XXVII Wielka Wioślarska 2018 [ZDJĘCIA z regat i kibiców]

Fa, zdjęcia Dariusz Bloch
XXVII Wielka Wioślarska o Puchar Brdy 2018, podobnie jak poprzednie edycje, znowu przyciągnęła wielu kibiców sportów wodnych i bydgoszczan, którzy przybyli na nabrzeże w okolicach Rybiego Rynku całymi rodzinami. Tam znajdowała się meta.W zawodach wystąpiło 40 osad, które rywalizowały w kilku kategoriach.W wyścigu głównym juniorów, Memoriale Zbigniewa Urbanyi’ego, na dystansie 8,6 km, zwyciężyła reprezentacja Bydgoszczy, przed AZS UMK Toruń Wyścig w kategorii kobiet wygrała ósemka reprezentacji Niemiec, przed pierwszą osadą Lotto Bydgostia Wyścig główny seniorów wygrała osada Lotto Bydgostii, przed AZS Szczecin.W wyścigu otwartym seniorów zwyciężyła reprezentacja Litwy, przed WSG Wyścig otwarty juniorów wygrała reprezentacja Berlina II.Odbyły się też wyścigi mikstów kajakarek i kajakarzy oraz sprinty.I na deser: w wyścigu uniwersyteckich osad zza Kanału La Manche, Cambridge lepszy o 13 sekund od Oxfordu. Aktualny stan rywalizacji: 7-5 dla przegranych w 2018 roku.ZOBACZ ZDJĘCIA z RYWALIZACJI NA BRDZIE I KIBICÓW NA NABRZEŻU >>>>>Fa, zdjęcia Dariusz Bloch
XXVII Wielka Wioślarska o Puchar Brdy 2018, podobnie jak poprzednie edycje, znowu przyciągnęła wielu kibiców sportów wodnych i bydgoszczan, którzy przybyli na nabrzeże w okolicach Rybiego Rynku całymi rodzinami. Tam znajdowała się meta. W zawodach wystąpiło 40 osad, które rywalizowały w kilku kategoriach. W wyścigu głównym juniorów, Memoriale Zbigniewa Urbanyi’ego, na dystansie 8,6 km, zwyciężyła reprezentacja Bydgoszczy, przed AZS UMK Toruń Wyścig w kategorii kobiet wygrała ósemka reprezentacji Niemiec, przed pierwszą osadą Lotto Bydgostia Wyścig główny seniorów wygrała osada Lotto Bydgostii, przed AZS Szczecin. W wyścigu otwartym seniorów zwyciężyła reprezentacja Litwy, przed WSG Wyścig otwarty juniorów wygrała reprezentacja Berlina II. Odbyły się też wyścigi mikstów kajakarek i kajakarzy oraz sprinty. I na deser: w wyścigu uniwersyteckich osad zza Kanału La Manche, Cambridge lepszy o 13 sekund od Oxfordu. Aktualny stan rywalizacji: 7-5 dla przegranych w 2018 roku. ZOBACZ ZDJĘCIA z RYWALIZACJI NA BRDZIE I KIBICÓW NA NABRZEŻU >>>>>