Chemik pobił outsidera, czyli wypijmy za błędy!

Chemik pobił outsidera, czyli wypijmy za błędy!

Zdjęcie autora materiału

Krzysztof Wypijewski

Express Bydgoski

Aktualizacja:

Express Bydgoski

Na zdjęciu: Adam Kowalski (libero) i Bartłomiej Lipiński. Ten drugi był w piątek najskuteczniejszym graczem Chemika: zdobył 16 punktów (14 atakiem i

Na zdjęciu: Adam Kowalski (libero) i Bartłomiej Lipiński. Ten drugi był w piątek najskuteczniejszym graczem Chemika: zdobył 16 punktów (14 atakiem i 2 blokiem). Lipińskiego wybrano MVP spotkania ©Tomasz Czachorowski

Chemik Bydgoszcz wygrał na wyjeździe z MKS Będzin 3:1 (25:22, 23:25, 25:18, 25:20) w przedostatnim meczu sezonu zasadniczego PlusLigi siatkarzy
Na zdjęciu: Adam Kowalski (libero) i Bartłomiej Lipiński. Ten drugi był w piątek najskuteczniejszym graczem Chemika: zdobył 16 punktów (14 atakiem i

Na zdjęciu: Adam Kowalski (libero) i Bartłomiej Lipiński. Ten drugi był w piątek najskuteczniejszym graczem Chemika: zdobył 16 punktów (14 atakiem i 2 blokiem). Lipińskiego wybrano MVP spotkania ©Tomasz Czachorowski

W inauguracyjnym secie zacięty był tylko początek (3:3). Później goście odskoczyli (17:11, 21:17). W końcówce gospodarze zbliżyli się na 2 oczka, ale na więcej chemicy nie pozwolili.

Kolejna odsłona była znacznie bardziej wyrównana. "Katem" bydgoszczan okazał się Rafał Faryna, który od stanu 23:23 skończył dwa ataki.

III partia to zdecydowana dominacja podopiecznych Jakuba Bednaruka. Emocje skończyły się bardzo szybko. Gdy Maksim Morozau popisał się skutecznym blokiem, wyprowadzając nasz zespół na 11-punktowe prowadzenie (14:3), wiadomo było, że tej przewagi nasi siatkarze już nie roztrwonią.

Czwarty set również nie przyniósł wielkich emocji. Chemicy odskoczyli od stanu 2:2 i kontrolowali wydarzenia na parkiecie w Sosnowcu (tam w roli gospodarza występuje MKS Będzin).

Bydgoscy siatkarze zdobyli mniej punktów atakiem (40:50) i zagrywką (3:10), ale byli zdecydowanie skuteczniejsi w bloku (19:7). Ponadto aż 36 oczek wpadło na nasze konto po błędach rywali (Chemik sprezentował rywalom tylko 18 punktów).

Do zakończenia sezonu zasadniczego pozostała jedna kolejka. Wiadomo już, że Chemik (obecnie 22 punkty) zmierzy się w play-off o 11. miejsce z Cuprum Lubin (20 pkt). Zespoły zagrają do dwóch wygranych meczów ze zmianą gospodarza po każdym spotkaniu; gospodarzem pierwszej potyczki będzie zespół, który po fazie zasadniczej rozgrywek zajął wyższe miejsce w tabeli PlusLigi.

W środę, 20 marca bydgoszczanie zagrają na wyjeździe z ONICO Warszawa (godz. 20.30, Polsat Sport), z kolei lubinianie w sobotę, 23 marca zakończą sezon zasadniczy u siebie meczem z Wartą Zawiercie (14.45, Polsat Sport).

Ostatnie, trzynaste miejsce zajmie MKS Będzin. Nie spadnie jednak z elity, bo z rozgrywek wycofała się Stocznia Szczecin.

MKS Będzin – Chemik Bydgoszcz 1:3 (22:25, 25:23, 18:25, 20:25)



MKS: Ratajczak (9), Grzechnik (7), Faryna (18), Langlois(12), Buchowski (2), Tichacek (7), Potera (libero) oraz Kowalski T. (1), Fornal (1), Peszko (10), Gregorowicz (libero)

Chemik: Lipiński (16), Margarido (4), Kovacević (10), Szalacha (4), Filipiak (13), Morozau (13), Kowalski (libero) oraz Gryc (1), Siwicki, Lesiuk (1)

POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU



Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Aktualności sportowe

Terminarz rozgrywek

Brak danych
Niedziela, 25 sierpnia 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 6. kolejka 24.08.201925.08.2019
14:45 Zagłębie Sosnowiec -:- GKS Tychy
16:00 Warta Poznań -:- GKS Jastrzębie
17:00 Sandecja Nowy Sącz -:- GKS Bełchatów
18:00 Chojniczanka Chojnice -:- Puszcza Niepołomice
19:00 Wigry Suwałki -:- Bruk-Bet Termalica Nieciecza
— Piłka nożna, — 2. liga, 6. kolejka 24.08.201924.08.2019
13:05 Górnik Łęczna -:- GKS Katowice
16:00 Błękitni Stargard -:- Resovia
16:00 Skra Częstochowa -:- Widzew Łódź
17:00 Garbarnia Kraków -:- Lech II Poznań
17:00 Legionovia Legionowo -:- Górnik Polkowice
18:00 Bytovia Bytów -:- Znicz Pruszków
19:00 Olimpia Elbląg -:- Stal Stalowa Wola
19:00 Pogoń Siedlce -:- Gryf Wejherowo
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 2. kolejka 24.08.201925.08.2019
12:00 Escola Varsovia U-17 -:- Naki Olsztyn U-17
13:30 Ursus Warszawa U-17 -:- AKS SMS Łódź U-17
15:00 UKS SMS Łódź U-17 -:- Znicz Pruszków U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa A, 2. kolejka 24.08.201924.08.2019
16:00 ZKS Olimpia Elbląg U-15 -:- Escola Varsovia U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 2. kolejka 24.08.201904.09.2019
16:00 UKS LOTOS Gdańsk U-15 -:- Warta Poznań U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 2. kolejka 24.08.201904.09.2019
17:00 Falubaz Zielona Góra U-15 -:- Chrobry Głogów U-15
17:00 Miedź Legnica U-15 -:- FC Wrocław Academy U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 2. kolejka 24.08.201904.09.2019
12:00 Akademia Piłkarska 21 U-15 -:- Wisła Kraków U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 2. kolejka 24.08.201927.08.2019
15:00 Arka Gdynia SI U-17 -:- Warta Poznań U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 2. kolejka 24.08.201924.08.2019
12:00 Zagłębie Lubin U-17 -:- Śląsk Wrocław U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa D, 2. kolejka 24.08.201925.08.2019
14:30 Podgórze Kraków U-17 -:- BKS Lublin U-17
— Piłka nożna, — CLJ, 3. kolejka 24.08.201925.08.2019
12:00 Górnik Zabrze U-18 -:- Cracovia U-18
12:00 Wisła Kraków U-18 -:- Lech Poznań U-18
13:00 Hutnik Kraków U-18 -:- Śląsk Wrocław U-18
13:00 Lechia Gdańsk U-18 -:- Gwarek Zabrze U-18
— Piłka nożna, — Liga angielska, 3. kolejka 23.08.201925.08.2019
15:00 AFC Bournemouth -:- Manchester City
16:00 Wolverhampton Wanderers -:- Burnley FC
17:30 Tottenham Hotspur -:- Newcastle United
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 2. kolejka 25.08.201925.08.2019
17:00 Deportivo Alaves -:- Espanyol Barcelona
19:00 RCD Mallorca -:- Real Sociedad
21:00 FC Barcelona -:- Real Betis Sewilla
— Piłka nożna, — Liga francuska, 3. kolejka 24.08.201928.08.2019
15:00 AS Monaco -:- Nimes Olympique
17:00 RC Strasbourg -:- Stade Rennais
21:00 Paris Saint-Germain -:- Toulouse FC
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 6. kolejka 23.08.201925.08.2019
15:00 Górnik Zabrze -:- Korona Kielce
17:30 Zagłębie Lubin -:- Piast Gliwice
17:30 ŁKS Łódź -:- Legia Warszawa
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 2. kolejka 24.08.201924.08.2019
15:30 RB Lipsk -:- Eintracht Frankfurt
18:00 Hertha Berlin -:- VfL Wolfsburg
— Piłka nożna, — Liga włoska, 1. kolejka 24.08.201926.08.2019
18:00 Udinese Calcio -:- AC Milan
20:45 AS Roma -:- Genoa CFC
20:45 Cagliari Calcio -:- Brescia Calcio
20:45 Hellas Werona -:- Bologna FC
20:45 SPAL Ferrara -:- Atalanta Bergamo
20:45 Sampdoria Genua -:- Lazio Rzym
20:45 Torino FC -:- US Sassuolo
Poniedziałek, 26 sierpnia 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 6. kolejka 24.08.201925.08.2019
19:39 Stal Mielec -:- Miedź Legnica
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 2. kolejka 25.08.201925.08.2019
21:00 CD Leganes -:- Atletico Madryt
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 6. kolejka 23.08.201925.08.2019
18:00 Pogoń Szczecin -:- Wisła Płock
— Piłka nożna, — Liga włoska, 1. kolejka 24.08.201926.08.2019
20:45 Inter Mediolan -:- US Lecce
Wtorek, 27 sierpnia 2019
— Piłka nożna, — Regionalny PP: lubuskie, Gorzów Wielkopolski - II runda 27.08.201928.08.2019
17:00 Kosmos 78 Rudnica -:- Spartak Deszczno
— Piłka nożna, — Regionalny PP: mazowieckie, Radom - III runda 27.08.201928.08.2019
17:00 Chojniak II Wieniawa -:- Oskar Przysucha
17:00 KS Wysokin -:- Proch Pionki
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Kraków - III runda 27.08.201928.08.2019
17:00 Błękitni II Modlnica -:- KS Borek (Kraków)
17:00 Dragoons Kraków -:- Błękitni Modlnica
17:00 Hutnik II Kraków -:- Wieczysta Kraków
17:00 JKS Zelków -:- Wiślanie II Jaśkowice
17:00 Kabel Kraków -:- Bronowianka Kraków
17:00 LKS Niedźwiedź -:- Grębałowianka Kraków
17:00 LKS Skała 2004 -:- Proszowianka Proszowice
17:00 Michałowianka Michałowice -:- TS Węgrzce
17:00 Pogoń Skotniki (Kraków) -:- Iskra Radwanowice
17:00 Sokół Rybna -:- Piast Wołowice
17:00 Zwierzyniecki KS Kraków -:- Prokocim Kraków
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Podhale - II runda 11.08.201927.08.2019
17:00 Gronik Gronków -:- Podhale II Nowy Targ
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 2. kolejka 24.08.201927.08.2019
12:00 Chemik Bydgoszcz U-17 -:- Pogoń Szczecin U-17
— Piłka nożna, — Liga francuska, 3. kolejka 24.08.201928.08.2019
19:00 Montpellier HSC -:- Olympique Lyon
Środa, 28 sierpnia 2019
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Legnica - I runda 21.08.201928.08.2019
17:00 Kaczawa II Bieniowice -:- Czarni Rokitki
18:00 Albatros Jaśkowice -:- Wilkowianka Wilków
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Wałbrzych - II runda 11.08.201928.08.2019
Zagłębie Wałbrzych -:- Górnik Boguszów-Gorce
— Piłka nożna, — Regionalny PP: kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz - II runda 20.08.201928.08.2019
17:00 Goplania Inowrocław -:- Cuiavia Inowrocław
18:00 Victoria Koronowo -:- Sędziowie K-PZPN Bydgoszcz
— Piłka nożna, — Regionalny PP: lubuskie, Zielona Góra - I runda 14.08.201928.08.2019
17:00 Błękitni Lubięcin -:- Mieszko Konotop
17:00 Drzonkowianka Racula -:- Odra Nietków
17:00 Hamar Górzyn -:- Alfa Jaromirowice
17:00 Sparta Grabik -:- Delta Sieniawa Żarska
17:00 Zorza Ochla -:- Piast Czerwieńsk
17:00 ŁKS Łęknica -:- Unia Kunice (Żary)
17:00 Łużyczanka Lipinki Łużyckie -:- Budowlani Lubsko
— Piłka nożna, — Regionalny PP: lubuskie, Gorzów Wielkopolski - II runda 27.08.201928.08.2019
17:00 As Pieski -:- Orzeł Międzyrzecz
17:00 Celuloza Kostrzyn nad Odrą -:- Toroma Torzym
17:00 GKS Bledzew -:- Budowlani Murzynowo
17:00 Lubniewiczanka Lubniewice -:- Piast Karnin
17:00 Noteć Stare Bielice -:- Kasztelania Santok
17:00 Odra Górzyca -:- Warta Słońsk
17:00 Zew Dąbroszyn -:- Błękitni Lubno
17:00 Zorza Kowalów -:- Czarni Witnica
17:00 Znicz Trzemeszno Lubuskie -:- Róża Różanki
17:00 Leśnik Rąpin -:- Zjednoczeni Przytoczna
17:00 Lubuszanin Drezdenko -:- Łucznik Strzelce Krajeńskie
17:00 Uran Trzebicz -:- Radowiak Drezdenko
17:30 Zieloni Lubiechnia Wielka -:- Stal Sulęcin
— Piłka nożna, — Regionalny PP: mazowieckie, Ciechanów-Ostrołęka - II runda 20.08.201928.08.2019
17:00 PAF Płońsk -:- MKS Ciechanów
— Piłka nożna, — Regionalny PP: mazowieckie, Radom - III runda 27.08.201928.08.2019
17:00 Blask Odrzywół -:- Pilica Białobrzegi
17:00 Energia Kozienice -:- KS Warka
17:00 MKS Wyśmierzyce -:- Legion Głowaczów
17:00 Radomiak III Radom -:- Sadownik Błędów
17:00 Gryf Policzna -:- Zamłynie Radom
17:00 Mogielanka Mogielnica -:- Królewscy Jedlnia
17:00 Zodiak Sucha -:- Jodła Jedlnia-Letnisko
17:00 Chojniak Wieniawa -:- Zwolenianka Zwoleń
17:00 Orzeł Gielniów -:- Iłżanka Kazanów
17:00 Gracja Tczów -:- Polonia Iłża
17:00 Iskra Gózd -:- KS Chomentów
17:00 Szydłowianka Szydłowiec -:- WKS Ruda Wielka
17:00 Oronka Orońsko -:- Powiślanka Lipsko
17:00 Orzeł Wierzbica -:- Radomiak II Radom
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Kraków - III runda 27.08.201928.08.2019
17:00 Bieżanowianka Kraków -:- Nadwiślan Kraków
17:00 Iskra Krzęcin -:- Lot Balice
17:00 Jastrzębiec Książ Wielki -:- Bibiczanka Bibice
17:00 Kaszowianka Kaszów (oldboje) -:- Radziszowianka Radziszów
17:00 Liszczanka Liszki -:- Kmita Zabierzów
17:00 Orzeł Bębło -:- Zieleńczanka Zielonki
17:00 Płomień Kostrze (Kraków) -:- Garbarnia II Kraków
17:00 Płomień Kościelec -:- Orzeł Iwanowice
17:00 Spartak Wielkanoc-Gołcza -:- Prądniczanka Kraków
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Limanowa - 1/4 finału 28.09.201928.09.2019
Laskovia Laskowa -:- Płomień Limanowa
Sokół Słopnice -:- Orkan Szczyrzyc
Turbacz Mszana Dolna -:- Limanovia Limanowa
Zalesianka Zalesie -:- Orkan Niedźwiedź
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Nowy Sącz - III runda 28.08.201928.08.2019
17:00 Barciczanka II Barcice -:- Kolejarz Stróże
17:00 Dunajec Nowy Sącz -:- Łosoś Łososina Dolna
17:00 Grybovia Grybów -:- Sokół Stary Sącz
17:00 Orzeł Wojnarowa -:- Zawisza Rożnów
17:00 Skalnik Kamionka Wielka -:- ULKS Korzenna
17:00 Zyndram Łącko -:- Gród Podegrodzie
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Tarnów/Tarnów - I runda 28.08.201928.08.2019
17:30 Błękitni 1947 Tarnów -:- LKS Ładna
17:30 GLKS Gromnik -:- Dunajec Zakliczyn
17:30 LKS Rzepiennik Strzyżewski -:- Dunajec Zbylitowska Góra
17:30 LUKS Skrzyszów -:- Zorza Zaczarnie
17:30 Olimpia Wojnicz -:- Tuchovia Tuchów
17:30 Pogórze Pleśna -:- Metal Tarnów
17:30 Sokół Wałki -:- LKS Szynwałd
17:30 Victoria Koszyce Małe -:- Ciężkowianka Ciężkowice
— Piłka nożna, — Regionalny PP: łódzkie, Piotrków Trybunalski - III runda 21.08.201928.08.2019
16:30 Olimpia Wola Załężna -:- LUKS Mroczków-Dzielna
— Piłka nożna, — Regionalny PP: łódzkie, Sieradz - III runda 28.08.201928.08.2019
17:00 GKS Czastary -:- Orkan Buczek
17:00 KS Wieluń -:- Warta Działoszyn
17:00 LKS Chojne -:- LKS Kwiatkowice
17:00 Piast Błaszki -:- MLKS Konopnica
17:00 Sommer Zapole -:- Warta Sieradz
17:00 TS Janiszewice -:- Pogoń Zduńska Wola
17:00 Victoria Szadek -:- Jutrzenka Warta
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 1. kolejka 17.08.201928.08.2019
12:00 Śląsk Wrocław U-15 -:- Miedź Legnica U-15
— Piłka nożna, — Liga francuska, 3. kolejka 24.08.201928.08.2019
19:00 OSC Lille -:- AS Saint-Etienne
21:00 OGC Nice -:- Olympique Marsylia
Czwartek, 29 sierpnia 2019
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 3. kolejka 29.08.201901.09.2019
14:30 Lech Poznań U-15 -:- UKS LOTOS Gdańsk U-15
— Piłka nożna, — Liga Europy, 4. runda eliminacyjna 22.08.201929.08.2019
20:45 Glasgow Rangers -:- Legia Warszawa
Piątek, 30 sierpnia 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 7. kolejka 31.08.201901.09.2019
17:30 Stomil Olsztyn -:- Zagłębie Sosnowiec
20:00 Chojniczanka Chojnice -:- GKS Tychy
— Piłka nożna, — CLJ, 4. kolejka 30.08.201901.09.2019
11:00 Wisła Kraków U-18 -:- Lechia Gdańsk U-18
12:00 Legia Warszawa U-18 -:- Zagłębie Lubin U-18
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 3. kolejka 01.09.201901.09.2019
20:00 Sevilla FC -:- Celta Vigo
22:00 Athletic Bilbao -:- Real Sociedad
— Piłka nożna, — Liga francuska, 4. kolejka 30.08.201901.09.2019
20:45 FC Metz -:- Paris Saint-Germain
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 7. kolejka 30.08.201901.09.2019
18:00 Arka Gdynia -:- Górnik Zabrze
20:30 Korona Kielce -:- Jagiellonia Białystok
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 3. kolejka 31.08.201931.08.2019
20:30 Borussia Moenchengladbach -:- RB Lipsk
— Piłka nożna, — Liga włoska, 2. kolejka 31.08.201902.09.2019
20:45 Bologna FC -:- SPAL Ferrara
Sobota, 31 sierpnia 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 7. kolejka 31.08.201901.09.2019
17:00 Olimpia Grudziądz -:- Warta Poznań
17:30 Radomiak Radom -:- Sandecja Nowy Sącz
19:00 GKS Jastrzębie -:- Odra Opole
20:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza -:- Podbeskidzie Bielsko-Biała
— Piłka nożna, — 2. liga, 7. kolejka 31.08.201901.09.2019
16:00 Pogoń Siedlce -:- Lech II Poznań
17:00 Stal Stalowa Wola -:- Górnik Łęczna
18:00 GKS Katowice -:- Skra Częstochowa
19:00 Górnik Polkowice -:- Garbarnia Kraków
19:00 Znicz Pruszków -:- Błękitni Stargard
19:10 Widzew Łódź -:- Stal Rzeszów
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 3. kolejka 31.08.201901.09.2019
12:00 AKS SMS Łódź U-17 -:- Legia Warszawa U-17
12:30 Naki Olsztyn U-17 -:- Ursus Warszawa U-17
17:30 MKS Polonia Warszawa U-17 -:- UKS SMS Łódź U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa A, 3. kolejka 31.08.201901.09.2019
14:30 Jagiellonia Białystok U-15 -:- ZKS Olimpia Elbląg U-15
14:30 UKS SMS Łódź U-15 -:- AP Talent Białystok U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 3. kolejka 29.08.201901.09.2019
11:00 FASE Szczecin U-15 -:- CWZS Bydgoszcz U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 3. kolejka 31.08.201901.09.2019
12:00 Rozwój Katowice U-15 -:- Miedź Legnica U-15
12:00 Zagłębie Lubin U-15 -:- Śląsk Wrocław U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 3. kolejka 31.08.201901.09.2019
12:00 KKP Korona Kielce U-15 -:- Stal Rzeszów U-15
14:30 Wisła Kraków U-15 -:- Sandecja Nowy Sącz U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 3. kolejka 31.08.201901.09.2019
12:00 Arka Gdynia U-17 -:- Chemik Bydgoszcz U-17
12:00 Warta Poznań U-17 -:- Lech Poznań U-17
15:00 Pogoń Szczecin U-17 -:- Arka Gdynia SI U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 3. kolejka 31.08.201901.09.2019
Śląsk Wrocław U-17 -:- PLUKS Pomologia Prószków U-17
12:00 Ruch Chorzów U-17 -:- Zagłębie Lubin U-17
14:00 Rozwój Katowice U-17 -:- Górnik Zabrze U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa D, 3. kolejka 31.08.201931.08.2019
10:00 Cracovia U-17 -:- Podgórze Kraków U-17
12:00 Stal Mielec U-17 -:- AP TOP 54 Biała Podlaska U-17
12:00 Wisła Kraków U-17 -:- Korona Kielce U-17
13:00 BKS Lublin U-17 -:- Karpaty Krosno U-17
— Piłka nożna, — CLJ, 4. kolejka 30.08.201901.09.2019
11:00 Pogoń Szczecin U-18 -:- Korona Kielce U-18
12:00 Jagiellonia Białystok U-18 -:- UKS SMS Łódź U-18
12:00 Lech Poznań U-18 -:- Cracovia U-18
12:00 Śląsk Wrocław U-18 -:- Arka Gdynia U-18
16:00 Escola Varsovia U-18 -:- Górnik Zabrze U-18
— Piłka nożna, — Liga angielska, 4. kolejka 30.08.201901.09.2019
13:30 Southampton FC -:- Manchester United
16:00 Chelsea Londyn -:- Sheffield United
16:00 Crystal Palace -:- Aston Villa
16:00 Leicester City -:- AFC Bournemouth
16:00 Manchester City -:- Brighton & Hove Albion
16:00 Newcastle United -:- Watford FC
16:00 West Ham United -:- Norwich City
18:30 Burnley FC -:- Liverpool FC
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 3. kolejka 01.09.201901.09.2019
17:00 Osasuna Pampeluna -:- FC Barcelona
19:00 Getafe CF -:- Deportivo Alaves
19:00 Levante UD -:- Real Valladolid
21:00 Real Betis Sewilla -:- CD Leganes
— Piłka nożna, — Liga francuska, 4. kolejka 30.08.201901.09.2019
17:30 Olympique Lyon -:- Girondins Bordeaux
20:00 Angers SCO -:- Dijon FCO
20:00 FC Nantes -:- Montpellier HSC
20:00 Nimes Olympique -:- Stade Brestois
20:00 Toulouse FC -:- Amiens SC
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 7. kolejka 30.08.201901.09.2019
15:00 Wisła Płock -:- ŁKS Łódź
17:30 Piast Gliwice -:- Lechia Gdańsk
20:00 Wisła Kraków -:- Zagłębie Lubin
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 3. kolejka 31.08.201931.08.2019
15:30 Bayer Leverkusen -:- TSG 1899 Hoffenheim
15:30 Bayern Monachium -:- FSV Mainz
15:30 SC Freiburg -:- FC Koeln
15:30 Schalke 04 Gelsenkirchen -:- Hertha Berlin
15:30 VfL Wolfsburg -:- SC Paderborn
18:30 Union Berlin -:- Borussia Dortmund
— Piłka nożna, — Liga włoska, 2. kolejka 31.08.201902.09.2019
20:45 AC Milan -:- Brescia Calcio
20:45 Juventus Turyn -:- SSC Napoli

Galeria