Zooleszcz Polonia Bydgoszcz - Wilki Krosno [zapis relacji na...

Zooleszcz Polonia Bydgoszcz - Wilki Krosno [zapis relacji na żywo]

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Nowe wiadomości: 0

Wszystkie wiadomości: 32

Najnowsza -

Zooleszcz Polonia Bydgoszcz - Wilki Krosno [zapis relacji na żywo]
W meczu drugiej ligi żużlowej Zooleszcz Polonia Bydgoszcz wysoko pokonała zespół Wilków Krosno.
Zooleszcz Polonia Bydgoszcz - Wilki Krosno [zapis relacji na żywo]
  • 15. Bach, Davidsson, Berge, Karpow 4:2 (62:28)

    Pewne zwycięstwo Bacha, Berge pewnie na trzeciej lokacie.

    • https://expressbydgoski.pl/zooleszcz-polonia-bydgoszcz-wilki-krosno-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14196705/rw/211357
  • 14. Grajczonek, Brzozowski, Porsing, Świdnicki 5:1 (58:26)

    Ciasno bylo na wyjściu z pierwszego łuku, ale bydgoska para szybko odskoczyła rywalom. 

    • https://expressbydgoski.pl/zooleszcz-polonia-bydgoszcz-wilki-krosno-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14196705/rw/211351
  • W 14. biegu pojadą: Brzozowski, Grajczonek vs Świdnicki - Porsing, a w 15. Bach, Berge vs Karpow - Davidsson.

    • https://expressbydgoski.pl/zooleszcz-polonia-bydgoszcz-wilki-krosno-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14196705/rw/211347
  • 13. Bach, Karpow, Davidsson, Studziński (w) 3:3 (53:25)

    Studziński został wykluczony za przekroczenie czasu dwóch minut. Wyścig wygrywa Bach, który musiał się bronić przed atakami Karpowa.

    • https://expressbydgoski.pl/zooleszcz-polonia-bydgoszcz-wilki-krosno-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14196705/rw/211343
  • 12. Porsing, Orwat, Świdnicki, Studziński 2:4 (50:22)

    Goście długo prowadzili podwójnie, ale Orwat (zastąpił Grajczonka) zdołał przedzielić parę rywali.

    • https://expressbydgoski.pl/zooleszcz-polonia-bydgoszcz-wilki-krosno-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14196705/rw/211339
  • 11. Jędrzejewski, Berge, Davidsson, Porsing 5:1 (48:18)

    Porsing pojechał za Mazura, Davidsson zmienił Rempałę. Podwójna rezerwa taktyczna też nie pomogła Wilkom. Poloniści już na pierwszym łuku byli na prowadzeniu.

    • https://expressbydgoski.pl/zooleszcz-polonia-bydgoszcz-wilki-krosno-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14196705/rw/211331
  • 10. Bach, Grajczonek, Karpow, Zieliński 5:1 (43:17)

    Karpow dobrze wystartował, ale Bach przyciął do małej i wyprzedził lidera Wilków. Na trasie bydgoszczanie bronili się przed atakami Karpowa. I to skutecznie!

    • https://expressbydgoski.pl/zooleszcz-polonia-bydgoszcz-wilki-krosno-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14196705/rw/211327
  • 9. Brzozowski, Davidsson, Jędrzejewski, Karpow 4:2 (38:16)

    Karpow w ramach rezerwy taktycznej zastąpił Rempałę, ale w tym wyścigu był ostatni. Poloniści podczas pierwszego okrążenia prowadzili nawet podwójnie, ale przedzielił ich Davidsson.

    • https://expressbydgoski.pl/zooleszcz-polonia-bydgoszcz-wilki-krosno-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14196705/rw/211323
  • 8. Orwat, Berge, Porsing, Mazur (w) 5:1 (34:14)

    Mazur po raz drugi dziś poruszył się na starcie i został wykluczony. W powtórce para Polonii mądrze zachowała się na pierwszym łuku. Następnie Berge wypuścił Orwata przed siebie i bronił się przed atakami Porsinga. 

    • https://expressbydgoski.pl/zooleszcz-polonia-bydgoszcz-wilki-krosno-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14196705/rw/211315
  • Kompletnie na torze w Bydgoszczy nie radzi sobie dziś Marcin Rempała. A 15 lat temu...

    </center<
    • https://expressbydgoski.pl/zooleszcz-polonia-bydgoszcz-wilki-krosno-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14196705/rw/211313

Właśnie dodaliśmy nowe informacje. Kliknij, żeby zobaczyć wpis.

Komentarze (2)

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
OKS - BKS

Marcin (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 1

Stomil Olsztyn - Polonia Bydgoszcz

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Tylko Polonia

Marcin Lage (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 2 / 1

Witam wszystkich kibicow Poloni. Mysle ze mamy bardzo mocny sklad i moze tak byc ze ugramy nosa przeciwnikom w play off. Osobiscie jestem ostrozny w ocenie naszej druzyny w play off.Nie nastawiajmy...rozwiń całość

Witam wszystkich kibicow Poloni. Mysle ze mamy bardzo mocny sklad i moze tak byc ze ugramy nosa przeciwnikom w play off. Osobiscie jestem ostrozny w ocenie naszej druzyny w play off.Nie nastawiajmy sie o awans tylko cieszmy sie z kazdej wygranej. Jesli zasluzymy na awans to bedzie wspaniale. Kibicujmy Polonii i zyczmy jak najlepszych wynikow. POLONIA BYDGOSZCZ!!!zwiń

Aktualności sportowe

Terminarz rozgrywek

Brak danych
Sobota, 17 sierpnia 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 4. kolejka 17.08.201918.08.2019
15:00 Zagłębie Sosnowiec 1:0 Miedź Legnica
18:00 Radomiak Radom 0:2 Warta Poznań
19:00 Wigry Suwałki 1:0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
20:00 GKS Jastrzębie 0:0 GKS Bełchatów
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Jelenia Góra - I runda 15.08.201921.08.2019
17:00 WKS Pilchowice -:- KS Łomnica
— Piłka nożna, — 2. liga, 4. kolejka 17.08.201918.08.2019
16:00 Błękitni Stargard 1:3 GKS Katowice
16:00 Skra Częstochowa 1:0 Górnik Polkowice
17:00 Gryf Wejherowo 0:3 Resovia
17:00 Pogoń Siedlce 0:1 Znicz Pruszków
17:00 Stal Rzeszów 2:0 Lech II Poznań
17:30 Legionovia Legionowo 0:2 Garbarnia Kraków
18:00 Bytovia Bytów 4:1 Stal Stalowa Wola
19:00 Olimpia Elbląg -:- Widzew Łódź
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 1. kolejka 14.08.201921.08.2019
17:00 AKS SMS Łódź U-17 -:- Naki Olsztyn U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa A, 1. kolejka 17.08.201919.08.2019
12:00 Legia Warszawa U-15 -:- AP Talent Białystok U-15
14:30 Jagiellonia Białystok U-15 -:- MKS Polonia Warszawa U-15
14:30 UKS SMS Łódź U-15 -:- ZKS Olimpia Elbląg U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 1. kolejka 17.08.201918.08.2019
13:30 Lech Poznań U-15 -:- Lechia Gdańsk U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 1. kolejka 17.08.201928.08.2019
12:00 Rozwój Katowice U-15 -:- Piast Gliwice U-15
12:00 Zagłębie Lubin U-15 -:- Falubaz Zielona Góra U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 1. kolejka 17.08.201920.08.2019
12:30 Wisła Kraków U-15 -:- Stal Rzeszów U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 1. kolejka 17.08.201920.08.2019
11:00 Lech Poznań U-17 -:- AP Reissa Poznań U-17
12:00 Lechia Gdańsk U-17 -:- Arka Gdynia SI U-17
15:00 Pogoń Szczecin U-17 -:- Arka Gdynia U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 1. kolejka 17.08.201917.08.2019
12:00 PLUKS Pomologia Prószków U-17 -:- Górnik Zabrze U-17
12:00 Śląsk Wrocław U-17 -:- Gwarek Zabrze U-17
13:00 Ruch Chorzów U-17 -:- Stadion Śląski Chorzów U-17
14:00 Rozwój Katowice U-17 -:- Zagłębie Lubin U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa D, 1. kolejka 17.08.201917.08.2019
10:00 Wisła Kraków U-17 -:- Podgórze Kraków U-17
12:00 Korona Kielce U-17 -:- AP TOP 54 Biała Podlaska U-17
12:30 Stal Mielec U-17 -:- Karpaty Krosno U-17
17:00 BKS Lublin U-17 -:- Cracovia U-17
— Piłka nożna, — CLJ, 2. kolejka 17.08.201918.08.2019
11:00 Pogoń Szczecin U-18 4:0 UKS SMS Łódź U-18
12:00 Cracovia U-18 -:- Korona Kielce U-18
12:00 Escola Varsovia U-18 -:- Zagłębie Lubin U-18
12:00 Jagiellonia Białystok U-18 5:1 Hutnik Kraków U-18
12:00 Lech Poznań U-18 -:- Górnik Zabrze U-18
14:00 Legia Warszawa U-18 -:- Arka Gdynia U-18
— Piłka nożna, — Liga angielska, 2. kolejka 16.08.201919.08.2019
13:30 Arsenal Londyn 2:1 Burnley FC
16:00 Aston Villa 1:2 AFC Bournemouth
16:00 Brighton & Hove Albion 1:1 West Ham United
16:00 Everton FC 1:0 Watford FC
16:00 Norwich City 3:1 Newcastle United
16:00 Southampton FC 1:2 Liverpool FC
18:30 Manchester City -:- Tottenham Hotspur
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 1. kolejka 18.08.201918.08.2019
17:00 Celta Vigo 1:3 Real Madryt
19:00 Valencia CF -:- Real Sociedad
21:00 CD Leganes -:- Osasuna Pampeluna
21:00 Villarreal CF -:- Granada CF
— Piłka nożna, — Liga francuska, 2. kolejka 16.08.201918.08.2019
17:30 FC Nantes -:- Olympique Marsylia
20:00 Amiens SC -:- OSC Lille
20:00 FC Metz -:- AS Monaco
20:00 Girondins Bordeaux -:- Montpellier HSC
20:00 Nimes Olympique -:- OGC Nice
20:00 Toulouse FC -:- Dijon FCO
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 5. kolejka 16.08.201918.08.2019
15:00 Śląsk Wrocław 2:1 Cracovia
17:30 Arka Gdynia 0:0 Lech Poznań
20:00 Jagiellonia Białystok 1:0 Górnik Zabrze
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 1. kolejka 16.08.201917.08.2019
15:30 Bayer Leverkusen 3:2 SC Paderborn
15:30 Borussia Dortmund 5:1 FC Augsburg
15:30 SC Freiburg 3:0 FSV Mainz
15:30 VfL Wolfsburg 2:1 FC Koeln
15:30 Werder Brema 1:3 Fortuna Duesseldorf
18:30 Borussia Moenchengladbach -:- Schalke 04 Gelsenkirchen
Niedziela, 18 sierpnia 2019
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Jelenia Góra - I runda 15.08.201921.08.2019
17:00 Orliki/Oldboys Gmina Węgliniec -:- Znicz Kruszyn
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Kraków - III runda 27.08.201928.08.2019
15:00 Cedronka Wola Radziszowska -:- Świt Krzeszowice
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Podhale - II runda 18.08.201918.08.2019
Delta Pieniążkowice -:- Bór Dębno
Grel Trute -:- KS Chabówka
Gronik Gronków -:- Podhale II Nowy Targ
Krokus Pyzówka -:- Gorc Ochotnica
Szarotka Rokiciny Podhalańskie -:- Janosik Sieniawa
Wierchy Lasek -:- Przełęcz Łopuszna
— Piłka nożna, — 2. liga, 4. kolejka 17.08.201918.08.2019
13:05 Górnik Łęczna -:- Elana Toruń
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 1. kolejka 14.08.201921.08.2019
12:00 Znicz Pruszków U-17 -:- Legia Warszawa U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 1. kolejka 17.08.201918.08.2019
12:00 Warta Poznań U-15 -:- Arka Gdynia SI U-15
15:30 AP Pogoń Szczecin U-15 -:- CWZS Bydgoszcz U-15
16:00 FASE Szczecin U-15 -:- UKS LOTOS Gdańsk U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 1. kolejka 17.08.201928.08.2019
13:30 Chrobry Głogów U-15 -:- FC Wrocław Academy U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 1. kolejka 17.08.201920.08.2019
12:00 KKP Korona Kielce U-15 -:- Motor Lublin U-15
14:30 Akademia Piłkarska 21 U-15 -:- Sandecja Nowy Sącz U-15
— Piłka nożna, — CLJ, 2. kolejka 17.08.201918.08.2019
11:00 Gwarek Zabrze U-18 -:- Wisła Kraków U-18
12:00 Śląsk Wrocław U-18 -:- Lechia Gdańsk U-18
— Piłka nożna, — Liga angielska, 2. kolejka 16.08.201919.08.2019
15:00 Sheffield United -:- Crystal Palace
17:30 Chelsea Londyn -:- Leicester City
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 1. kolejka 18.08.201918.08.2019
16:15 Deportivo Alaves -:- Levante UD
19:00 Espanyol Barcelona -:- Sevilla FC
21:00 Atletico Madryt -:- Getafe CF
— Piłka nożna, — Liga francuska, 2. kolejka 16.08.201918.08.2019
15:00 AS Saint-Etienne -:- Stade Brestois
17:00 Stade de Reims -:- RC Strasbourg
21:00 Stade Rennais -:- Paris Saint-Germain
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 5. kolejka 16.08.201918.08.2019
15:00 Piast Gliwice -:- Wisła Płock
17:30 Legia Warszawa -:- Zagłębie Lubin
17:30 Raków Częstochowa -:- Lechia Gdańsk
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 1. kolejka 16.08.201917.08.2019
15:30 Eintracht Frankfurt -:- TSG 1899 Hoffenheim
18:00 Union Berlin -:- RB Lipsk
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa A, 1. kolejka 17.08.201919.08.2019
13:00 Escola Varsovia U-15 -:- MKS Ząbkovia Ząbki U-15
— Piłka nożna, — Liga angielska, 2. kolejka 16.08.201919.08.2019
21:00 Wolverhampton Wanderers -:- Manchester United
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 1. kolejka 18.08.201918.08.2019
20:09 RCD Mallorca -:- SD Eibar
22:00 Real Betis Sewilla -:- Real Valladolid
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 5. kolejka 16.08.201918.08.2019
18:00 Korona Kielce -:- Pogoń Szczecin
Wtorek, 20 sierpnia 2019
— Piłka nożna, — Regionalny PP: kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz - II runda 20.08.201928.08.2019
18:00 Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia -:- Zootechnik Kołuda Wielka
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 1. kolejka 17.08.201920.08.2019
16:00 Górnik Łęczna U-15 -:- AP TOP 54 Biała Podlaska U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 1. kolejka 17.08.201920.08.2019
17:00 Warta Poznań U-17 -:- Chemik Bydgoszcz U-17
Środa, 21 sierpnia 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 5. kolejka 21.08.201921.08.2019
17:00 Warta Poznań -:- Podbeskidzie Bielsko-Biała
17:30 Radomiak Radom -:- GKS Jastrzębie
19:00 GKS Bełchatów -:- Odra Opole
19:00 GKS Tychy -:- Chrobry Głogów
19:00 Olimpia Grudziądz -:- Wigry Suwałki
19:00 Puszcza Niepołomice -:- Zagłębie Sosnowiec
20:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza -:- Stal Mielec
20:00 Chojniczanka Chojnice -:- Miedź Legnica
20:30 Stomil Olsztyn -:- Sandecja Nowy Sącz
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Jelenia Góra - I runda 15.08.201921.08.2019
Bóbr Opawa -:- Orzeł Mysłakowice
Czarni Strzyżowiec -:- Pogoń Świerzawa
Fatma Pobiedna -:- Cosmos Radzimów
Granica Miłoszów -:- Apis Jędrzychowice
Górnik Węgliniec -:- Piast Wykroty
Hutnik Pieńsk -:- GKS Warta Bolesławiecka
KS Maciejowa -:- Bóbr Marciszów
KS Pławna -:- Julia Szklarska Poręba
KS Stare Jaroszowice -:- Victoria Ruszów
Kwisa Mroczkowice -:- Gryf Gryfów Śląski
Kwisa Świeradów Zdrój -:- Nysa Zgorzelec
LKS Mierzwin -:- BKS Bobrzanie Bolesławiec
LZS Janiszów 0:3 Karkonosze Jelenia Góra
LZS Kotliska -:- GKS Gromadka
LZS Kościelnik -:- Iskra Łagów
LZS Zaręba -:- Łużyce Lubań
LZS Łaziska -:- LKS Ocice
Lechia Piechowice -:- Olimpia Kamienna Góra
Mitex Podgórzyn -:- Victoria Jelenia Góra
Olsza Olszyna Lubańska -:- Czarni Lwówek Śląski
Orzeł Wojcieszów -:- Stella Lubomierz
Piast Czerwona Woda -:- Leśnik Osiecznica
Pogoń Markocice -:- Włókniarz Mirsk
Potok Karpniki -:- Budowlani Wojcieszów
Sparta Zebrzydowa -:- Chrobry Nowogrodziec
Sudety Giebułtów -:- Granica Bogatynia
Zryw Bratków -:- LZS Porajów-Kopaczów
Łazek Pisarzowice -:- Włókniarz Leśna
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Legnica - I runda 21.08.201921.08.2019
Albatros Jaśkowice -:- Wilkowianka Wilków
Arka Trzebnice -:- Sparta Parszowice
Bazalt Piotrowice -:- Rodło Granowice
Burza Gołaczów -:- Dąb Stowarzyszenie Siedliska
Błękitni Koskowice -:- LZS Nowy Kościół
Czarni Golanka Dolna -:- LZS Lipa
Grom Gromadzyń-Wielowieś -:- Chojnowianka Chojnów
Huragan Nowa Wieś Złotoryjska -:- Orzeł Mikołajowice
KS Kłopotów-Osiek -:- Unia Miłoradzice
Kaczawa II Bieniowice -:- Czarni Rokitki
Kalina Sobin -:- LZS Buczyna
Kłos Moskorzyn -:- Sparta Przedmoście
Nysa Wiadrów -:- Wilki Różana
Orzeł Wojcieszyn -:- Huragan Proboszczów
Park Targoszyn -:- Tęcza Kwietno
Płomień Michów -:- Fortuna Obora
Rataj Paszowice -:- Błękitni Kościelec
Skora Jadwisin -:- Orlik Okmiany
Victoria Parchów -:- Orzeł Czerna
Victoria Siciny -:- LZS Ostaszów
Viktoria Borek -:- Sokół Jerzmanowa
Łagoszowia Łagoszów -:- Mieszko Ruszowice
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Wałbrzych - I runda 04.08.201911.08.2019
18:00 Płomień Makowice -:- Bielawianka Bielawa
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Wrocław - I runda 10.08.201915.08.2019
18:00 Amator Oleśnica Mała -:- Korona Pęcz
— Piłka nożna, — Regionalny PP: kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz - II runda 20.08.201928.08.2019
Goplania Inowrocław -:- Cuiavia Inowrocław
Gopło Kruszwica -:- Unia Gniewkowo
Gwiazda Bukowiec -:- Start Warlubie
Polonia Bydgoszcz -:- Noteć Łabiszyn
Pomorzanin Serock -:- BKS Bydgoszcz
Rawys Raciąż -:- Krajna Sępólno Krajeńskie
Sparta Przysiersk -:- Wda Świecie
17:00 Cukrownik Tuczno -:- Noteć Gębice
17:00 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie -:- Unia Janikowo
17:00 Zagłębie Piechcin -:- Pogoń Mogilno
17:30 GLZS Sadki -:- Sportis Łochowo
18:00 Czarni Nakło nad Notecią -:- SP Zawisza Bydgoszcz
18:00 KS Brzoza -:- Notecianka Pakość
18:00 LKS Dąbrowa Chełmińska -:- Piast Złotniki Kujawskie
18:00 LZS Grochowiska Księże -:- Pałuczanka Żnin
18:00 Piaski Bydgoszcz -:- Unia Solec Kujawski
— Piłka nożna, — Regionalny PP: lubelski, Chełm - II runda 14.08.201915.08.2019
17:00 Astra Leśniowice -:- MKS Siedliska
— Piłka nożna, — Regionalny PP: lubelski, Biała Podlaska - III runda 21.08.201921.08.2019
17:00 Armaty Stoczek Łukowski -:- Ar-Tig Huta Dąbrowa
17:00 Grom Kąkolewnica -:- Podlasie Biała Podlaska
17:00 LKS Milanów -:- Orlęta Radzyń Podlaski
17:00 Niwa Łomazy -:- Lutnia Piszczac
17:00 Olimpia Jabłoń -:- Bizon Jeleniec
17:00 SPLGMP Rogoźnica -:- Huragan Międzyrzec Podlaski
17:00 Tur Turze Rogi -:- Polesie Serokomla
17:00 ŁKS Łazy -:- Orlęta Łuków
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Wieliczka - II runda 14.08.201921.08.2019
18:00 Błękitni Bodzanów -:- LKS Śledziejowice
18:00 Górnik II Wieliczka -:- Piłkarz Podłęże
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Wadowice/Wadowice - IV runda 21.08.201921.08.2019
17:30 Garbarz Zembrzyce -:- Orzeł Ryczów
17:30 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska -:- Beskid Andrychów
17:30 Sosnowianka Stanisław Dolny -:- Halniak Maków Podhalański
17:30 Strzelec Budzów -:- Tempo Białka
— Piłka nożna, — 2. liga, 5. kolejka 21.08.201921.08.2019
Znicz Pruszków -:- Gryf Wejherowo
17:00 Elana Toruń -:- Skra Częstochowa
17:00 Garbarnia Kraków -:- Pogoń Siedlce
17:00 Resovia -:- Bytovia Bytów
17:00 Stal Stalowa Wola -:- Błękitni Stargard
17:00 Lech II Poznań -:- Legionovia Legionowo
18:50 Widzew Łódź -:- Górnik Łęczna
19:00 GKS Katowice -:- Olimpia Elbląg
19:00 Górnik Polkowice -:- Stal Rzeszów
— Piłka nożna, — Regionalny PP: łódzkie, Piotrków Trybunalski - III runda 21.08.201921.08.2019
17:00 Alfa Kleszczów -:- Start Lgota Wielka
17:00 GKS IV Bełchatów -:- Astoria Szczerców
17:00 KS Paradyż -:- Szczerbiec Wolbórz
17:00 LKS Mierzyn -:- KS Niedośpielin
17:00 Olimpia Wola Załężna -:- LUKS Mroczków-Dzielna
17:00 Polonia II Piotrków Trybunalski -:- Skalnik Sulejów
17:00 RKS Rzeczyca -:- LKS Lubochnia
17:00 Zjednoczeni Bełchatów -:- GKS II Bełchatów
— Piłka nożna, — Regionalny PP: łódzkie, Skierniewice - II runda 21.08.201921.08.2019
17:30 GKS Bedlno -:- Olimpia Chąśno
17:30 Jutrzenka Drzewce -:- Unia II Skierniewice
17:30 Korona Wejsce -:- Zryw Wygoda
17:30 Mazovia Rawa Mazowiecka -:- GLKS Wołucza
17:30 Olimpia Jeżów -:- GLKS RZD Żelazna
17:30 Pogoń Bełchów -:- Olympic Słupia
17:30 Pogoń Godzianów -:- Juvenia Wysokienice
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 1. kolejka 14.08.201921.08.2019
14:00 MKS Polonia Warszawa U-17 -:- Ursus Warszawa U-17
Czwartek, 22 sierpnia 2019
— Piłka nożna, — Liga Europy, 4. runda eliminacyjna 22.08.201929.08.2019
20:00 Legia Warszawa -:- Glasgow Rangers
Piątek, 23 sierpnia 2019
— Piłka nożna, — Liga angielska, 3. kolejka 23.08.201925.08.2019
21:00 Aston Villa -:- Everton FC
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 2. kolejka 25.08.201925.08.2019
20:00 Granada CF -:- Sevilla FC
22:00 Levante UD -:- Villarreal CF
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 6. kolejka 23.08.201925.08.2019
20:30 Jagiellonia Białystok -:- Wisła Kraków
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 2. kolejka 24.08.201924.08.2019
20:30 FC Koeln -:- Borussia Dortmund