex Podgórzyn -:- Victoria Jelenia Góra
Olsza Olszyna Lubańska -:- Czarni Lwówek Śląski
Orzeł Wojcieszów -:- Stella Lubomierz
Piast Czerwona Woda -:- Leśnik Osiecznica
Pogoń Markocice -:- Włókniarz Mirsk
Potok Karpniki -:- Budowlani Wojcieszów
Sparta Zebrzydowa -:- Chrobry Nowogrodziec
Sudety Giebułtów -:- Granica Bogatynia
Zryw Bratków -:- LZS Porajów-Kopaczów
Łazek Pisarzowice -:- Włókniarz Leśna
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Legnica - I runda 21.08.201921.08.2019
Albatros Jaśkowice -:- Wilkowianka Wilków
Arka Trzebnice -:- Sparta Parszowice
Bazalt Piotrowice -:- Rodło Granowice
Burza Gołaczów -:- Dąb Stowarzyszenie Siedliska
Błękitni Koskowice -:- LZS Nowy Kościół
Czarni Golanka Dolna -:- LZS Lipa
Grom Gromadzyń-Wielowieś -:- Chojnowianka Chojnów
Huragan Nowa Wieś Złotoryjska -:- Orzeł Mikołajowice
KS Kłopotów-Osiek -:- Unia Miłoradzice
Kaczawa II Bieniowice -:- Czarni Rokitki
Kalina Sobin -:- LZS Buczyna
Kłos Moskorzyn -:- Sparta Przedmoście
Nysa Wiadrów -:- Wilki Różana
Orzeł Wojcieszyn -:- Huragan Proboszczów
Park Targoszyn -:- Tęcza Kwietno
Płomień Michów -:- Fortuna Obora
Rataj Paszowice -:- Błękitni Kościelec
Skora Jadwisin -:- Orlik Okmiany
Victoria Parchów -:- Orzeł Czerna
Victoria Siciny -:- LZS Ostaszów
Viktoria Borek -:- Sokół Jerzmanowa
Łagoszowia Łagoszów -:- Mieszko Ruszowice
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Wałbrzych - I runda 04.08.201911.08.2019
18:00 Płomień Makowice -:- Bielawianka Bielawa
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Wrocław - I runda 10.08.201915.08.2019
18:00 Amator Oleśnica Mała -:- Korona Pęcz
— Piłka nożna, — Regionalny PP: kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz - II runda 20.08.201928.08.2019
Goplania Inowrocław -:- Cuiavia Inowrocław
Gopło Kruszwica -:- Unia Gniewkowo
Gwiazda Bukowiec -:- Start Warlubie
Polonia Bydgoszcz -:- Noteć Łabiszyn
Pomorzanin Serock -:- BKS Bydgoszcz
Rawys Raciąż -:- Krajna Sępólno Krajeńskie
Sparta Przysiersk -:- Wda Świecie
17:00 Cukrownik Tuczno -:- Noteć Gębice
17:00 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie -:- Unia Janikowo
17:00 Zagłębie Piechcin -:- Pogoń Mogilno
17:30 GLZS Sadki -:- Sportis Łochowo
18:00 Czarni Nakło nad Notecią -:- SP Zawisza Bydgoszcz
18:00 KS Brzoza -:- Notecianka Pakość
18:00 LKS Dąbrowa Chełmińska -:- Piast Złotniki Kujawskie
18:00 LZS Grochowiska Księże -:- Pałuczanka Żnin
18:00 Piaski Bydgoszcz -:- Unia Solec Kujawski
— Piłka nożna, — Regionalny PP: lubelski, Chełm - II runda 14.08.201915.08.2019
17:00 Astra Leśniowice -:- MKS Siedliska
— Piłka nożna, — Regionalny PP: lubelski, Biała Podlaska - III runda 21.08.201921.08.2019
17:00 Armaty Stoczek Łukowski -:- Ar-Tig Huta Dąbrowa
17:00 Grom Kąkolewnica -:- Podlasie Biała Podlaska
17:00 LKS Milanów -:- Orlęta Radzyń Podlaski
17:00 Niwa Łomazy -:- Lutnia Piszczac
17:00 Olimpia Jabłoń -:- Bizon Jeleniec
17:00 SPLGMP Rogoźnica -:- Huragan Międzyrzec Podlaski
17:00 Tur Turze Rogi -:- Polesie Serokomla
17:00 ŁKS Łazy -:- Orlęta Łuków
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Wieliczka - II runda 14.08.201921.08.2019
18:00 Błękitni Bodzanów -:- LKS Śledziejowice
18:00 Górnik II Wieliczka -:- Piłkarz Podłęże
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Wadowice/Wadowice - IV runda 21.08.201921.08.2019
17:30 Garbarz Zembrzyce -:- Orzeł Ryczów
17:30 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska -:- Beskid Andrychów
17:30 Sosnowianka Stanisław Dolny -:- Halniak Maków Podhalański
17:30 Strzelec Budzów -:- Tempo Białka
— Piłka nożna, — 2. liga, 5. kolejka 21.08.201921.08.2019
17:00 Elana Toruń -:- Skra Częstochowa
17:00 Garbarnia Kraków -:- Pogoń Siedlce
17:00 Resovia -:- Bytovia Bytów
17:00 Stal Stalowa Wola -:- Błękitni Stargard
17:00 Lech II Poznań -:- Legionovia Legionowo
18:50 Widzew Łódź -:- Górnik Łęczna
19:00 GKS Katowice -:- Olimpia Elbląg
19:00 Górnik Polkowice -:- Stal Rzeszów
19:00 Znicz Pruszków -:- Gryf Wejherowo
— Piłka nożna, — Regionalny PP: łódzkie, Piotrków Trybunalski - III runda 21.08.201921.08.2019
17:00 Alfa Kleszczów -:- Start Lgota Wielka
17:00 GKS IV Bełchatów -:- Astoria Szczerców
17:00 KS Paradyż -:- Szczerbiec Wolbórz
17:00 LKS Mierzyn -:- KS Niedośpielin
17:00 Olimpia Wola Załężna -:- LUKS Mroczków-Dzielna
17:00 Polonia II Piotrków Trybunalski -:- Skalnik Sulejów
17:00 RKS Rzeczyca -:- LKS Lubochnia
17:00 Zjednoczeni Bełchatów -:- GKS II Bełchatów
— Piłka nożna, — Regionalny PP: łódzkie, Skierniewice - II runda 21.08.201921.08.2019
17:30 GKS Bedlno -:- Olimpia Chąśno
17:30 Jutrzenka Drzewce -:- Unia II Skierniewice
17:30 Korona Wejsce -:- Zryw Wygoda
17:30 Mazovia Rawa Mazowiecka -:- GLKS Wołucza
17:30 Olimpia Jeżów -:- GLKS RZD Żelazna
17:30 Pogoń Bełchów -:- Olympic Słupia
17:30 Pogoń Godzianów -:- Juvenia Wysokienice
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 1. kolejka 14.08.201921.08.2019
14:00 MKS Polonia Warszawa U-17 -:- Ursus Warszawa U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa A, 1. kolejka 17.08.201919.08.2019
13:00 Escola Varsovia U-15 -:- MKS Ząbkovia Ząbki U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 1. kolejka 17.08.201928.08.2019
15:00 Rozwój Katowice U-15 -:- Piast Gliwice U-15
Czwartek, 22 sierpnia 2019
— Piłka nożna, — Liga Europy, 4. runda eliminacyjna 22.08.201929.08.2019
20:00 Legia Warszawa -:- Glasgow Rangers
Piątek, 23 sierpnia 2019
— Piłka nożna, — Liga angielska, 3. kolejka 23.08.201925.08.2019
21:00 Aston Villa -:- Everton FC
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 2. kolejka 25.08.201925.08.2019
20:00 Granada CF -:- Sevilla FC
22:00 Levante UD -:- Villarreal CF
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 6. kolejka 23.08.201925.08.2019
20:30 Jagiellonia Białystok -:- Wisła Kraków
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 2. kolejka 24.08.201924.08.2019
20:30 FC Koeln -:- Borussia Dortmund
Sobota, 24 sierpnia 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 6. kolejka 24.08.201925.08.2019
14:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała -:- Olimpia Grudziądz
19:00 Chrobry Głogów -:- Stomil Olsztyn
19:45 Odra Opole -:- Radomiak Radom
— Piłka nożna, — 2. liga, 6. kolejka 24.08.201924.08.2019
17:00 Stal Rzeszów -:- Elana Toruń
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 2. kolejka 24.08.201925.08.2019
13:30 Ursus Warszawa U-17 -:- AKS SMS Łódź U-17
14:00 Legia Warszawa U-17 -:- MKS Polonia Warszawa U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa A, 2. kolejka 24.08.201924.08.2019
12:00 AP Talent Białystok U-15 -:- MKS Polonia Warszawa U-15
12:00 Legia Warszawa U-15 -:- UKS SMS Łódź U-15
14:30 MKS Ząbkovia Ząbki U-15 -:- Jagiellonia Białystok U-15
16:00 ZKS Olimpia Elbląg U-15 -:- Escola Varsovia U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 2. kolejka 24.08.201925.08.2019
AP Pogoń Szczecin U-15 -:- FASE Szczecin U-15
11:00 Arka Gdynia SI U-15 -:- Lech Poznań U-15
12:00 CWZS Bydgoszcz U-15 -:- Lechia Gdańsk U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 2. kolejka 24.08.201925.08.2019
Śląsk Wrocław U-15 -:- Rozwój Katowice U-15
12:00 Falubaz Zielona Góra U-15 -:- Chrobry Głogów U-15
12:00 Piast Gliwice U-15 -:- Zagłębie Lubin U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 2. kolejka 24.08.201927.08.2019
Akademia Piłkarska 21 U-15 -:- Wisła Kraków U-15
12:00 Sandecja Nowy Sącz U-15 -:- Motor Lublin U-15
12:00 Stal Rzeszów U-15 -:- Górnik Łęczna U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 2. kolejka 24.08.201925.08.2019
Chemik Bydgoszcz U-17 -:- Pogoń Szczecin U-17
12:00 AP Reissa Poznań U-17 -:- Arka Gdynia U-17
12:00 Lech Poznań U-17 -:- Lechia Gdańsk U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 2. kolejka 24.08.201924.08.2019
11:00 Gwarek Zabrze U-17 -:- Ruch Chorzów U-17
11:00 Górnik Zabrze U-17 -:- Stadion Śląski Chorzów U-17
12:00 PLUKS Pomologia Prószków U-17 -:- Rozwój Katowice U-17
15:00 Zagłębie Lubin U-17 -:- Śląsk Wrocław U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa D, 2. kolejka 24.08.201925.08.2019
12:00 AP TOP 54 Biała Podlaska U-17 -:- Cracovia U-17
12:00 Korona Kielce U-17 -:- Stal Mielec U-17
12:30 Karpaty Krosno U-17 -:- Wisła Kraków U-17
— Piłka nożna, — CLJ, 3. kolejka 24.08.201925.08.2019
12:00 UKS SMS Łódź U-18 -:- Legia Warszawa U-18
12:00 Zagłębie Lubin U-18 -:- Pogoń Szczecin U-18
13:00 Arka Gdynia U-18 -:- Jagiellonia Białystok U-18
14:00 Korona Kielce U-18 -:- Escola Varsovia U-18
— Piłka nożna, — Liga angielska, 3. kolejka 23.08.201925.08.2019
13:30 Norwich City -:- Chelsea Londyn
16:00 Brighton & Hove Albion -:- Southampton FC
16:00 Manchester United -:- Crystal Palace
16:00 Sheffield United -:- Leicester City
16:00 Watford FC -:- West Ham United
16:00 Wolverhampton Wanderers -:- Burnley FC
18:30 Liverpool FC -:- Arsenal Londyn
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 2. kolejka 25.08.201925.08.2019
17:00 Osasuna Pampeluna -:- SD Eibar
19:00 Real Madryt -:- Real Valladolid
21:00 Celta Vigo -:- Valencia CF
21:00 Getafe CF -:- Athletic Bilbao
— Piłka nożna, — Liga francuska, 3. kolejka 24.08.201928.08.2019
20:00 Amiens SC -:- FC Nantes
20:00 Angers SCO -:- FC Metz
20:00 Dijon FCO -:- Girondins Bordeaux
20:00 Stade Brestois -:- Stade de Reims
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 6. kolejka 23.08.201925.08.2019
15:00 Cracovia -:- Arka Gdynia
17:30 Lechia Gdańsk -:- Śląsk Wrocław
20:00 Raków Częstochowa -:- Lech Poznań
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 2. kolejka 24.08.201924.08.2019
15:30 FC Augsburg -:- Union Berlin
15:30 FSV Mainz -:- Borussia Moenchengladbach
15:30 Fortuna Duesseldorf -:- Bayer Leverkusen
15:30 SC Paderborn -:- SC Freiburg
15:30 TSG 1899 Hoffenheim -:- Werder Brema
18:30 Schalke 04 Gelsenkirchen -:- Bayern Monachium
— Piłka nożna, — Liga włoska, 1. kolejka 24.08.201926.08.2019
18:00 AC Parma -:- Juventus Turyn
20:45 ACF Fiorentina -:- SSC Napoli
Niedziela, 25 sierpnia 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 6. kolejka 24.08.201925.08.2019
14:45 Zagłębie Sosnowiec -:- GKS Tychy
16:00 Warta Poznań -:- GKS Jastrzębie
17:00 Sandecja Nowy Sącz -:- GKS Bełchatów
18:00 Chojniczanka Chojnice -:- Puszcza Niepołomice
19:00 Wigry Suwałki -:- Bruk-Bet Termalica Nieciecza
— Piłka nożna, — 2. liga, 6. kolejka 24.08.201924.08.2019
13:05 Górnik Łęczna -:- GKS Katowice
16:00 Błękitni Stargard -:- Resovia
16:00 Skra Częstochowa -:- Widzew Łódź
17:00 Garbarnia Kraków -:- Lech II Poznań
17:00 Legionovia Legionowo -:- Górnik Polkowice
18:00 Bytovia Bytów -:- Znicz Pruszków
19:00 Olimpia Elbląg -:- Stal Stalowa Wola
19:00 Pogoń Siedlce -:- Gryf Wejherowo
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 2. kolejka 24.08.201925.08.2019
12:00 Escola Varsovia U-17 -:- Naki Olsztyn U-17
15:00 UKS SMS Łódź U-17 -:- Znicz Pruszków U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 2. kolejka 24.08.201925.08.2019
16:00 UKS LOTOS Gdańsk U-15 -:- Warta Poznań U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 2. kolejka 24.08.201925.08.2019
17:00 Miedź Legnica U-15 -:- FC Wrocław Academy U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 2. kolejka 24.08.201925.08.2019
15:00 Arka Gdynia SI U-17 -:- Warta Poznań U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa D, 2. kolejka 24.08.201925.08.2019
14:30 Podgórze Kraków U-17 -:- BKS Lublin U-17
— Piłka nożna, — CLJ, 3. kolejka 24.08.201925.08.2019
12:00 Górnik Zabrze U-18 -:- Cracovia U-18
12:00 Wisła Kraków U-18 -:- Lech Poznań U-18
13:00 Hutnik Kraków U-18 -:- Śląsk Wrocław U-18
13:00 Lechia Gdańsk U-18 -:- Gwarek Zabrze U-18
— Piłka nożna, — Liga angielska, 3. kolejka 23.08.201925.08.2019
15:00 AFC Bournemouth -:- Manchester City
17:30 Tottenham Hotspur -:- Newcastle United
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 2. kolejka 25.08.201925.08.2019
17:00 Deportivo Alaves -:- Espanyol Barcelona
19:00 RCD Mallorca -:- Real Sociedad
21:00 FC Barcelona -:- Real Betis Sewilla
— Piłka nożna, — Liga francuska, 3. kolejka 24.08.201928.08.2019
15:00 AS Monaco -:- Nimes Olympique
17:00 RC Strasbourg -:- Stade Rennais
21:00 Paris Saint-Germain -:- Toulouse FC
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 6. kolejka 23.08.201925.08.2019
15:00 Górnik Zabrze -:- Korona Kielce
17:30 Zagłębie Lubin -:- Piast Gliwice
17:30 ŁKS Łódź -:- Legia Warszawa
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 2. kolejka 24.08.201924.08.2019
15:30 RB Lipsk -:- Eintracht Frankfurt
18:00 Hertha Berlin -:- VfL Wolfsburg
— Piłka nożna, — Liga włoska, 1. kolejka 24.08.201926.08.2019
18:00 Udinese Calcio -:- AC Milan
20:45 AS Roma -:- Genoa CFC
20:45 Cagliari Calcio -:- Brescia Calcio
20:45 Hellas Werona -:- Bologna FC
20:45 SPAL Ferrara -:- Atalanta Bergamo
20:45 Sampdoria Genua -:- Lazio Rzym
20:45 Torino FC -:- US Sassuolo
Poniedziałek, 26 sierpnia 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 6. kolejka 24.08.201925.08.2019
19:39 Stal Mielec -:- Miedź Legnica
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 2. kolejka 25.08.201925.08.2019
21:00 CD Leganes -:- Atletico Madryt
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 6. kolejka 23.08.201925.08.2019
18:00 Pogoń Szczecin -:- Wisła Płock
— Piłka nożna, — Liga włoska, 1. kolejka 24.08.201926.08.2019
20:45 Inter Mediolan -:- US Lecce
Wtorek, 27 sierpnia 2019
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Kraków - III runda 27.08.201928.08.2019
17:00 Błękitni II Modlnica -:- KS Borek (Kraków)
17:00 Dragoons Kraków -:- Błękitni Modlnica
17:00 Hutnik II Kraków -:- Wieczysta Kraków
17:00 JKS Zelków -:- Wiślanie II Jaśkowice
17:00 Kabel Kraków -:- Bronowianka Kraków
17:00 LKS Niedźwiedź -:- Grębałowianka Kraków
17:00 LKS Skała 2004 -:- Proszowianka Proszowice
17:00 Michałowianka Michałowice -:- TS Węgrzce
17:00 Pogoń Skotniki (Kraków) -:- Iskra Radwanowice
17:00 Sokół Rybna -:- Piast Wołowice
17:00 Zwierzyniecki KS Kraków -:- Prokocim Kraków
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 2. kolejka 24.08.201927.08.2019
11:00 AP TOP 54 Biała Podlaska U-15 -:- KKP Korona Kielce U-15
— Piłka nożna, — Liga francuska, 3. kolejka 24.08.201928.08.2019
19:00 Montpellier HSC -:- Olympique Lyon

Galeria