MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Bal karnawałowy dla podopiecznych bydgoskiej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej

red
22 lutego 2020 roku uczennice IX Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Nowakowskiego w Bydgoszczy zorganizowały bal karnawałowy dla podopiecznych Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej przy ul. Traugutta 5 w Bydgoszczy. Głównym celem przedsięwzięcia był przede wszystkim uśmiech dzieci, ale również, poprzez promowanie w mediach społecznościowych, zwiększenie świadomości ludzi o rzeczywistości podopiecznych podobnych placówek.Akcja została zrealizowana w ramach praktycznej olimpiady Zwolnieni z Teorii. Celem olimpiady jest zaangażowanie młodych ludzi w działalność społeczną na rzecz innych. Platforma jest oparta o nowoczesną metodykę nauczania - Social Project Method™ - gdzie robiąc prawdziwy projekt społeczny, rozwija się praktyczne kompetencje, niemożliwe do zdobycia tradycyjnymi metodami nauczania.
22 lutego 2020 roku uczennice IX Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Nowakowskiego w Bydgoszczy zorganizowały bal karnawałowy dla podopiecznych Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej przy ul. Traugutta 5 w Bydgoszczy. Głównym celem przedsięwzięcia był przede wszystkim uśmiech dzieci, ale również, poprzez promowanie w mediach społecznościowych, zwiększenie świadomości ludzi o rzeczywistości podopiecznych podobnych placówek.Akcja została zrealizowana w ramach praktycznej olimpiady Zwolnieni z Teorii. Celem olimpiady jest zaangażowanie młodych ludzi w działalność społeczną na rzecz innych. Platforma jest oparta o nowoczesną metodykę nauczania - Social Project Method™ - gdzie robiąc prawdziwy projekt społeczny, rozwija się praktyczne kompetencje, niemożliwe do zdobycia tradycyjnymi metodami nauczania. Nadesłane
22 lutego 2020 roku, uczennice IX Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Nowakowskiego w Bydgoszczy, zorganizowały bal karnawałowy dla podopiecznych Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej przy ul. Traugutta 5 w Bydgoszczy. Głównym celem przedsięwzięcia był przede wszystkim uśmiech dzieci, ale również, poprzez promowanie w mediach społecznościowych, zwiększenie świadomości ludzi o rzeczywistości podopiecznych podobnych placówek. Akcja została zrealizowana w ramach praktycznej olimpiady Zwolnieni z Teorii. Celem olimpiady jest zaangażowanie młodych ludzi w działalność społeczną na rzecz innych. Platforma jest oparta o nowoczesną metodykę nauczania - Social Project Method™ - gdzie robiąc prawdziwy projekt społeczny, rozwija się praktyczne kompetencje, niemożliwe do zdobycia tradycyjnymi metodami nauczania.
od 16 lat
Wideo

Dziś 81. rocznica Ludobójstwa na Wołyniu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski