Dziewczyny z KKP Rem Marco w półfinale Pucharu Polski!

W Szczecinie bydgoskie piłkarki mogły liczyć na doping kibiców
W Szczecinie bydgoskie piłkarki mogły liczyć na doping kibiców Facebook/KKP Rem Marco Bydgoszcz
Zespół KKP Rem Marco Bydgoszcz zremisował na wyjeździe z Olimpią Szczecin 2:2 w rewanżowym spotkaniu ćwierćfinału Pucharu Polski.

W Bydgoszczy też był remis, ale 1:1, a to oznacza, że do półfinału awansowały bydgoszczanki. O sukcesie przesądziła większa liczba bramek zdobytych na wyjeździe.

Mecz w Szczecinie rozpoczął się od "trzęsienia ziemi". W 1. minucie na 1:0 dla KKP Rem Marco trafiła Ilona Raczkowska (asysta Zofii Giętkowskiej), a już po 120 sekundach stan pojedynku wyrównała Roksana Ratajczyk.

W 28. minucie trafiła Agata Stępień, wtedy Olimpia do awansu potrzebowała już dwóch trafień. Odpowiedziała tylko jednym (79. Paulina Oleksiak).

Nasze piłkarki powtórzyły swój najlepszy wynik w PP (półfinał w sezonie 2014/15). Wierzymy, że to jeszcze nie koniec w tym sezonie!

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0