Chemik Bydgoszcz przełamał się po siedmiu meczach! [zdjęcia]

Fa, zdjęcia Arkadiusz Wojtasiewicz
Do tej pory bydgoszczanie walczyli, bili się o każdą piłkę, wygrywali sety, ale nie mogli wygrać meczu. Wreszcie po siedmiu spotkaniach udało się to w „Łuczniczce”!Podopieczni Jakuba Bednaruka przeciwko ekipie z Olsztyna wygrali I seta, ale gdy przyjezdni wyrównali na 1:1 wśród bydgoskich kibiców pojawił się niepokój. Jednak tego wieczoru chemicy mieli w swoich szeregach dobrze dysponowanego rozgrywającego Vinhedo i świetnie punktujących Nikolę Kovacevicia (na początku) oraz Bartosza Flipiaka (w końcówce meczu). W IV secie as Bartłomieja Lipińskiego na 19:15 wyjaśnił sprawę. Chemicy zagrali bez Michała Szalachy, którego na środku bloku zastąpił Mateusz Siwicki.Chemik Bydgoszcz -  Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (25:19, 20:25, 25:23, 25:20).Chemik: Morozau 10, Vinhedo 2, Lipiński 12, Siwicki 4, Filipiak 21, Kovacević 18, Kowalski (libero) oraz Gryc, Karakuła, Bobrowski.AZS: Lux 3, Zniszczoł 8, Woicki, Andringa 8, Pietraszko 11, Hadrava 22, Żurek (libero) oraz Kapelus 13, Kańczok 2, Gil.MVP: Vinhedo (Chemik).Podopieczni Jakuba Bednaruka awansowali o jedno miejsce - na 11. pozycję.Inne pary 20. kolejki PlusLigi, czwartek: Onico  - Będzin 3:0 (25:22, 25:20, 25:22); sobota: ZAKSA - Resovia (14.45), Katowice - Czarni (17.30); niedziela: Trefl - Jastrzębie(14.45), Skra - Cuprum (17.30) - transmisje z wszystkch meczów: Polsat Sport.  Mecze 21. kolejki PlusLigi już w środę, 20 lutego. Chemik zagra w Katowicach z GKS (godz. 18.30).ZOBACZ ZDJĘCIA Z "ŁUCZNICZKI" WALECZNYCH CHEMIKÓW I KIBICÓW >>>>>
Do tej pory bydgoszczanie walczyli, bili się o każdą piłkę, wygrywali sety, ale nie mogli wygrać meczu. Wreszcie po siedmiu spotkaniach udało się to w „Łuczniczce”!Podopieczni Jakuba Bednaruka przeciwko ekipie z Olsztyna wygrali I seta, ale gdy przyjezdni wyrównali na 1:1 wśród bydgoskich kibiców pojawił się niepokój. Jednak tego wieczoru chemicy mieli w swoich szeregach dobrze dysponowanego rozgrywającego Vinhedo i świetnie punktujących Nikolę Kovacevicia (na początku) oraz Bartosza Flipiaka (w końcówce meczu). W IV secie as Bartłomieja Lipińskiego na 19:15 wyjaśnił sprawę. Chemicy zagrali bez Michała Szalachy, którego na środku bloku zastąpił Mateusz Siwicki.Chemik Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (25:19, 20:25, 25:23, 25:20).Chemik: Morozau 10, Vinhedo 2, Lipiński 12, Siwicki 4, Filipiak 21, Kovacević 18, Kowalski (libero) oraz Gryc, Karakuła, Bobrowski.AZS: Lux 3, Zniszczoł 8, Woicki, Andringa 8, Pietraszko 11, Hadrava 22, Żurek (libero) oraz Kapelus 13, Kańczok 2, Gil.MVP: Vinhedo (Chemik).Podopieczni Jakuba Bednaruka awansowali o jedno miejsce - na 11. pozycję.Inne pary 20. kolejki PlusLigi, czwartek: Onico - Będzin 3:0 (25:22, 25:20, 25:22); sobota: ZAKSA - Resovia (14.45), Katowice - Czarni (17.30); niedziela: Trefl - Jastrzębie(14.45), Skra - Cuprum (17.30) - transmisje z wszystkch meczów: Polsat Sport. Mecze 21. kolejki PlusLigi już w środę, 20 lutego. Chemik zagra w Katowicach z GKS (godz. 18.30).ZOBACZ ZDJĘCIA Z "ŁUCZNICZKI" WALECZNYCH CHEMIKÓW I KIBICÓW >>>>>Fa, zdjęcia Arkadiusz Wojtasiewicz
Do tej pory bydgoszczanie walczyli, bili się o każdą piłkę, wygrywali sety, ale nie mogli wygrać meczu. Wreszcie po siedmiu spotkaniach udało się to w „Łuczniczce”!