Zawodnik Zawiszy Marcin Lewandowski wicemistrzem świata! [zdjęcia]

mm
Przypomnijmy, wczoraj w sobotę 3 marca Marcin Lewandowski zajął czwarte miejsce w pierwszym biegu eliminacyjnym na 1500 metrów podczas halowych mistrzostw świata w Birmingham, dzięki temu Polak zakwalifikował się do finału.Dziś w biegu finałowym na 1500m bydgoszczanin dobiegł drugi do mety z czasem 3:58.39s. Zdobył srebro!Pierwsze miejsce zdobył Samuel Sefera z Etiopii, osiągając czas 3:58.19s. To niewątpliwie ogromny sukces naszego zawodnika, tym bardziej, że jest powód do dumy zawodnika z naszego miasta.Szczere gratulacje dla Marcina! źródło: TVP Sport
Halowe Mistrzostwa Świata w Birmingham, w których nasz zawodnik pobiegł na dystansie 1500m zdobył srebro.

Siarczysty mróz daje się od wielu dni we znaki mieszkańcom Bydgoszczy i sporej części kraju. Temperatura w nocy regularnie spada kilkanaście stopni poniżej zera. Niebawem mrozy odpuszczą. W środku przyszłego tygodnia w ciągu dnia ma być 7-8 stopni na plusie. Lód opanował nabrzeża Brdy oraz bydgoskie śluzy. Zapraszamy do obejrzenia malowniczych zdjęć bydgoskiej zimy.Zdjęcia: Dariusz BlochPogoda na dzień + 4 kolejne dni (01 + 02-05.03.2018) | POLSKA(x-news/TVN Meteo)