Chemik Bydgoszcz nareszcie wykorzystał atut swojego boiska [WYNIKI]

marc
Ligowa sobota nie dla wszystkich była udana.

Na Glinkach Chemik Bydgoszcz w końcu wywalczył komplet punktów. Nasi III-ligowcy do przerwy remisowali z KS Chwaszczyno 0:0, ale ostatnie 20 minut rozegrali koncertowo.

W 71 minucie strzelał Maciej Kot, bramkarz odbił piłkę i wślizgiem wpakował ją do siatki Dawid Janicki (na zdjęciu).

W 84 prostopadłe podanie od Janickiego otrzymał Robert Kawałek i z 15 metrów uderzył ładnie przy słupku.

Natomiast w 90 minucie kilka podań i asystę Damiana Rysiewskiego wykorzystał Kot, wygrywając pojedynek sam na sam z bramkarzem.

Chemik - KS Chwaszczyno 3:0 (0:0)

W IV lidze Unia/Drobex Solec Kujawski przegrała z Chełminianką 1:2.

Natomiast w V lidze oba bydgoskie zespoły poniosły porażki.

BKS z Mustangiem Ostaszewo 0:1.

Z kolei Polonia w Laskowicach z Torem 2:3. Do przerwy było 1:0 dla gospodarzy po golu w 45+3 minucie. W drugiej Tor podwyższył. Polonia wzięła się za odrabianie strat zbyt późno. W 73 minucie bramkę zdobył Łukasz Chruścicki, a w 90 Arkadiusz Czajkowski z rzutu karnego.