Drugie zwycięstwo Chemika Bydgoszcz w tym sezonie [ZDJĘCIA]

marc
Chemik lepszy od Pogoni w dziesiątkę.
Chemik lepszy od Pogoni w dziesiątkę. Fot. Dariusz Bloch
Po wygranej na inaugurację w Kowalu, w sobotę na boisku przy ul. Glinki Chemik pokonał Pogoń Mogilno 3:1. To druga wygrana bydgoskiej drużyny w tym sezonie w IV lidze.

Należy zaznaczyć, że od 45 minuty chemicy grali w "10" po tym, jak czerwoną kartkę (za dwie żółte) zobaczył Paweł Olszewski.

Chemik Bydgoszcz – Pogoń Mogilno 3:1 (1:0)
bramki: 1:0 Paweł Olszewski (24), 2:0 Daniel Włosiński (49), 2:1 Mateusz Nawrocki (66), 3:1 Patryk Nowak (90).

Chemik: Tatera – D. Włosiński, Vasiutyn, Frasz, Czajka – Żurowski, Osiński – Kot (61. Nowak), Maziarz, Olszewski – Kawałek (13. Mik, 76. Dąbek).

Drugi bydgoski zespół w IV lidze, Polonia Bydgoszcz, przegrał w Izbicy z Kujawianką 3:4.

Kujawianka - Polonia 4:3 (2:1)
bramki dla Kujawianki w 31, 37, 53 i 75 minucie z karnego; dla Polonii - Adam Kardasz (40), Robert Sawicki (55 karny), Rafał Kubacki (90+3).

Polonia: Świetlik - Kotyński (82. Dyksa), Gabruś, Błaszkiewicz, Sarnowski - Januszewski (82. Wysocki), Jagodziński (70. Koźbiał), Kubacki, Makowski (73. Chruścicki), Sawicki - Kardasz.