Piłkarze Chemika i Tłuchowii stworzyli dobre widowisko w Bydgoszczy.Aby zobaczyć zdjęcia z meczu i fotki kibiców przesuń gestem lub strzałką w prawo>>>Tomasz Czachorowski
W meczu 2. kolejki IV ligi Chemik Moderator Bydgoszcz zmierzył się z Tłuchowią Tłuchowo. Spotkanie miało niesamowity przebieg.

Beniaminek z Tłuchowa został po 1. kolejce sensacyjnym liderem po tym jak rozbił Chełminiankę 7:1. Z kolei bydgoszczanie przegrali na inaugurację ze Spartą Brodnica 0:1.

Tłuchowianie zaczęli na Glinkach od mocnego uderzenia. Już w 4. minucie gola strzelił Dawid Kieplin. W 26. minucie Tłuchowia prowadziła już 2:0 po strzale Kamila Nowickiego. Jeszcze przed przerwą chemicy zdobyli kontaktową bramkę po strzale Damiana Rysiewskiego (37).

Po przerwie trafiali tylko gospodarze. Najpierw Piotr Siekirka (65), a wynik ustalił Jakub Czesiński (71). Pomimo starań gości rezultat nie uległ już zmianie i beniaminkowie musieli przełknąć gorycz porażki. Natomiast bydgoszczanie cieszyli się z pierwszego zwycięstwa w sezonie.