Chemik Moderator Bydgoszcz rozgromił Wisłę Nowe [wideo]

Jakub Stykowski
Chemik Moderator Bydgoszcz w drugiej połowie zdobył 5 bramek.
Chemik Moderator Bydgoszcz w drugiej połowie zdobył 5 bramek. Tomasz Czachorowski
Chemik Bydgoszcz pewnie pokonał Wisłę Nowe w sobotnim meczu 4 ligi kujawsko-pomorskiej.

Chemik był zdecydowanym faworytem, ale w pierwszej połowie był nieskuteczny. Bydgoszczanom nie udało się strzelić gola i był bezbramkowy remis. Tuż po przerwie lider czwartoligowych rozgrywek wysforował się jednak na prowadzenie, którego nie oddał już do końca meczu.

WYNIKI NA ŻYWO 20. KOLEJKI 4. LIGI KUJAWSKO-POMORSKIEJ TUTAJ

Tylko przez chwilę bydgoszczanie mogli obawiać się o wynik, gdy Dawid Górski wykorzystał rzut karny dla Wisły. Było tylko 2:1 dla Chemika i wydawało się, że może być nerwowo. - Zespół dobrze jednak zareagował po stracie tej bramki - wyjaśnia trener Piotr Gruszka.

Chemik Moderator Bydgoszcz - Wisła Nowe 5:1 (0:0)
Bramki: Janicki (46, 54, 82), Kawałek (72), Mik (90+2) oraz Górski (68 - karny).