Dziś w Centrum Kongresowym Opery Nova odbędą się Targi...

Dziś w Centrum Kongresowym Opery Nova odbędą się Targi Edukacyjne

Małgorzata Pieczyńska

Aktualizacja:

Express Bydgoski

Opera Nova

Opera Nova ©Dariusz Bloch

Na Akademię Wiedzy Voll III zapraszamy szczególnie maturzystów, którzy mogą zapoznać się z ofertą uczelni i szkół.
Opera Nova

Opera Nova ©Dariusz Bloch

Jeśli w tym roku szkolnym będziesz zdawać maturę, to tego wydarzenia nie możesz przegapić. Wśród wystawców będą bowiem, m.in.: Wojskowa Akademia Techniczna z Warszawy, Akademia Morska z Gdyni, Wyższa Szkoła Zdrowia, Urody i Edukacji z Poznania.

Oczywiście, nie zabraknie też naszych lokalnych uczelni, a wśród nich: Wyższej Szkoły Gospodarki, Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego, Wyższej Szkoły Bankowej, Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej, Bydgoskiej Szkoły Wyższej, Collegium Medicum, Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu, TEB Edukacji, szkoły językowej Speak Up z Bydgoszczy oraz Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

W programie znajdą się, m.in.: pokazy i prezentacje promujące nowe technologie oraz nauki ścisłe, ale też spotkania z przedstawicielami uczelni.

Niezwykle ciekawie zapowiadają się wykłady edukacyjne, które poprowadzą profesjonalni trenerzy personalni oraz wykładowcy akademiccy.

Wśród nich będą: Magdalena Ściepko - rekruterka i headhunter z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży rekrutacyjnej, Tomasz Zieliński - specjalista sprzedaży, który wyszkolił dziesiątki znakomitych handlowców, Michał Julian Głodek - coach, trener i hipnoterapeuta, dr Tomasz Marcysiak - socjolog WSB w Bydgoszczy i zarazem ekspert w zakresie badań przemian zachodzących na obszarach wiejskich, Ewa Wilmanowicz - coach certyfikowany przez Noble Manhattan Coaching i International Institute of Coaching & Mentoring oraz Karol Kubiak - specjalista budowania relacji i sprzedaży, który pracował w firmie Microsoft.

Podczas wykładów uczestnicy targów dowiedzą się, jak efektywnie planować naukę do egzaminu dojrzałości i kształtować umiejętności przydatne podczas matury.

Będą mogli posłuchać o zarządzaniu wizerunkiem w internecie oraz zyskać wiedzę na temat tego, jak słuchać, aby usłyszeć i mówić tak, aby inni wiedzieli, co jest dla nas ważne. Prowadzący wykłady omówią też skuteczne sposoby motywacji, odkryją przed słuchaczami tajniki treningu mentalnego.

Uczestnicy zdobędą również informacje o tym, kogo w życiu słuchać i kto ma rację oraz jak zarządzać czasem. Dowiedzą się też wiele ciekawych rzeczy o inżynierii. No i nie zabraknie wykładu poświęconego pasji, będącej kluczowym składnikiem sukcesu zawodowego.

Targi edukacyjne Akademia Wiedzy Voll III rozpoczną się dziś o godz. 9 i potrwają do godz. 15. Ich organizatorami są „Express Bydgoski”, „Nowości” i Polska Press Grupa.

Partnerem głównym wydarzenia została Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy. Przyjdź koniecznie. Zapraszamy!

Czytaj treści premium w Expressie Bydgoskim Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Wideo