Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Bakałarzewo

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Bakałarzewo, ul. Osiedle Północ, ul. Króla Zygmunta Starego 1 i 1A

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Świderski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA ZIEMIA

0 (0,00%)

Okręg 2

Bakałarzewo, ul. Króla Zygmunta Starego z wyłączeniem nr 1 i 1A, ul. Akacjowa, ul. Filipowska, ul. Klonowa, ul. Kozia, ul. Lipowa, ul. Porucznika Leona Kamińskiego, ul. Sosnowa, ul. Świerkowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Kozłowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA ZIEMIA

0 (0,00%)

Okręg 3

Bakałarzewo ul. Jeziorna, ul. Kamieńska, ul. Kwiatowa, ul. Leśna, ul. Łąkowa, ul. Polna, ul. Rzemieślnicza, ul. Zielna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogusław Konopko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA ZIEMIA

0 (0,00%)

Okręg 4

Bakałarzewo ul. Kolonie, ul. Krzywa, ul. Młyńska, ul. Pankiewiczów, ul. Rynek, ul. Suwalska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Piotr Brankiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA ZIEMIA

0 (0,00%)

Okręg 5

Sadłowina, Nowa Wieś

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Andrzej Gorlo

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA ZIEMIA

0 (0,00%)

Okręg 6

Malinówka, Klonowa Góra, Kamionka Poprzeczna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Stanisław Kozłowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA ZIEMIA

0 (0,00%)

Okręg 7

Karasiewo, Nowy Dwór, Nieszki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Szymon Jackiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA ZIEMIA

0 (0,00%)

Okręg 8

Kotowina, Konopki, Gębalówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Witold Bejlik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA ZIEMIA

0 (0,00%)

Okręg 9

Nowa Kamionka, Stara Kamionka, Wólka, Wólka-Folwark

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Karol Górski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA ZIEMIA

0 (0,00%)

Okręg 10

Stary Skazdub, Matłak

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edward Antoniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA ZIEMIA

0 (0,00%)

Okręg 11

Aleksandrowo, Sokołowo, Maryna, Słupie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Szymon Chlebus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA ZIEMIA

0 (0,00%)

Okręg 12

Zajączkowo, Zajączkowo-Folwark, Orłowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Sawicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA ZIEMIA

0 (0,00%)

Okręg 13

Płociczno, Podwólczanka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Magdalena Grażyna Sznurkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA ZIEMIA

0 (0,00%)

Okręg 14

Stara Chmielówka, Góra wraz z wsią Podgórze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dorota Walendzewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA ZIEMIA

0 (0,00%)

Okręg 15

Zdręby, Suchorzec, Nowy Skazdub

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Kalejta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA ZIEMIA

0 (0,00%)