Zawisza wygrywa grając w dziesiątkę!

pak
Mimo zejścia Bartosza Kopacza, który zobaczył dwie żółte kartki, Zawisza pewnie pokonał rywala 3:1 (1:0).

Zawisza Bydgoszcz - Polonia Bytom 3:1
(1:0). 1:0 P. Petasz 33, 2:0 K. Drygas 61, 3:0 K. Drygas 63, 3:1 K. Michalak 82.

Zawisza: Kaczmarek - Jankowski, Kopacz (15, 47 żk), Skrzyński, Petasz, Błąd (81. Mąka), Masłowski (78. Wójcicki), Hermes, Ostalczyk, Drygas, Leśniewski (71. Chałas)

Polonia: Mika - Gamla (62. Cempa), Michalak, Górkiewicz, Kulpaka, Baran, Krzemień (79.  Kaczor), Pokotyluk, Szkatuła, Białkowski, Broniewicz (70. Alancewicz)

Spotkanie zdecydowanie nie wyszło Kopaczowi. Kilka razy popełnił błędy, które musieli naprawiać koledzy na czele z Wojciechem Kaczmarkiem w bramce. Jeszcze w pierwszym kwadransie zobaczył pierwszą żółtą kartkę za głupie zachowanie, uderzając rywala.

W 33. minucie dośrodkowanie Hermesa z rzutu rożnego na bramkę zamienił Piotr Petasz.

W pierwszej odsłonie spotkania wynik się już nie zmienił.

Krótko po wyjściu z szatni drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył Kopacz.

<!** reklama>Koledzy mimo osłabienia nie zwolnili tempa i podwyższyli prowadzenie dwukrotnie. W 61. minucie Leśniewski obsłużył ze skrzydła precyzyjnym podaniem Drygasa, który z najbliższej odległości skierował piłkę do pustej bramki.

Dwie minuty później Drygas ponownie wpisał się na listę strzelców, wykorzystując podanie Błąda.

W końcówce spotkania zawiszanie opadli z sił, co wykorzystali  goście. Honorowe trafienie na dziesięć minut przed końcem spotkania zaliczył Michalak.