BKS Visła Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel [foto kibice+mecz]

Fa, zdjęcia Dariusz Bloch
Od porażki rozpoczęli sezon 2019/2020 w PlusLidze siatkarze BKS Visły Bydgoszcz.Podopieczni Przemysława Michalczyka w hali Immobile Łuczniczka przegrali 0:3 z brązowym medalistą poprzedniego sezonu, Jastrzębskim Węglem.Przełomowym momentem spotkania była końcówka I seta, w którym bydgoszczanie prowadzili 21:17. Niestety, jastrzębianie - mimo że było jeszcze 22:22 - wygrali go 25:22.A w kolejnych setach podopieczni Roberto Santilliego nie dali już pograć gospodarzom. Najwięcej punktów (13) dla BKS Visły zdobył Słoweniec Toncek Stern.W ekipie rywali pojawiło się na parkiecie dwóch byłych zawodników bydgoskiego zespołu - Dawid Konarski i Michał Szalacha.BKS Visła Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel 0:3 (22:25, 17:25, 20:25).BKS Visła: Gałązka (4), Stern (13), Gryc (3), Kalembka (5), Quiroga (5), Gil (1), Szymura (libero) oraz Lipiński (1), Urbanowicz (2), Peszko i Bonisławski (libero).Jastrzębski Węgiel: Konarski (11), Kampa (2), Depowski (3), Gladyr (5), Szalacha (6), Fornal (11), Popiwczak (libero) oraz Bucki, Rusek (libero), Lyneel (9) i Hain (1).MVP: Julien Lyneel.2. kolejka PlusLigi już w środę, 30 października. BKS Visła Bydgoszcz ponownie zagra we własnej hali - z Projektem Warszawa (godz. 18.00).ZOBACZ ZDJĘCIA Z INAUGURACYJNEGO MECZU BKS VISŁY BYDGOSZCZ >>>>>Fa, zdjęcia Dariusz Bloch
Od przegranej rozpoczęli sezon 2019/2020 w PlusLidze siatkarze BKS Visły Bydgoszcz. Podopieczni Przemysława Michalczyka przegrali w hali Immobile Łuczniczka z brązowym medalistą poprzedniego sezonu, Jastrzębskim Węglem. W ekipie rywali pojawiło się na parkiecie dwóch byłych zawodników bydgoskiego zespołu - Dawid Konarski i Michał Szalacha. Przełomowym momentem spotkania była końcówka I seta, w którym bydgoszczanie prowadzili 21:17. Niestety, jastrzębianie - mimo że było jeszcze 22:22 - wygrali go 25:22. A w kolejnych setach podopieczni Roberto Santilliego nie dali już pograć gospodarzom. Najwięcej punktów dla BKS Visły zdobył Słoweniec Toncek Stern (13). BKS Visła Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel 0:3 (22:25, 17:25, 20:25). BKS Visła: Gałązka (4), Stern (13), Gryc (3), Kalembka (5), Quiroga (5), Gil (1), Szymura (libero) oraz Lipiński (1), Urbanowicz (2), Peszko i Bonisławski (libero). Jastrzębski Węgiel: Konarski (11), Kampa (2), Depowski (3), Gladyr (5), Szalacha (6), Fornal (11), Popiwczak (libero) oraz Bucki, Rusek (libero), Lyneel (9) i Hain (1). MVP: Julien Lyneel. 2. kolejka PlusLigi już w środę, 30 października. BKS Visła Bydgoszcz ponownie zagra we własnej hali - z Projektem Warszawa (godz. 18.00). ZOBACZ ZDJĘCIA Z INAUGURACYJNEGO MECZU BKS VISŁY BYDGOSZCZ >>>>>