Bartosz Smektała w koronie króla Bolesława Chrobrego [zdjęcia]

Krzysztof Wypijewski
Żużlowcy Włókniarza Częstochowa zdominowali 13. edycję Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego. W piątkowy wieczór w Gnieźnie najlepszy był Bartosz Smektała, tuż za nim w finale  zameldował się Kacper Woryna. Na najniższym stopniu podium stanął Matias Nielsen (Arged Malesa Ostrów). Fazę zasadniczą z dorobkiem 14 punktów wygrał Patryk Dudek (Apator), ale w półfinale był ostatni. Ubiegłoroczny zwycięzca - Paweł Przedpełski uzbierał zaledwie 6 oczek i sklasyfikowany został na 13. pozycji. ZDJĘCIA >>>>
Żużlowcy Włókniarza Częstochowa zdominowali 13. edycję Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego. W piątkowy wieczór w Gnieźnie najlepszy był Bartosz Smektała, tuż za nim w finale zameldował się Kacper Woryna. Na najniższym stopniu podium stanął Matias Nielsen (Arged Malesa Ostrów). Fazę zasadniczą z dorobkiem 14 punktów wygrał Patryk Dudek (Apator), ale w półfinale był ostatni. Ubiegłoroczny zwycięzca - Paweł Przedpełski uzbierał zaledwie 6 oczek i sklasyfikowany został na 13. pozycji. ZDJĘCIA >>>>Jarosław Pabijan

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0