Diagnoza sezon 4 - odcinek 2 [streszczenie online]. Co...

Diagnoza sezon 4 - odcinek 2 [streszczenie online]. Co wydarzy się w kolejnym odcinku? [emisja 5.03]

online, źródło: player.pl

Express Bydgoski

Aktualizacja:

Express Bydgoski

"Diagnoza" odcinek 2 s.4 [streszczenie online]. Co wydarzy się w kolejnym odcinku?

"Diagnoza" odcinek 2 s.4 [streszczenie online]. Co wydarzy się w kolejnym odcinku? ©źródło: telemagazyn

Serial "Diagnoza", który podbił serca widzów, ponownie znalazł się w wiosennej ramówce stacji TVN. Zmagania lekarzy z Rybnik będziemy mogli oglądać w kolejnym sezonie już od poniedziałku 26 lutego. Sprawdź, co wydarzyło się w 1 i 2 odc. serialu!
"Diagnoza" odcinek 2 s.4 [streszczenie online]. Co wydarzy się w kolejnym odcinku?

"Diagnoza" odcinek 2 s.4 [streszczenie online]. Co wydarzy się w kolejnym odcinku? ©źródło: telemagazyn

Serial emitowany jest w poniedziałki o godz. 21:30. Powtórki można oglądać w każdą niedzielę o godz. 12:35.

Diagnoza odcinek 1 s. 4


Artman ogląda wiadomości o płonącym wysypisku śmieci pod Rybnikiem. Do szpitala zjeżdżają karetki z dziećmi, które przebywały w lesie w okolicach pożaru. Wśród grupy były także dzieci Anny i Artmana - wciąż jednak nie dotarły do szpitala. Wkrótce okazuje się, że dziewczynka i chłopiec mają ostre objawy zatrucia… Marzena ogląda wywiad, którego w szpitalu udzielił Szymon. Widać, że jego widok wywołał w niej emocje. Niedługo później odwiedza lekarza.

Odwróceni - ojcowie i córki. Nowy serial TVN [fabuła, streszczenie]
Odwróceni - ojcowie i córki. Streszczenie odcinka 2 [fabuła, obsada]


Co jeszcze wydarzy się w 1 odcinku 4 sezonu?


Michałowi kończą się opiaty, ale nie może sam wypisać sobie recepty. W poradni Leczenia Przewlekłego Bólu spotyka Olgę. Zdesperowany prosi ją o pomoc, udając, że ciągle bolą go żebra. Olga nie daje się oszukać i wyrzuca Michała. Jeden tajemniczy telefon zmienia jednak jej zdanie i decyduje się pomóc Wolskiemu… CBŚP prowadzi przesłuchania Bogny w sprawie handlu organami. Przesłuchany zostaje także Artman oraz Anna, co wyraźnie niepokoi Jana. W CBŚP Anna spotyka się z Bogną, która zanurza się w przeszłość i wyznaje jej prawdę.

Nowy serial TVN - Chyłka Zaginięcie. Obsada, fabuła, streszczenie odcinków
Wiosenna ramówka TVN - nowe programy i seriale [Agent, Odwróceni, Chyłka, Big Brother]


Diagnoza odcinek 2 streszczenie


Stan dzieci Anny i Artmana ulega pogorszeniu - chłopiec i dziewczynka trafiają na OIOM. Szymon nie wie, co wpłynęło na tak gwałtowną zmianę. Najbliższe godziny będą dla nich decydujące. Na SOR trafia pacjent - Igor Brylski - młody, wysportowany chłopak. Objawy nastolatka wskazują na zatrucie pokarmowe lub stan zapalny. Nie wygląda to jednak groźnie. Michał zatrzymuje go na obserwacji. Kiedy stan Igora nieoczekiwanie się pogarsza, chłopak trafia na salę operacyjną. Operuje go doktor Wolski, który pozostaje pod wpływem leków… Kto i jaką zapłaci za to cenę?

Lidl stworzył półkę "zero waste" i sprzedaje wczorajszą żywność nawet 70 proc. taniej


Diagnoza - streszczenie odcinka 2 s. 4


Anna bezskutecznie szuka związku pomiędzy dolegliwościami Igora a chorującymi dziećmi. Dopiero Szymonowi udaje się odkryć niepokojącą zależność. Pediatra nie potrafi za to rozwiązać swoich problemów z bratem. Kolejna próba rozmowy z Sadzikiem zakończy się już nie tylko awanturą… Na ścianie w swoim mieszkaniu Artman znajduje napis - "MORDERCA". Prześladowcy nie tylko wysyłają mu zdjęcia, ale najwyraźniej byli też w jego mieszkaniu. Kupuje kamerki i montuje je. W więzieniu Olivier Krynicki prowadzi głodówkę, chcąc wymusić tym wizytę córki. Ta jednak nie zamierza go odwiedzić. Zdesperowany dzwoni do Anny i prosi ją o pomoc. Leśniewska przejęta chorobą swoich dzieci nie chce nawet rozmawiać z Olivierem. Ciemne chmury zbierają się także nad doktor Olgą, która chce uwolnić się od układów ze środowiskiem przestępczym. Arkadiusz nie zamierza jednak rezygnować z kontaktu i pojawia się pod szpitalem, by odebrać wystawione przez Michała lewe zwolnienie.


Zwiastun drugiego odcinka Diagnozy

Czytaj treści premium w Expressie Bydgoskim Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Wideo