https://expressbydgoski.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Dokąd polecimy z Bydgoszczy w sezonie letnim? LOT i Ryanair zwiększają liczbę połączeń

Jakub Kisiel
Opracowanie:
Polskie Linie Lotnicze LOT oraz Ryanair zmieniają rozkłady lotów. Sprawdźcie, dokąd polecimy z Bydgoszczy w sezonie letnim.Na kolejnych slajdach przedstawiamy zmiany w siatce połączeń >>>
Polskie Linie Lotnicze LOT oraz Ryanair zmieniają rozkłady lotów. Sprawdźcie, dokąd polecimy z Bydgoszczy w sezonie letnim.Na kolejnych slajdach przedstawiamy zmiany w siatce połączeń >>> archiwum/zdjęcie ilustracyjne
W Porcie Lotniczym Bydgoszcz w najbliższą niedzielę, 27 marca, rozpoczyna się sezon letni. Dla pasażerów oznacza to zwiększoną liczbę połączeń, dogodniejsze godziny wylotów oraz bogatą ofertę kierunków czarterowych w sezonie wakacyjnym.

Zobacz wideo z drona: Przebudowa torowiska na Kapuściskach - marzec 2022

od 16 lat

Rozpoczęcie sezonu letniego na bydgoskim lotnisku oznacza dla pasażerów duże zmiany w siatce połączeń. Od niedzieli, 27 marca, w Porcie Lotniczym Bydgoszcz zwiększona zostanie częstotliwość połączeń na kilku destynacjach. Władze lotniska poinformowały również, że od czerwca realizowane będą loty czarterowe.

- Wszystkie te nowości to kolejny krok w odbudowie ruchu pasażerskiego na Lotnisku Bydgoszcz, który w lutym odprawił ponad 8000 Pasażerów i zrealizował blisko 500 operacji startów i lądowań - informuje Mateusz Dul, specjalista ds. PR w Porcie Lotniczym Bydgoszcz.

Zwiększenie liczby połączeń oraz zmienione godziny wylotów dotyczą zarówno kursów realizowanych przez Polskie Linie Lotnicze LOT, jak i Ryanaira. Poniżej przedstawiamy szczegóły zmian w siatce połączeń PLL LOT oraz Ryanaira. Sprawdźcie, dokąd polecimy na wakacje z Bydgoszczy.

Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski