m
Bydgoskie siatkarki postawiły się wyżej notowanym rywalkom.

Zwłaszcza na początku spotkania, bo pałacanki wygrały pierwszego seta. Początkowo musiały gonić gospodynie tego spotkania, ale dzięki uważnej grze w obronie i skutecznej w ataku, wyrównały, a potem wyszły na niewielkie prowadzenie. Koncentrację utrzymały do końca tej partii.

Szansa na zwycięstwo i choćby jeden punkt była również w trzecim secie, gdy wynik długo oscylował wokół remisu (22:22). Końcówkę lepiej rozegrały jednak zawodniczki Chemika. Przy stanie 23:22 dla Chemika Natalia Mędrzyk zaserwowała asa, a partę gospodynie zamknęły skutecznym blokiem.

Potem poszły za ciosem - w czwartej odsłonie dominowały na parkiecie i zgarnęły trzy punkty.

MVP spotkania została Iga Wasilewska, środkowa Chemika.

GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE - POLSKIE PRZETWORY PAŁAC BYDGOSZCZ 3:1
Sety: (23:25, 25:19, 25:22, 25:13)
CHEMIK: Grajber (4), Kowalewska (4), Kąkolewska (4), Brakocević-Canzian (16), Wasilewska (15), Strantzali (17), Maj-Erwardt (libero) oraz Baijens (12), Łukasik (3), Mędrzyk (1), Żurawska (libero), Bałdyga.
PAŁAC: Dascalu (9), Ziółkowska (7), Hawryła (7), Mazurek, Żurowska (10), BIdias (13), Jagła (libero) oraz Reiter (3), Lijewska, Michalewicz (2).