Cuprum przerwało serię siatkarzy BKS Visły Bydgoszcz

Bydgoscy siatkarze rozegrali w piątek w Lubinie swój jedenasty w tym sezonie mecz w PlusLidze.

"Miedziowi" wygrali pewnie 3:0 (19, 16, 20), mecz trwał zaledwie 90 minut. Gracze Cuprum byli zdecydowanie lepsi, bydgoszczanie zawodzili w niemal każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Nawet, gdy dobrze przyjmowali, nie potrafili tego wykorzystać.

Lubinianie przerwali tym samym serię czterech meczów, w których BKS Visła zdobywała po punkcie (za porażki 2:3).

Bydgoszczanie mają w dorobku 5 oczek i cały czas zajmują przedostatnie miejsce w tabeli PlusLigi.

Kolejne ligowe spotkanie BKS Visła rozegra w piątek, 13 grudnia na wyjeździe ze Ślepskiem Suwałki (godz. 20.30, transmisja w Polsacie Sport).