Chemik Moderator lepszy po karnym w 95. minucie, Polonia też wygrała

STYK, MG
Swoje mecze rozegrały drużyny Chemik Moderator i Polonia Bydgoszcz.
Swoje mecze rozegrały drużyny Chemik Moderator i Polonia Bydgoszcz. Tomasz Czachorowski
Rozgrywane są mecze 26. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej. Swoje mecze rozegrały drużyny Chemik Moderator i Polonia Bydgoszcz.

Mecz z 23 kolejki Sparta - Polonia (2:0) został zweryfikowany jako walkower 0:3. Oznacza to, że biało-czerwoni przed dzisiejszą kolejką tracili 7 punktów do liderującego Chemika.

Więcej wyników IV ligi kujawsko-pomorskiej: Wyniki 26. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej [5/6 maja 2018]

Dziś szybciej zaczął się mecz na Glinkach. Chemik od 6. minuty przegrywał niespodziewanie z Liderem Włocławek Na listę strzelców wpisał się wtedy Mateusz Dewil. Do wyrównania w 73. minucie doprowadził Szymon Maziarz. Ten sam zawodnik wykorzystał rzut karny w doliczonym czasie gry i bydgoszczanie mogli cieszyć się ze zwycięstwa.

Polonia grała na wyjeździe z silną Pogonią Mogilno. Od 33. minuty nasza drużyna prowadziła po trafieniu Roberta Sawickiego. W 77. na 2:0 podwyższył Kościecha.

Artego Bydgoszcz w finale, fatalny weekend żużlowców - sportowe podsumowanie weekendu.