Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - żyrardowski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Żyrardów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Grzegorz Wiktor Dobrowolski
    261 (1,60%)
  2. 4 Agnieszka Jasińska
    67 (0,41%)
  3. 10 Barbara Józefa Kosacka
    27 (0,17%)
  4. 11 Piotr Majkrzak
    47 (0,29%)
  5. 7 Roman Piotr Nowakowski
    26 (0,16%)
  6. 5 Piotr Adam Babski
    30 (0,18%)
  7. 6 Karolina Andżelika Bońkowska
    30 (0,18%)
  8. 3 Andrzej Władysław Kwieciński
    58 (0,36%)
  9. 9 Michał Sobczyński
    10 (0,06%)
  10. 8 Agnieszka Monika Szczygieł
    37 (0,23%)
  11. 2 Agnieszka Beata Chrzanowska
    202 (1,24%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WISKITKI

kandydatliczba głosów

  1. 6 Katarzyna Kozak
    14 (0,09%)
  2. 9 Mirosław Stanisław Kałęcki
    13 (0,08%)
  3. 8 Agnieszka Maria Ziąbska
    21 (0,13%)
  4. 5 Wanda Kazimiera Białkowska
    4 (0,02%)
  5. 1 Mariusz Mitura
    128 (0,78%)
  6. 11 Jacek Filip Walczak
    77 (0,47%)
  7. 2 Mariusz Jan Rogoziński
    21 (0,13%)
  8. 3 Ewa Katarzyna Żukowska
    10 (0,06%)
  9. 4 Kamil Chróśliński
    19 (0,12%)
  10. 7 Joanna Przybysz
    31 (0,19%)
  11. 10 Paweł Ireneusz Sajak
    9 (0,06%)
  12. 12 Rafał Szczepański
    19 (0,12%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Genowefa Milczarek
    1 265 (7,75%)
  2. 3 Zbigniew Apoloniusz Rokicki
    79 (0,48%)
  3. 6 Grzegorz Henryk Ratajczyk
    121 (0,74%)
  4. 5 Irena Zdzisława Dębińska
    105 (0,64%)
  5. 4 Katarzyna Rozwadowska
    137 (0,84%)
  6. 2 Ryszard Chudzik
    358 (2,19%)
  7. 7 Piotr Stanisław Koczewski
    79 (0,48%)
  8. 9 Tomasz Wiesław Myszkowski
    59 (0,36%)
  9. 10 Elżbieta Grażyna Wójcicka
    102 (0,63%)
  10. 8 Ewa Kośla
    98 (0,60%)
  11. 12 Andrzej Zbigniew Wilk
    523 (3,21%)
  12. 11 Teresa Sitarz
    134 (0,82%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „FORUM SAMORZĄDOWE” POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 4 Stanisław Józef Wasilewski
    63 (0,39%)
  2. 3 Edyta Traczyk
    64 (0,39%)
  3. 7 Agnieszka Anna Karwat
    37 (0,23%)
  4. 6 Wojciech Oracz
    65 (0,40%)
  5. 5 Marta Czarnocka
    88 (0,54%)
  6. 8 Bogusław Marek Nietrzebka
    67 (0,41%)
  7. 2 Sławomir Józef Nalej
    129 (0,79%)
  8. 9 Agnieszka Dorota Szklarczyk
    46 (0,28%)
  9. 1 Sebastian Litewnicki
    263 (1,61%)
  10. 12 Jarosław Piotr Komża
    56 (0,34%)
  11. 11 Anna Kuran
    27 (0,17%)
  12. 10 Paweł Piotr Łęcki
    51 (0,31%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Aneta Małgorzata Osińska
    232 (1,42%)
  2. 2 Krzysztof Roman Dziwisz
    1 831 (11,22%)
  3. 1 Stanisław Henryk Kaniszewski
    642 (3,93%)
  4. 3 Stanisław Gerard Nalej
    386 (2,37%)
  5. 4 Mariola Dzięgielewska
    129 (0,79%)
  6. 6 Andrzej Oklesiński
    319 (1,95%)
  7. 5 Elżbieta Wińkowska
    144 (0,88%)
  8. 9 Radosław Owsianko
    87 (0,53%)
  9. 7 Agnieszka Nadolska
    92 (0,56%)
  10. 11 Adam Marek Sondka
    283 (1,73%)
  11. 8 Tomasz Marcin Sowa
    216 (1,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA ROSIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 6 Jacek Sankowski
    55 (0,34%)
  2. 7 Katarzyna Anna Kilar
    22 (0,13%)
  3. 2 Michał Zbigniew Ciecharowski
    188 (1,15%)
  4. 5 Izabela Agata Kucharska
    15 (0,09%)
  5. 8 Weronika Kinga Woźniak
    20 (0,12%)
  6. 10 Józef Grzegorz Kłosowski
    64 (0,39%)
  7. 1 Leszek Stanisław Kamiński
    276 (1,69%)
  8. 4 Sylwia Tkacz
    98 (0,60%)
  9. 3 Cezary Arkadiusz Widawski
    54 (0,33%)
  10. 9 Zdzisław Sylwester Osiński
    49 (0,30%)
  11. 12 Michał Ochnicki
    343 (2,10%)
  12. 11 Martyna Kostecka
    15 (0,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA RDESTA TY JESTEŚ NAJWAŻNIEJSZY

kandydatliczba głosów

  1. 2 Robert Janiszewski
    470 (2,88%)
  2. 8 Tomasz Frączkiewicz
    25 (0,15%)
  3. 10 Beata Staniszewska
    18 (0,11%)
  4. 6 Ilona Adamiak
    29 (0,18%)
  5. 3 Agnieszka Łęcka-Zelek
    66 (0,40%)
  6. 5 Andrzej Dariusz Rakszewski
    78 (0,48%)
  7. 9 Marta Brzezińska
    47 (0,29%)
  8. 7 Maciej Baraniecki
    20 (0,12%)
  9. 4 Sebastian Ireneusz Gajewski
    147 (0,90%)
  10. 1 Krzysztof Włodzimierz Rdest
    1 953 (11,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUCJANA KRZYSZTOFA CHRZANOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 4 Jacek Czubak
    441 (2,70%)
  2. 3 Ryszard Adamiak
    319 (1,95%)
  3. 2 Beata Katarzyna Heidinger
    183 (1,12%)
  4. 7 Robert Dariusz Loppe
    266 (1,63%)
  5. 1 Robert Wojciech Rybicki
    623 (3,82%)
  6. 5 Tomasz Wojciech Szwed
    178 (1,09%)
  7. 6 Daniel Sawicki
    104 (0,64%)
  8. 9 Renata Agnieszka Ostojska
    79 (0,48%)
  9. 8 Magdalena Małgorzata Popowczak
    158 (0,97%)
  10. 10 Maria Barbara Peczot
    61 (0,37%)
  11. 12 Jadwiga Szcześniak
    173 (1,06%)
  12. 11 Jerzy Andrzej Pakos
    143 (0,88%)

Okręg 2

Gmina Miasto Mszczonów, Gmina Radziejowice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krystyna Zofia Penczonek
    553 (8,12%)
  2. 6 Andrzej Przemysław Borowiecki
    37 (0,54%)
  3. 3 Magdalena Sylwia Fila
    72 (1,06%)
  4. 5 Adam Baczyński
    48 (0,70%)
  5. 4 Katarzyna Nowowiejska
    68 (1,00%)
  6. 2 Kazimierz Drążkiewicz
    142 (2,09%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Kinga Legięć-Doroba
    248 (3,64%)
  2. 3 Władysław Roman Grajek
    57 (0,84%)
  3. 1 Jacek Zbigniew Wieteska
    373 (5,48%)
  4. 4 Krystyna Henryka Szymańska
    122 (1,79%)
  5. 5 Marta Małgorzata Chudzik
    83 (1,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „FORUM SAMORZĄDOWE” POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 2 Beata Sznajder
    376 (5,52%)
  2. 3 Jacek Zielonka
    291 (4,27%)
  3. 5 Michał Szymański
    181 (2,66%)
  4. 4 Urszula Bożena Gowin
    195 (2,86%)
  5. 6 Katarzyna Marta Grabowska
    115 (1,69%)
  6. 1 Wojciech Szustakiewicz
    1 126 (16,53%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tomasz Polak
    405 (5,95%)
  2. 1 Klaudiusz Stusiński
    706 (10,37%)
  3. 4 Zofia Choińska
    203 (2,98%)
  4. 5 Mieczysława Barbara Korzonkowska
    137 (2,01%)
  5. 6 Piotr Paweł Rowiński
    152 (2,23%)
  6. 3 Anna Bednarek
    543 (7,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA ROSIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 2 Adam Edward Wielgosz
    20 (0,29%)
  2. 3 Sylwia Alicja Urynowicz
    42 (0,62%)
  3. 4 Justyna Agnieszka Madej
    18 (0,26%)
  4. 5 Przemysław Rypkowski
    26 (0,38%)
  5. 1 Kamil Władysław Wykrętowicz
    40 (0,59%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA RDESTA TY JESTEŚ NAJWAŻNIEJSZY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Kamil Piotr Bechcicki
    179 (2,63%)
  2. 2 Joanna Edyta Łabanow
    53 (0,78%)
  3. 4 Marzena Stefanowska
    68 (1,00%)
  4. 3 Paweł Piotr Zygmunt
    131 (1,92%)

Okręg 3

Gmina Puszcza Mariańska, Gmina Wiskitki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Alicja Suchecka
    457 (5,93%)
  2. 4 Aleksandra Misińska
    66 (0,86%)
  3. 7 Arkadiusz Marcin Kowalski
    29 (0,38%)
  4. 6 Arkadiusz Tondera
    94 (1,22%)
  5. 5 Franciszek Zbigniew Wolniewicz
    27 (0,35%)
  6. 2 Nina Mirgos-Kilanowska
    64 (0,83%)
  7. 3 Kazimierz Jerzy Sadowski
    535 (6,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WISKITKI

kandydatliczba głosów

  1. 4 Piotr Feder
    157 (2,04%)
  2. 3 Monika Wanda Konarska
    110 (1,43%)
  3. 5 Danuta Bargłowska
    80 (1,04%)
  4. 1 Piotr Krawczyk
    664 (8,62%)
  5. 2 Sebastian Idkowiak
    124 (1,61%)
  6. 6 Agnieszka Bartosiewicz
    134 (1,74%)
  7. 7 Marzena Barbara Kałęcka
    122 (1,58%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „FORUM SAMORZĄDOWE” POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 6 Hanna Alicja Sadowska
    72 (0,93%)
  2. 1 Andrzej Miastowski
    265 (3,44%)
  3. 2 Magdalena Karina Arciszewska
    82 (1,06%)
  4. 3 Arkadiusz Kopczewski
    237 (3,08%)
  5. 4 Katarzyna Niewczas
    95 (1,23%)
  6. 5 Igor Pańkow
    84 (1,09%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Barbara Andrzejewska
    270 (3,50%)
  2. 5 Anna Katarzyna Smolarek
    276 (3,58%)
  3. 6 Elżbieta Kamińska
    225 (2,92%)
  4. 1 Franciszek Wojciech Jankowski
    699 (9,07%)
  5. 2 Andrzej Tadeusz Koźbiał
    467 (6,06%)
  6. 7 Dariusz Stachowicz
    234 (3,04%)
  7. 4 Dariusz Mitrowski
    381 (4,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA ROSIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 7 Weronika Małgorzata Bodych
    93 (1,21%)
  2. 4 Mariusz Szlagowski
    148 (1,92%)
  3. 3 Iwona Katarzyna Pawlak
    60 (0,78%)
  4. 5 Mateusz Kamil Nasterski
    49 (0,64%)
  5. 2 Piotr Leszek Szymczak
    28 (0,36%)
  6. 6 Wiesław Korzenecki
    63 (0,82%)
  7. 1 Violetta Jolanta Antoszewska
    111 (1,44%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA RDESTA TY JESTEŚ NAJWAŻNIEJSZY

kandydatliczba głosów

  1. 4 Anna Kruk
    215 (2,79%)
  2. 7 Andrzej Czapiga
    184 (2,39%)
  3. 5 Mirosław Piotr Suchojad
    96 (1,25%)
  4. 6 Kamil Ogrodnik
    213 (2,76%)
  5. 3 Anna Bogusz-Koźbiał
    112 (1,45%)
  6. 1 Błażej Piotr Zawadzki
    222 (2,88%)
  7. 2 Izabella Anna Worona
    61 (0,79%)