Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Mszczonów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Ulice: Sienkiewicza bez 49, Nowy Rynek, Kilińskiego, Zarzeczna, Opłotki, Traugutta, 3 Maja, Narutowicza, Krzywa, Grójecka numery nieparzyste od 1 do 51 i parzyste od 2 do 68, Warszawska numery nieparzyste od 1 do 27 i parzyste od 10 do 28, Cmentarna, Łąkowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE MSZCZONÓW

kandydatliczba głosów

  1. 21 Łukasz Czesław Koperski
    228 (68,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM MIESZKAŃCÓW GMINY MSZCZONÓW

kandydatliczba głosów

  1. 20 Damian Sołtyk
    104 (31,33%)

Okręg 2

Ulice: Ługowa, Maklakiewicza, Tańskiego, Zarachowicza, Dworcowa od Nr 18 do nr 45, Grójecka numery nieparzyste od 53 i parzyste od 72, Krótka, Towarowa, Olchowa, Rolnicza, Pogorzałki, Wschodnia od ul. Grójeckiej do Tarczyńskiej, Cicha, Niesiołowskiego, Zapieckowa, Działkowa, Logistyki, Generała Maczka, Generała Sikorskiego, Generała Andersa, Generała Grota Roweckiego, Szarych Szeregów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE MSZCZONÓW

kandydatliczba głosów

  1. 21 Mirosław Michał Wirowski
    172 (47,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ŻÓŁTOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 26 Grzegorz Żółtowski
    112 (31,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM MIESZKAŃCÓW GMINY MSZCZONÓW

kandydatliczba głosów

  1. 20 Robert Paweł Czyżewicz
    75 (20,89%)

Okręg 3

Ulice: Piekarska, Rawska, Księcia Poniatowskiego numery nieparzyste od 1 do 7 i parzyste od 6 do 16, Kościuszki, Żyrardowska, Fabryczna, Kościelna, Grunwaldu, Królowej Jadwigi, Józefpolska, Nowa, Skierniewicka, Władysława Jagiełły, Kazimierza Wielkiego, Księcia Ziemowita, Młynarska, Wierzbowa, Racławicka, Mariana Korpusa, Strzelców Kaniowskich, Księdza Władysława Gołędowskiego, Pułkownika Wincentego Wnuka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE MSZCZONÓW

kandydatliczba głosów

  1. 21 Piotr Tomasz Chyła
    240 (56,87%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM MIESZKAŃCÓW GMINY MSZCZONÓW

kandydatliczba głosów

  1. 20 Andrzej Zieliński
    182 (43,13%)

Okręg 4

Ulice: Tysiąclecia 2, Dworcowa 1, Tarczyńska 10/16, Tarczyńska 18

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE MSZCZONÓW

kandydatliczba głosów

  1. 21 Ryszard Stusiński
    153 (64,83%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM MIESZKAŃCÓW GMINY MSZCZONÓW

kandydatliczba głosów

  1. 20 Marcin Wójtowicz
    83 (35,17%)

Okręg 5

Ulice: Dworcowa 3, 4, 8, Sienkiewicza 49, Tysiąclecia 4

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ

kandydatliczba głosów

  1. 24 Krzysztof Krawczyk
    157 (74,76%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM MIESZKAŃCÓW GMINY MSZCZONÓW

kandydatliczba głosów

  1. 20 Jolanta Bogusława Matyjek
    53 (25,24%)

Okręg 6

Ulice: Jeżynowa, Północna 2, 4, 6, 8, 10, 12, Malinowa 11 i 12

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE MSZCZONÓW

kandydatliczba głosów

  1. 21 Barbara Bożenna Gryglewska
    220 (67,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM MIESZKAŃCÓW GMINY MSZCZONÓW

kandydatliczba głosów

  1. 20 Aneta Agnieszka Kędziora
    105 (32,31%)

Okręg 7

Ulice: Północna 6a, 8a, 14, 16, 18, 20, 20A, 26, 28, Brzoskwiniowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE MSZCZONÓW

kandydatliczba głosów

  1. 21 Robert Głąbiński
    159 (57,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM MIESZKAŃCÓW GMINY MSZCZONÓW

kandydatliczba głosów

  1. 20 Paweł Kłosiewicz
    90 (32,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MSZCZONOWA MARCINA WÓJTOWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 23 Marek Aleksander Czerniakowski
    27 (9,78%)

Okręg 8

Ulice: Tarczyńska bez nr 10/16 i bez 18, Malinowa bez 11 i 12, Storczyków, Wierzejskiego, Wrzosowa, Jaśminowa, Spółdzielcza, Różana, Konwaliowa, Armii Krajowej, Wschodnia od ul. Spółdzielczej do ul. Tarczyńskiej, Morelowa, Szarotki, Wiśniowa, Wiejska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE MSZCZONÓW

kandydatliczba głosów

  1. 21 Waldemar Łukasz Suski
    157 (62,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM MIESZKAŃCÓW GMINY MSZCZONÓW

kandydatliczba głosów

  1. 20 Krystyna Ewa Dropińska
    95 (37,70%)

Okręg 9

Ulice: Spokojna, Szkolna, Warszawska numery nieparzyste od 29b i parzyste od 32, Wschodnia od ul. Warszawskiej do ul. Spółdzielczej, Kwiatowa, Targowa, Czereśniowa, Graniczna, Bagno, Boczna, Dojazd, Polna, Księcia Poniatowskiego numery nieparzyste od 9 i parzyste od 18, Sportowa, Gimnazjalna, Zacisze, Termalna, Keramzytowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE MSZCZONÓW

kandydatliczba głosów

  1. 21 Marek Stanisław Baumel
    244 (76,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM MIESZKAŃCÓW GMINY MSZCZONÓW

kandydatliczba głosów

  1. 20 Andrzej Zawadzki
    77 (23,99%)

Okręg 10

Sołectwa: Grabce Józefpolskie (wieś: Grabce Józefpolskie), Grabce-Towarzystwo (wsie: Grabce-Towarzystwo, Grabce Wręckie, Wólka Wręcka, Długowizna), Świnice (wsie: Świnice, Marków-Świnice), Marków-Towarzystwo (wsie: Marków-Towarzystwo, Czekaj, Lublinów), Wręcza (wieś: Wręcza), Olszówka-Nowy Dworek (wsie: Olszówka, Nowy Dworek)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE MSZCZONÓW

kandydatliczba głosów

  1. 21 Andrzej Osial
    205 (64,87%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM MIESZKAŃCÓW GMINY MSZCZONÓW

kandydatliczba głosów

  1. 20 Maria Wanda Moskalik
    111 (35,13%)

Okręg 11

Sołectwa: Gurba (wsie: Gurba, Zdzieszyn, Szeligi), Gąba (wieś: Gąba), Adamowice (wsie: Adamowice, Powązki), Piekarowo (wsie: Piekarowo, Michalin, Budy-Zasłona, Podlindowo), Piekary (wieś: Piekary), Lindów (wsie: Lindów, Huta Piekarska)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE MSZCZONÓW

kandydatliczba głosów

  1. 21 Dariusz Adam Olesiński
    208 (61,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WIESZCZYCKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 25 Marcin Mateusz Wieszczycki
    132 (38,82%)

Okręg 12

Sołectwa: Osuchów (wsie: Osuchów, Dębiny Osuchowskie), Strzyże (wsie: Strzyże, Budy-Strzyże, Pieńki Osuchowskie), Zimnice (wieś: Zimnice), Kowiesy (wsie: Kowiesy, Kowiesowo)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE MSZCZONÓW

kandydatliczba głosów

  1. 21 Marek Andrzej Zientek
    226 (81,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM MIESZKAŃCÓW GMINY MSZCZONÓW

kandydatliczba głosów

  1. 20 Anna Maria Moskalik
    52 (18,71%)

Okręg 13

Sołectwa: Bobrowce (wieś: Bobrowce), Janówek (wsie: Janówek, Nowe Poręby), Pawłowice (wsie: Pawłowice, Olszewek, Małachowszczyzna), Suszeniec (wsie: Suszeniec, Edwardowo), Wygnanka (wieś: Wygnanka)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE MSZCZONÓW

kandydatliczba głosów

  1. 21 Dorota Kaźmierczak
    0 (0,00%)

Okręg 14

Sołectwa: Badowo-Dańki (wieś: Badowo-Dańki), Badowo-Mściska (wieś: Badowo-Mściska), Ciemno-Gnojna (wsie: Ciemno-Gnojna, Kaczków, Pogorzałki), Kamionka (wsie: Kamionka, Adamówek), Badów Górny (wieś: Badów Górny), Sosnowica (wieś: Sosnowica), Wymysłów (wieś: Wymysłów)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE MSZCZONÓW

kandydatliczba głosów

  1. 21 Katarzyna Irena Ciećwierska
    211 (59,44%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM MIESZKAŃCÓW GMINY MSZCZONÓW

kandydatliczba głosów

  1. 20 Szymon Dąbrowski
    105 (29,58%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Krzysztof Maciej Strzelecki
    39 (10,99%)

Okręg 15

Sołectwa: Lutkówka (wieś: Lutkówka), Marianka (wsie: Marianka, Bronisławów, Pieńki-Strzyże, Władysławów), Nosy-Poniatki (wsie: Nosy-Poniatki, Bronisławka), Zbiroża (wsie: Zbiroża, Dwórzno), Zimna Woda (wsie: Zimna Woda, Tłumy, Lutkówka Druga, Chudolipie), Lutkówka-Kolonia (wieś: Lutkówka-Kolonia)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE MSZCZONÓW

kandydatliczba głosów

  1. 21 Andrzej Osiński
    158 (48,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM MIESZKAŃCÓW GMINY MSZCZONÓW

kandydatliczba głosów

  1. 20 Łukasz Strojek
    156 (47,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RÓWNOŚĆ I POROZUMIENIE”

kandydatliczba głosów

  1. 22 Jan Jacek Boczkowski
    12 (3,68%)