Chemik Bydgoszcz grał u siebie, a to oznacza, że... [ZDJĘCIA]

marc, zdjęcia Tomasz Czachorowski
Chemik Bydgoszcz - Bałtyk GdyniaChemik Bydgoszcz - Bałtyk Gdynia
Chemik Bydgoszcz - Bałtyk GdyniaChemik Bydgoszcz - Bałtyk Gdynia Tomasz Czachorowski
... nie poprawił dorobku punktowego. W kolejnym meczu III ligi chemicy przegrali na Glinkach z Polonią Środa Wielkopolska 0:2. To piąta porażka drużyny Piotra Gruszki przed własną publicznością w rundzie jesiennej!

Bydgoski zespół rozegrał słabe spotkanie, na dodatek w 28 minucie z powodu kontuzji boisko musiał opuścić rozgrywający Paweł Olszewski.

Chemik - Polonia Środa 0:2 (0:1)

Bramki: 0:1 Igor Jurga głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w 30 minucie, 0:2 Adrian Świątek - strzał z pola karnego, po drodze piłkę do bramki skierował Robert Frasz.

Zobacz galerię: Chemik Bydgoszcz - Polonia Środa wielkopolska

Inne bydgoskie zespoły grały w V lidze.

Wyniki:

BKS Bydgoszcz - Victoria Lisewo 5:0 (2:0)

Bramki: Paweł Dudzik dwie, Sebastian Włodarczyk, Kacper Szalla i Damian Zagórski.

Gryf Sicienko - Polonia Bydgoszcz 1:1 (1:0)

Bramkę dla Polonii zdobył Adam Kardasz w 57 minucie.