Asta walnęła setkę [WIDEO, ZDJĘCIA MECZ + KIBICE]

Enea Astoria Bydgoszcz pokonała w sobotę w „Artego Arenie” Księżaka Łowicz 100:73 w meczu otwierającą rundę rewanżową sezonu zasadniczego I ligi koszykarzy. Nerwowo było tylko po I kwarcie, którą goście wygrali 26:16. Potem dominowali już podopieczni Grzegorza Skiby, którzy wygrali po raz jedenasty w tym sezonie (na koncie mają też pięć porażek). Wynik spotkania na 9 sekund przed końcem rzutem za 3 punkty ustalił niespełna 17-letni Karol Lebiedziński.ZOBACZ ZDJĘCIA Z TRYBUN I PARKIETU "ARTEGO ARENY" >>>Astoria Bydgoszcz - Księżak Syntex Łowicz. Dariusz Bloch
Enea Astoria Bydgoszcz pokonała w sobotę w „Artego Arenie” Księżaka Łowicz 100:73 w meczu otwierającą rundę rewanżową sezonu zasadniczego I ligi koszykarzy. Nerwowo było tylko po I kwarcie, którą goście wygrali 26:16. Potem dominowali już podopieczni Grzegorza Skiby, którzy wygrali po raz jedenasty w tym sezonie (na koncie mają też pięć porażek). Wynik spotkania na 9 sekund przed końcem rzutem za 3 punkty ustalił niespełna 17-letni Karol Lebiedziński. ZOBACZ ZDJĘCIA Z TRYBUN I PARKIETU "ARTEGO ARENY" >>>