Coś niebywałego! Barcelona odrobiła stratę 0:4 z Paryża!

Luis Suarez już w 3 minucie otworzył wynik na Camp Nou. Ale to nie był koniec emocji dla kibiców „Dumy Katalonii”... EASTNEWS
Do środy żaden zespół w Lidze Mistrzów w fazie pucharowej nie odrobił wyniku 0:4 z pierwszego meczu.

Udało się to Barcelonie na Camp Nou, która wygrała z PSG 6:1, strzelając gola w 90+5 minucie!

W środowych rewanżach 1/8 finału LM Barcelona i Borussia bardzo szybko otworzyły wyniki. „Barca” prowadziła już nawet 3:0, ale trafił do siatki Cavani (wcześniej w słupek). I się zaczęło! A końcówka meczu niczym z Hitchcocka!

Hat-trick Aubameyanga pomógł w awansie Borussii (asysta Piszczka przy drugim golu).

FC Barcelona - Paris St Germain 6:1 (2:0).

Bramki: Luis Suarez (3-głową), Layvin Kurzawa (40-samobój), Lionel Messi (50-karny), Neymar Jr (88-wolny, 90+1 karny), Sergi Roberto (90+5) - Edison Cavani (62).
W pierwszym meczu 0:4.

Borussia Dortmund - Benfica Lizbona 4:0 (1:0).

Bramki: Pierre-Emerick Aubameyang (4-głową, 61-asysta Łukasza Piszczka, 85), Christian Pulisic (59).
W pierwszym meczu 0:1.