Zawisza Bydgoszcz ma awans! Cyklon Kończewice pokonany...

Zawisza Bydgoszcz ma awans! Cyklon Kończewice pokonany [zapis relacji na żywo]

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Nowe wiadomości: 0

Wszystkie wiadomości: 56

Najnowsza -

Zawisza Bydgoszcz ma awans! Cyklon Kończewice pokonany [zapis relacji na żywo]

©Arkadiusz Wojtasiewicz

W meczu 26. kolejki klasy okręgowej Zawisza pokonał Cyklona Kończewice i zapewnił sobie awans do IV ligi. Poniżej zapis relacji
Zawisza Bydgoszcz ma awans! Cyklon Kończewice pokonany [zapis relacji na żywo]

©Arkadiusz Wojtasiewicz

  • Zobaczcie wideo z fety i wypowiedź kapitana Adama Wiśniewskiego: >> tutaj <<

    • https://expressbydgoski.pl/zawisza-bydgoszcz-ma-awans-cyklon-konczewice-pokonany-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14161013/rw/209727
  • Zawisza - Cyklon 2:1 (1:1)

    Dziękujemy za uwagę. Niebawem galeria zdjęć z fety oraz materiały wideo

    • https://expressbydgoski.pl/zawisza-bydgoszcz-ma-awans-cyklon-konczewice-pokonany-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14161013/rw/209725
  • Zawisza - Cyklon 2:1 (1:1)

    I jeszcze jaskółka piłkarzy dla kibiców

    • https://expressbydgoski.pl/zawisza-bydgoszcz-ma-awans-cyklon-konczewice-pokonany-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14161013/rw/209723
  • Zawisza - Cyklon 2:1 (1:1)

    Teraz piłkarze i kibice przybijają piątki

    • https://expressbydgoski.pl/zawisza-bydgoszcz-ma-awans-cyklon-konczewice-pokonany-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14161013/rw/209721
  • Zawisza - Cyklon 2:1 (1:1)

    W górę podrzucany jest trener Jacek Łukomski

    • https://expressbydgoski.pl/zawisza-bydgoszcz-ma-awans-cyklon-konczewice-pokonany-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14161013/rw/209719
  • Zawisza - Cyklon 2:1 (1:1)

    - Wy walczycie, my śpiewamy, razem wszystko wygrywamy !!!

    • https://expressbydgoski.pl/zawisza-bydgoszcz-ma-awans-cyklon-konczewice-pokonany-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14161013/rw/209717
  • Zawisza - Cyklon 2:1 (1:1)

    - Dzięki za doping - odpowiadają piłkarze

    • https://expressbydgoski.pl/zawisza-bydgoszcz-ma-awans-cyklon-konczewice-pokonany-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14161013/rw/209715
  • Zawisza - Cyklon 2:1 (1:1)

    - Piłkarze!!! Jesteśmy wdzięczni!!! - śpiewają kibice

    • https://expressbydgoski.pl/zawisza-bydgoszcz-ma-awans-cyklon-konczewice-pokonany-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14161013/rw/209713
  • Zawisza - Cyklon 2:1 (1:1)

    Kibice pojawiają się na boisku i są wspólne tańce. Po stadionie rozbrzmiewa: Awans jest nasz! Nigdy więcej piątej ligi! Zawisza Bydgoszcz!

    • https://expressbydgoski.pl/zawisza-bydgoszcz-ma-awans-cyklon-konczewice-pokonany-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14161013/rw/209711
  • Zawisza - Cyklon 2:1 (1:1)

    Teraz zaczyma się wspólne świętowanie z kibicami. 

    • https://expressbydgoski.pl/zawisza-bydgoszcz-ma-awans-cyklon-konczewice-pokonany-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14161013/rw/209709

Właśnie dodaliśmy nowe informacje. Kliknij, żeby zobaczyć wpis.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Aktualności sportowe

Terminarz rozgrywek

Brak danych
Niedziela, 18 sierpnia 2019
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Jelenia Góra - I runda 15.08.201921.08.2019
17:00 Orliki/Oldboys Gmina Węgliniec 1:9 Znicz Kruszyn
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Kraków - III runda 27.08.201928.08.2019
15:00 Cedronka Wola Radziszowska 3:1 Świt Krzeszowice
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Podhale - II runda 18.08.201918.08.2019
Delta Pieniążkowice -:- Bór Dębno
Grel Trute -:- KS Chabówka
Gronik Gronków -:- Podhale II Nowy Targ
Krokus Pyzówka 1:9 Gorc Ochotnica
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 5:2 Janosik Sieniawa
Wierchy Lasek -:- Przełęcz Łopuszna
— Piłka nożna, — 2. liga, 4. kolejka 17.08.201918.08.2019
13:05 Górnik Łęczna 1:3 Elana Toruń
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 1. kolejka 14.08.201921.08.2019
12:00 Znicz Pruszków U-17 2:2 Legia Warszawa U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 1. kolejka 17.08.201918.08.2019
12:00 Warta Poznań U-15 4:2 Arka Gdynia SI U-15
15:30 AP Pogoń Szczecin U-15 4:2 CWZS Bydgoszcz U-15
16:00 FASE Szczecin U-15 2:1 UKS LOTOS Gdańsk U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 1. kolejka 17.08.201928.08.2019
13:30 Chrobry Głogów U-15 1:6 FC Wrocław Academy U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 1. kolejka 17.08.201920.08.2019
12:00 KKP Korona Kielce U-15 1:1 Motor Lublin U-15
14:30 Akademia Piłkarska 21 U-15 0:1 Sandecja Nowy Sącz U-15
— Piłka nożna, — CLJ, 2. kolejka 17.08.201918.08.2019
11:00 Gwarek Zabrze U-18 0:2 Wisła Kraków U-18
12:00 Śląsk Wrocław U-18 6:6 Lechia Gdańsk U-18
— Piłka nożna, — Liga angielska, 2. kolejka 16.08.201919.08.2019
15:00 Sheffield United 1:0 Crystal Palace
17:30 Chelsea Londyn 1:1 Leicester City
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 1. kolejka 18.08.201918.08.2019
16:15 Deportivo Alaves 1:0 Levante UD
19:00 Espanyol Barcelona 0:2 Sevilla FC
21:00 Real Betis Sewilla 1:2 Real Valladolid
22:00 Atletico Madryt 1:0 Getafe CF
— Piłka nożna, — Liga francuska, 2. kolejka 16.08.201918.08.2019
15:00 AS Saint-Etienne 1:1 Stade Brestois
17:00 Stade de Reims 0:0 RC Strasbourg
21:00 Stade Rennais 2:1 Paris Saint-Germain
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 5. kolejka 16.08.201918.08.2019
15:00 Piast Gliwice 1:0 Wisła Płock
17:30 Legia Warszawa 1:0 Zagłębie Lubin
17:30 Raków Częstochowa 2:1 Lechia Gdańsk
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 1. kolejka 16.08.201917.08.2019
15:30 Eintracht Frankfurt 1:0 TSG 1899 Hoffenheim
18:00 Union Berlin 0:4 RB Lipsk
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa A, 1. kolejka 17.08.201919.08.2019
13:00 Escola Varsovia U-15 -:- MKS Ząbkovia Ząbki U-15
— Piłka nożna, — Liga angielska, 2. kolejka 16.08.201919.08.2019
21:00 Wolverhampton Wanderers -:- Manchester United
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 5. kolejka 16.08.201918.08.2019
18:00 Korona Kielce -:- Pogoń Szczecin
Wtorek, 20 sierpnia 2019
— Piłka nożna, — Regionalny PP: kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz - II runda 20.08.201928.08.2019
18:00 Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia -:- Zootechnik Kołuda Wielka
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 1. kolejka 17.08.201920.08.2019
16:00 Górnik Łęczna U-15 -:- AP TOP 54 Biała Podlaska U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 1. kolejka 17.08.201920.08.2019
17:00 Warta Poznań U-17 -:- Chemik Bydgoszcz U-17
Środa, 21 sierpnia 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 5. kolejka 21.08.201921.08.2019
17:00 Warta Poznań -:- Podbeskidzie Bielsko-Biała
17:30 Radomiak Radom -:- GKS Jastrzębie
19:00 GKS Bełchatów -:- Odra Opole
19:00 GKS Tychy -:- Chrobry Głogów
19:00 Olimpia Grudziądz -:- Wigry Suwałki
19:00 Puszcza Niepołomice -:- Zagłębie Sosnowiec
20:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza -:- Stal Mielec
20:00 Chojniczanka Chojnice -:- Miedź Legnica
20:30 Stomil Olsztyn -:- Sandecja Nowy Sącz
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Jelenia Góra - I runda 15.08.201921.08.2019
Bóbr Opawa 1:6 Orzeł Mysłakowice
Czarni Strzyżowiec -:- Pogoń Świerzawa
Fatma Pobiedna -:- Cosmos Radzimów
Granica Miłoszów 0:3 Apis Jędrzychowice
Górnik Węgliniec -:- Piast Wykroty
Hutnik Pieńsk -:- GKS Warta Bolesławiecka
KS Maciejowa -:- Bóbr Marciszów
KS Pławna -:- Julia Szklarska Poręba
KS Stare Jaroszowice -:- Victoria Ruszów
Kwisa Mroczkowice -:- Gryf Gryfów Śląski
Kwisa Świeradów Zdrój -:- Nysa Zgorzelec
LKS Mierzwin -:- BKS Bobrzanie Bolesławiec
LZS Janiszów 0:3 Karkonosze Jelenia Góra
LZS Kotliska -:- GKS Gromadka
LZS Kościelnik -:- Iskra Łagów
LZS Zaręba -:- Łużyce Lubań
LZS Łaziska -:- LKS Ocice
Lechia Piechowice -:- Olimpia Kamienna Góra
Mitex Podgórzyn -:- Victoria Jelenia Góra
Olsza Olszyna Lubańska -:- Czarni Lwówek Śląski
Orzeł Wojcieszów -:- Stella Lubomierz
Piast Czerwona Woda -:- Leśnik Osiecznica
Pogoń Markocice -:- Włókniarz Mirsk
Potok Karpniki -:- Budowlani Wojcieszów
Sparta Zebrzydowa -:- Chrobry Nowogrodziec
Sudety Giebułtów -:- Granica Bogatynia
Zryw Bratków -:- LZS Porajów-Kopaczów
Łazek Pisarzowice -:- Włókniarz Leśna
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Legnica - I runda 21.08.201921.08.2019
Albatros Jaśkowice -:- Wilkowianka Wilków
Arka Trzebnice -:- Sparta Parszowice
Bazalt Piotrowice -:- Rodło Granowice
Burza Gołaczów -:- Dąb Stowarzyszenie Siedliska
Błękitni Koskowice -:- LZS Nowy Kościół
Czarni Golanka Dolna -:- LZS Lipa
Grom Gromadzyń-Wielowieś -:- Chojnowianka Chojnów
Huragan Nowa Wieś Złotoryjska -:- Orzeł Mikołajowice
KS Kłopotów-Osiek -:- Unia Miłoradzice
Kaczawa II Bieniowice -:- Czarni Rokitki
Kalina Sobin -:- LZS Buczyna
Kłos Moskorzyn -:- Sparta Przedmoście
Nysa Wiadrów -:- Wilki Różana
Orzeł Wojcieszyn -:- Huragan Proboszczów
Park Targoszyn -:- Tęcza Kwietno
Płomień Michów -:- Fortuna Obora
Rataj Paszowice -:- Błękitni Kościelec
Skora Jadwisin -:- Orlik Okmiany
Victoria Parchów -:- Orzeł Czerna
Victoria Siciny -:- LZS Ostaszów
Viktoria Borek -:- Sokół Jerzmanowa
Łagoszowia Łagoszów -:- Mieszko Ruszowice
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Wałbrzych - I runda 04.08.201911.08.2019
18:00 Płomień Makowice -:- Bielawianka Bielawa
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Wrocław - I runda 10.08.201915.08.2019
18:00 Amator Oleśnica Mała -:- Korona Pęcz
— Piłka nożna, — Regionalny PP: kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz - II runda 20.08.201928.08.2019
Goplania Inowrocław -:- Cuiavia Inowrocław
Gopło Kruszwica -:- Unia Gniewkowo
Gwiazda Bukowiec -:- Start Warlubie
Polonia Bydgoszcz -:- Noteć Łabiszyn
Pomorzanin Serock -:- BKS Bydgoszcz
Rawys Raciąż -:- Krajna Sępólno Krajeńskie
Sparta Przysiersk -:- Wda Świecie
17:00 Cukrownik Tuczno -:- Noteć Gębice
17:00 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie -:- Unia Janikowo
17:00 Zagłębie Piechcin -:- Pogoń Mogilno
17:30 GLZS Sadki -:- Sportis Łochowo
18:00 Czarni Nakło nad Notecią -:- SP Zawisza Bydgoszcz
18:00 KS Brzoza -:- Notecianka Pakość
18:00 LKS Dąbrowa Chełmińska -:- Piast Złotniki Kujawskie
18:00 LZS Grochowiska Księże -:- Pałuczanka Żnin
18:00 Piaski Bydgoszcz -:- Unia Solec Kujawski
— Piłka nożna, — Regionalny PP: lubelski, Chełm - II runda 14.08.201915.08.2019
17:00 Astra Leśniowice -:- MKS Siedliska
— Piłka nożna, — Regionalny PP: lubelski, Biała Podlaska - III runda 21.08.201921.08.2019
17:00 Armaty Stoczek Łukowski -:- Ar-Tig Huta Dąbrowa
17:00 Grom Kąkolewnica -:- Podlasie Biała Podlaska
17:00 LKS Milanów -:- Orlęta Radzyń Podlaski
17:00 Niwa Łomazy -:- Lutnia Piszczac
17:00 Olimpia Jabłoń -:- Bizon Jeleniec
17:00 SPLGMP Rogoźnica -:- Huragan Międzyrzec Podlaski
17:00 Tur Turze Rogi -:- Polesie Serokomla
17:00 ŁKS Łazy -:- Orlęta Łuków
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Wieliczka - II runda 14.08.201921.08.2019
18:00 Błękitni Bodzanów -:- LKS Śledziejowice
18:00 Górnik II Wieliczka -:- Piłkarz Podłęże
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Wadowice/Wadowice - IV runda 21.08.201921.08.2019
17:30 Garbarz Zembrzyce -:- Orzeł Ryczów
17:30 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska -:- Beskid Andrychów
17:30 Sosnowianka Stanisław Dolny -:- Halniak Maków Podhalański
17:30 Strzelec Budzów -:- Tempo Białka
— Piłka nożna, — 2. liga, 5. kolejka 21.08.201921.08.2019
Znicz Pruszków -:- Gryf Wejherowo
17:00 Elana Toruń -:- Skra Częstochowa
17:00 Garbarnia Kraków -:- Pogoń Siedlce
17:00 Resovia -:- Bytovia Bytów
17:00 Stal Stalowa Wola -:- Błękitni Stargard
17:00 Lech II Poznań -:- Legionovia Legionowo
18:50 Widzew Łódź -:- Górnik Łęczna
19:00 GKS Katowice -:- Olimpia Elbląg
19:00 Górnik Polkowice -:- Stal Rzeszów
— Piłka nożna, — Regionalny PP: łódzkie, Piotrków Trybunalski - III runda 21.08.201921.08.2019
17:00 Alfa Kleszczów -:- Start Lgota Wielka
17:00 GKS IV Bełchatów -:- Astoria Szczerców
17:00 KS Paradyż -:- Szczerbiec Wolbórz
17:00 LKS Mierzyn -:- KS Niedośpielin
17:00 Olimpia Wola Załężna -:- LUKS Mroczków-Dzielna
17:00 Polonia II Piotrków Trybunalski -:- Skalnik Sulejów
17:00 RKS Rzeczyca -:- LKS Lubochnia
17:00 Zjednoczeni Bełchatów -:- GKS II Bełchatów
— Piłka nożna, — Regionalny PP: łódzkie, Skierniewice - II runda 21.08.201921.08.2019
17:30 GKS Bedlno -:- Olimpia Chąśno
17:30 Jutrzenka Drzewce -:- Unia II Skierniewice
17:30 Korona Wejsce -:- Zryw Wygoda
17:30 Mazovia Rawa Mazowiecka -:- GLKS Wołucza
17:30 Olimpia Jeżów -:- GLKS RZD Żelazna
17:30 Pogoń Bełchów -:- Olympic Słupia
17:30 Pogoń Godzianów -:- Juvenia Wysokienice
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 1. kolejka 14.08.201921.08.2019
14:00 MKS Polonia Warszawa U-17 -:- Ursus Warszawa U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 1. kolejka 17.08.201928.08.2019
15:00 Rozwój Katowice U-15 -:- Piast Gliwice U-15
Czwartek, 22 sierpnia 2019
— Piłka nożna, — Liga Europy, 4. runda eliminacyjna 22.08.201929.08.2019
20:00 Legia Warszawa -:- Glasgow Rangers
Piątek, 23 sierpnia 2019
— Piłka nożna, — Liga angielska, 3. kolejka 23.08.201925.08.2019
21:00 Aston Villa -:- Everton FC
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 2. kolejka 25.08.201925.08.2019
20:00 Granada CF -:- Sevilla FC
22:00 Levante UD -:- Villarreal CF
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 6. kolejka 23.08.201925.08.2019
20:30 Jagiellonia Białystok -:- Wisła Kraków
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 2. kolejka 24.08.201924.08.2019
20:30 FC Koeln -:- Borussia Dortmund
Sobota, 24 sierpnia 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 6. kolejka 24.08.201925.08.2019
14:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała -:- Olimpia Grudziądz
19:00 Chrobry Głogów -:- Stomil Olsztyn
19:45 Odra Opole -:- Radomiak Radom
— Piłka nożna, — 2. liga, 6. kolejka 24.08.201924.08.2019
17:00 Stal Rzeszów -:- Elana Toruń
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 2. kolejka 24.08.201925.08.2019
13:30 Ursus Warszawa U-17 -:- AKS SMS Łódź U-17
14:00 Legia Warszawa U-17 -:- MKS Polonia Warszawa U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa A, 2. kolejka 24.08.201924.08.2019
12:00 AP Talent Białystok U-15 -:- MKS Polonia Warszawa U-15
12:00 Legia Warszawa U-15 -:- UKS SMS Łódź U-15
14:30 MKS Ząbkovia Ząbki U-15 -:- Jagiellonia Białystok U-15
16:00 ZKS Olimpia Elbląg U-15 -:- Escola Varsovia U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 2. kolejka 24.08.201925.08.2019
AP Pogoń Szczecin U-15 -:- FASE Szczecin U-15
11:00 Arka Gdynia SI U-15 -:- Lech Poznań U-15
12:00 CWZS Bydgoszcz U-15 -:- Lechia Gdańsk U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 2. kolejka 24.08.201925.08.2019
Śląsk Wrocław U-15 -:- Rozwój Katowice U-15
12:00 Falubaz Zielona Góra U-15 -:- Chrobry Głogów U-15
12:00 Piast Gliwice U-15 -:- Zagłębie Lubin U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 2. kolejka 24.08.201927.08.2019
Akademia Piłkarska 21 U-15 -:- Wisła Kraków U-15
12:00 Sandecja Nowy Sącz U-15 -:- Motor Lublin U-15
12:00 Stal Rzeszów U-15 -:- Górnik Łęczna U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 2. kolejka 24.08.201925.08.2019
Chemik Bydgoszcz U-17 -:- Pogoń Szczecin U-17
12:00 AP Reissa Poznań U-17 -:- Arka Gdynia U-17
12:00 Lech Poznań U-17 -:- Lechia Gdańsk U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 2. kolejka 24.08.201924.08.2019
11:00 Gwarek Zabrze U-17 -:- Ruch Chorzów U-17
11:00 Górnik Zabrze U-17 -:- Stadion Śląski Chorzów U-17
12:00 PLUKS Pomologia Prószków U-17 -:- Rozwój Katowice U-17
15:00 Zagłębie Lubin U-17 -:- Śląsk Wrocław U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa D, 2. kolejka 24.08.201925.08.2019
12:00 AP TOP 54 Biała Podlaska U-17 -:- Cracovia U-17
12:00 Korona Kielce U-17 -:- Stal Mielec U-17
12:30 Karpaty Krosno U-17 -:- Wisła Kraków U-17
— Piłka nożna, — CLJ, 3. kolejka 24.08.201925.08.2019
12:00 UKS SMS Łódź U-18 -:- Legia Warszawa U-18
12:00 Zagłębie Lubin U-18 -:- Pogoń Szczecin U-18
13:00 Arka Gdynia U-18 -:- Jagiellonia Białystok U-18
14:00 Korona Kielce U-18 -:- Escola Varsovia U-18
— Piłka nożna, — Liga angielska, 3. kolejka 23.08.201925.08.2019
13:30 Norwich City -:- Chelsea Londyn
16:00 Brighton & Hove Albion -:- Southampton FC
16:00 Manchester United -:- Crystal Palace
16:00 Sheffield United -:- Leicester City
16:00 Watford FC -:- West Ham United
16:00 Wolverhampton Wanderers -:- Burnley FC
18:30 Liverpool FC -:- Arsenal Londyn
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 2. kolejka 25.08.201925.08.2019
17:00 Osasuna Pampeluna -:- SD Eibar
19:00 Real Madryt -:- Real Valladolid
21:00 Celta Vigo -:- Valencia CF
21:00 Getafe CF -:- Athletic Bilbao
— Piłka nożna, — Liga francuska, 3. kolejka 24.08.201928.08.2019
20:00 Amiens SC -:- FC Nantes
20:00 Angers SCO -:- FC Metz
20:00 Dijon FCO -:- Girondins Bordeaux
20:00 Stade Brestois -:- Stade de Reims
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 6. kolejka 23.08.201925.08.2019
15:00 Cracovia -:- Arka Gdynia
17:30 Lechia Gdańsk -:- Śląsk Wrocław
20:00 Raków Częstochowa -:- Lech Poznań
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 2. kolejka 24.08.201924.08.2019
15:30 FC Augsburg -:- Union Berlin
15:30 FSV Mainz -:- Borussia Moenchengladbach
15:30 Fortuna Duesseldorf -:- Bayer Leverkusen
15:30 SC Paderborn -:- SC Freiburg
15:30 TSG 1899 Hoffenheim -:- Werder Brema
18:30 Schalke 04 Gelsenkirchen -:- Bayern Monachium
— Piłka nożna, — Liga włoska, 1. kolejka 24.08.201926.08.2019
18:00 AC Parma -:- Juventus Turyn
20:45 ACF Fiorentina -:- SSC Napoli

Galeria