Cztery medale zawiszan

Sławomir Kabat
Na terenie ośrodka Bundeswery w Warendorf odbyły się Otwarte Wojskowe Mistrzostwa Europy w Lekkiej Atletyce. Biało-czerwoni zdobyli 9 medali (3, 5, 1). Cztery z nich wywalczyli zawiszanie

<!** reklama>
reprezentujący Wojskowy Zespół Sportowy pod dowództwem trenera Wiesława Czapiewskiego.  To były ostatnie starty w sezonie, stąd osiągane wyniki dalekie były od rekordów życiowych. Wyniki zawiszan: złoty medal Marcin Lewandowski (800 m) - 1.50.05; srebrne Dominik Bochenek (110 m ppł) 14,10; Łukasz Michalski (skok o tyczce) 5,50; Marika Popowicz w sztafecie 4x100 m - 44,81 (wspólnie z Weroniką Wedler, Eweliną Ptak i Martą Jeschke). Pozostałe miejsca w finałach bydgoszczan: Marika Popowicz dwukrotnie 4. na 100 m - 11,75 i 200 m - 23,83, rzut dyskiem 4. Przemysław Czajkowski 59,36.