Chemik gra do końca! Ale te karne! [ZDJĘCIA kibice+mecz]

Fa, zdjęcia Dariusz Bloch
Piłkarze III-ligowego Chemika Moderatora byli bliscy kolejnej przegranej na własnym boisku, ale cenny punkt w meczu z KKS 1925 Kalisz uratowali w doliczonym czasie.Gola na 1:1 w 90+3 minucie strzelił Dawid Janicki (dośrodkowanie z rzutu rożnego Mariusza Miłka).Przyjezdnych na prowadzenie wyprowadził Marcin Lis w 78 minucie (po dośrodkowaniu z rzutu rożnego).Obydwa zespoły nie wykorzystały po rzucie karnym.Najpierw przy stanie 0:0, w 36 minucie, okazje zmarnował Wojciech Mielcarek (Chemik) - Adam Wasiluk obronił.Potem w 83 minucie, już przy stanie 1:0 dla Kalisza, okazję zmarnował Hubert Antkowiak (KKS) – obronił Szymona Więckowicz.Chemik Moderator Bydgoszcz – KKS 1925 Kalisz 1:1 (0:0). Bramki: Dawid Janicki (90+3) - Marcin Lis (78).Drużynę przyjezdnych dopingowała liczna grupa swoich kibiców wzmocniona grupą z Torunia.ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU CHEMIKA Z KKS 1925 KALISZ NA UL. GLINKI >>>>>Fa, zdjęcia Dariusz Bloch
Piłkarze III-ligowego Chemika Moderatora byli bliscy kolejnej przegranej na własnym boisku, ale cenny punkt w meczu z KKS 1925 Kalisz uratowali w doliczonym czasie. Gola na 1:1 w 90+3 minucie strzelił Dawid Janicki (dośrodkowanie z rzutu rożnego Mariusza Miłka). Przyjezdnych na prowadzenie wyprowadził Marcin Lis w 78 minucie (po dośrodkowaniu z rzutu rożnego). Obydwa zespoły nie wykorzystały po rzucie karnym. Najpierw przy stanie 0:0, w 36 minucie, okazje zmarnował Wojciech Mielcarek (Chemik) - Adam Wasiluk obronił. Potem w 83 minucie, już przy stanie 1:0 dla Kalisza, okazję zmarnował Hubert Antkowiak (KKS) – obronił Szymona Więckowicz. Chemik Moderator Bydgoszcz – KKS 1925 Kalisz 1:1 (0:0). Bramki: Dawid Janicki (90+3) - Marcin Lis (78). Drużynę przyjezdnych dopingowała liczna grupa swoich kibiców wzmocniona grupą z Torunia. ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU CHEMIKA Z KKS 1925 KALISZ NA UL. GLINKI >>>>>