Na A4 w Gliwicach przewrócił się samochód dostawczy marki renault master. Auto leży na dwóch pasach ruchu w kierunku Katowic. Na miejscu jest już policja autostradowa z Gliwic, która czeka na lawetę. Obecnie tworzy się długi korek, który już ma ponad 700 metrów.
- Kierowca samochodu dostawczego jest trzeźwy. Nie ma też żadnych obrażeń. Służby już są na miejscu i czekają na lawetę - mówi policjant dyżurny policji autostradowej w Gliwicach.
Ponadto w korku doszło do kolizji. 200 metrów od samochodu dostawczego kierowca tira nie zdążył wyhamować i wjechał w tył samochodu osobowego. Kierowca samochodu osobowego, volkswagena, oraz kierowca ciężarówka DAF chcieli jednocześnie zmienić pas ruchu. Doszło do zderzenie pojazdów.
-Nikomu nic się nie stało. To było zwykłe otarcie - potwierdza policjant dyżurny policji autostradowej w Gliwicach.
Policjanci zakończyli czynności na A4 o godzinie 16.48. Obecnie droga w stronę Katowic jest przejezdna.