Chemik Bydgoszcz przegrał z Jastrzębskim Węglem [zdjęcia]

Fa, zdjęcia Dariusz Bloch
Gdy Bartłomiej Lipiński w I secie zdobył pojedynczym blokiem punkt na 6:6, a przy okazji pokazał „cieszynkę” a la Krzysztof Piątek, kibice Chemika Bydgoszcz na trybunach w „Łuczniczce” mogli pomyśleć: o ho! będzie dobrze! Było dobrze, ale tylko do połowy dwóch setów - 11:8, 15:9 (potem nagle 16:22). W ostatniej partii, najbardziej wyrównanej, Chemik prowadził 17:10 po dwóch asach Maksima Morozau, potem 17:16 i punkt za punkt.Podopieczni Jakuba Bednaruka wyszli nawet na prowadzenie 23:22, ale to goście zdobyli ostatnie trzy "oczka", kończąc mecz blokiem. Tym samym rywale zrewanżowali się za 0:3 w Jastrzębiu.Chemik Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel  0:3 (19:25, 20:25, 23:25).Chemik: Vinhedo 3, Lipiński 9, Morozau 4, Filipiak 13, Kovacević 16, Szalacha 3, Kowalski (libero) oraz Gryc, Karakuła, Siwicki, Lesiuk, Akala.Jastrzębski Węgiel: Fromm 11, Hain 5, Kampa 1, Lyneel  12 (MVP), Gunia 12, Konarski 6, Popiwaczak (libero) oraz Bucki 5, Rusek.W najbliższy weekend Chemik ma wolne. Kolejny mecz także w „Łuczniczce” i także w poniedziałek, ale dopiero 11 marca (godz. 17.30) - z Asseco Resovią Rzeszów.ZOBACZ ZDJĘCIA Z "ŁUCZNICZKI" ZAWODNIKÓW I KIBICÓW >>>>>
Gdy Bartłomiej Lipiński w I secie zdobył pojedynczym blokiem punkt na 6:6, a przy okazji pokazał „cieszynkę” a la Krzysztof Piątek, kibice Chemika Bydgoszcz na trybunach w „Łuczniczce” mogli pomyśleć: o ho! będzie dobrze! Było dobrze, ale tylko do połowy dwóch setów - 11:8, 15:9 (potem nagle 16:22). W ostatniej partii, najbardziej wyrównanej, Chemik prowadził 17:10 po dwóch asach Maksima Morozau, potem 17:16 i punkt za punkt.Podopieczni Jakuba Bednaruka wyszli nawet na prowadzenie 23:22, ale to goście zdobyli ostatnie trzy "oczka", kończąc mecz blokiem. Tym samym rywale zrewanżowali się za 0:3 w Jastrzębiu.Chemik Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel 0:3 (19:25, 20:25, 23:25).Chemik: Vinhedo 3, Lipiński 9, Morozau 4, Filipiak 13, Kovacević 16, Szalacha 3, Kowalski (libero) oraz Gryc, Karakuła, Siwicki, Lesiuk, Akala.Jastrzębski Węgiel: Fromm 11, Hain 5, Kampa 1, Lyneel 12 (MVP), Gunia 12, Konarski 6, Popiwaczak (libero) oraz Bucki 5, Rusek.W najbliższy weekend Chemik ma wolne. Kolejny mecz także w „Łuczniczce” i także w poniedziałek, ale dopiero 11 marca (godz. 17.30) - z Asseco Resovią Rzeszów.ZOBACZ ZDJĘCIA Z "ŁUCZNICZKI" ZAWODNIKÓW I KIBICÓW >>>>>Fa, zdjęcia Dariusz Bloch
Gdy Bartłomiej Lipiński w I secie zdobył pojedynczym blokiem punkt na 6:6, a przy okazji pokazał „cieszynkę” a la Krzysztof Piątek, kibice Chemika Bydgoszcz na trybunach w „Łuczniczce” mogli pomyśleć: o ho! będzie dobrze!