Znów karny i znów remis na Zawiszy [ZDJĘCIA KIBICE+MECZ]

Panama zremisowała w Bydgoszczy z Mali 1:1 w meczu grupy E piłkarskich mistrzostw świata do 20 lat. Bramkę dla ekipy z Afryki zdobył w 39. minucie Boubacar Konte (strzał po ziemi z ok. 20 metrów, piłka odbiła się jeszcze od słupka), wyrównał Diego Valanta (87. - karny). Spotkanie obserwował m.in. Zbigniew Boniek, prezes PZPN.To był drugi mecz młodzieżowego mundialu na stadionie Zawiszy. W czwartkowym starciu Japonia - Ekwador też był remis 1:1 i też egzekwowano jedenastkę (nie wykorzystał jej Rezabala z Panamy). W niedzielę o godz. 18.00 w Bydgoszczy spotkanie Włochy - Ekwador. Wszystkie bilety zostały już wyprzedane!ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU PANAMA - MALI >>>Dariusz Bloch
Panama zremisowała w Bydgoszczy z Mali 1:1 w meczu grupy E piłkarskich mistrzostw świata do 20 lat. Bramkę dla ekipy z Afryki zdobył w 39. minucie Boubacar Konte (strzał po ziemi z ok. 20 metrów, piłka odbiła się jeszcze od słupka), wyrównał Diego Valanta (87. - karny). Spotkanie obserwował m.in. Zbigniew Boniek, prezes PZPN. To było drugie spotkanie młodzieżowego mundialu na stadionie Zawiszy. W czwartkowym starciu Japonia - Ekwador też był remis 1:1 i też egzekwowano jedenastkę (nie wykorzystał jej Rezabala z Panamy). W niedzielę o godz. 18.00 w Bydgoszczy starcie Włochy - Ekwador. Wszystkie bilety zostały już wyprzedane! ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU PANAMA - MALI >>>