Długoterminowa prognoza pogody LISTOPAD. Będzie słonecznie...

Długoterminowa prognoza pogody LISTOPAD. Będzie słonecznie [jesień 2018, listopad, 19.11.2018]

ES-O

Express Bydgoski

Aktualizacja:

Express Bydgoski

Długoterminowa prognoza pogody LISTOPAD. Będzie słonecznie [jesień 2018, listopad]

Długoterminowa prognoza pogody LISTOPAD. Będzie słonecznie [jesień 2018, listopad] ©pixabay

Długoterminowa prognoza pogody na listopad. Pogoda coraz bardziej nas zaskakuje? Jaka będzie pogoda w listopadzie? Czy nadal będzie ciepło? Kiedy czekają nas pierwsze przymrozki? Jak na razie meteorolodzy zapowiadają słoneczne dni i mało opadów deszczu. Taka prognoza zaskakuje! Sprawdź, jaką pogodę przyniesie listopad? [prognoza pogody]
Długoterminowa prognoza pogody LISTOPAD. Będzie słonecznie [jesień 2018, listopad]

Długoterminowa prognoza pogody LISTOPAD. Będzie słonecznie [jesień 2018, listopad] ©pixabay

Chyba nikt nie spodziewał się tak słonecznej i pogodnej jesieni. Synoptycy coraz bardziej nas zaskakują. Zapowiada się ciepła i mało deszczowa jesień. Chociaż nad ranem i wieczorami temperatury spadają i jest znacznie chłodniej, to w ciągu dnia temperatura powietrza sięga nawet 15 stopni Celsjusza. Zapowiada się, że listopad będzie pięknym przedłużeniem październikowej pogody. [prognoza pogody na listopad 2018]
Prognoza pogody listopad 2018 - czy będzie ciepło?


Początek listopada był bardzo słoneczny i taka pogoda utrzyma się do połowy miesiąca. W drugiej połowie listopada temperatura powietrza spadnie.

Od 6 do 8 listopada temperatura powietrza utrzyma się na poziomie 15 stopni Celsjusza, zachmurzenie będzie niewielkie, a w ciągu dnia można spodziewać się dużo słońca.

Temperatura powietrza spadnie w piątek, 9 listopada, termometry wskażą 13 stopni Celsjusza. Można spodziewać się przejściowego zachmurzenia nieba. Deszcze na ten dzień nie są zapowiadane.

W sobotę, 10 listopada, synoptycy zapowiadają 13 stopni Celsjusza oraz przejściowe zachmurzenia. Temperatura w nocy spadnie do 6 stopni.

W niedziele, 11 listopada, można spodziewać się przelotnych opadów deszczu. Termometry tego dnia wskażą 12 stopni Celsjusza.

Kodeks Pracy 2019 - jakie przyniesie zmiany? Nowe przepisy

Kolejny tydzień przyniesie spadek temperatury. W poniedziałek, termometry wskażą maksymalnie 13 stopni Celsjusza, a tendencja spadkowa utrzyma się. We wtorek, 13 listopada będzie pochmurno, a termometry wskażą 12 stopni Celsjusza.

W środę, 14 listopada, synoptycy zapowiadają przelotne opady deszczu, termometry wskażą 11 stopni Celsjusza, a w nocy temperatura spadnie do 4 stopni.

15 listopada termometry wskażą 12 stopni Celsjusza, tego dnia będzie przeważnie słonecznie.

16-18 listopada synoptycy zapowiadają, że temperatura spadnie do 8 stopni. W nocy termometry wskażą od 2-3 stopni.

W poniedziałek, 19 listopada będzie pochmurno, a termometry wskażą 7 stopni Celsjusza.Klimat w kraju się zmieni. Zagrożenie dla Polski i świata.

Czytaj treści premium w Expressie Bydgoskim Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Wideo