Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Murów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Bukowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Jacek Onyszkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MURÓW

57 (60,64%)

Justyna Dominika Groszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ DOM

31 (32,98%)

Andrzej Mirosław Janas

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

6 (6,38%)

Okręg 2

Sołectwo Dębiniec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sonia Katarzyna Piecha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MURÓW

37 (34,26%)

Klaudia Agnieszka Reinert

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

66 (61,11%)

Ewelina Anna Dyczek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

5 (4,63%)

Okręg 3

Sołectwo Grabczok wraz z przysiółkiem Mańczok, Sołectwo Okoły wraz z przysiółkami Czarna Woda i Kupilas

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Klaudia Beata Gustaw

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MURÓW

66 (52,38%)

Katarzyna Beata Michaś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ DOM

45 (35,71%)

Joanna Maria Filip

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

6 (4,76%)

Justyna Anna Kołkowska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

9 (7,14%)

Okręg 4

Sołectwo Grabice wraz z przysiółkiem Kęszyce, Wieś Święciny, Sołectwo Młodnik, Sołectwo Radomierowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Władysław Jan Stankiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MURÓW

91 (43,33%)

Violetta Maria Guschall

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ DOM

89 (42,38%)

Ewa Bożena Fortuna - Ptasiewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

30 (14,29%)

Okręg 5

Sołectwo Kały

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Feliks Ryczkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MURÓW

33 (27,27%)

Wojciech Dominik Hasik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ DOM

61 (50,41%)

Hubert Krzysztof Stiller

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

27 (22,31%)

Okręg 6

Sołectwo Murów ulice: Dworcowa, Kolejowa, Księdza Soremby, Robotnicza, Tartaczna, Wolności od Nr 41 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Wioletta Hombek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MURÓW

31 (19,62%)

Piotr Siekierka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ DOM

71 (44,94%)

Martyna Joanna Blak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

17 (10,76%)

Ireneusz Piotr Piegza

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

39 (24,68%)

Okręg 7

Sołectwo Murów ulice: Lipowa, Myśliwska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Jerzy Gaweł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MURÓW

22 (19,47%)

Maciej Wróbel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ DOM

73 (64,60%)

Halina Kijas

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

18 (15,93%)

Okręg 8

Sołectwo Murów ulice: Nowa, Polna, Parkowa, Słoneczna, Wolności od nr 1 do nr 21

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Krzysztof Wantuch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ DOM

88 (55,00%)

Barbara Maria Proth

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

36 (22,50%)

Marek Makarewicz

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

36 (22,50%)

Okręg 9

Sołectwo Murów ulice: Krótka, Wolności od nr 22 do nr 40

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Kuca

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MURÓW

42 (30,22%)

Jolanta Barbara Kasprzik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

26 (18,71%)

Sebastian Grzegorz Nowicki

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

71 (51,08%)

Okręg 10

Sołectwo Nowe Budkowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Przemysław Antoni Chrzanowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ DOM

71 (55,47%)

Lidia Teresa Urban

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

57 (44,53%)

Okręg 11

Sołectwo Stare Budkowice ulice: Gburska, Ogrodowa, Opolska, Targowa, Wołczyńska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Karol Łukasz Pośpiech

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MURÓW

75 (50,68%)

Hubert Alojzy Szichta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

72 (48,65%)

Dorota Gabriela Woźnik

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

1 (0,68%)

Okręg 12

Sołectwo Stare Budkowice ulice: Grabicka, Zagwiździańska, przysiółek Morcinek, kolonia Wojszyn

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Veronika Grega

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ DOM

36 (20,93%)

Antonina Maria Adamczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

136 (79,07%)

Okręg 13

Sołectwo Stare Budkowice ulice: Młyńska, Młyńska Góra, Oleska, Stawowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Józef Stankiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MURÓW

79 (49,07%)

Michał Hubert Golenia

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

73 (45,34%)

Krzysztof Roman Piegza

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

9 (5,59%)

Okręg 14

Sołectwo Zagwiździe ulice: Górki, Leśna, Murowska, Wspólna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Kuczera

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MURÓW

74 (40,00%)

Karina Anna Lorenc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ DOM

28 (15,14%)

Krystian Józef Warzyc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

68 (36,76%)

Klaudiusz Szkudlarek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

2 (1,08%)

Lucyna Łęgowska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

13 (7,03%)

Okręg 15

Sołectwo Zagwiździe ulice: Grabicka, Jełowska, Lipowa, Łubniańska, Stawowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Piotr Pośpiech

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MURÓW

47 (30,13%)

Beata Helena Schilk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ DOM

24 (15,38%)

Adrian Waldemar Kliscz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

51 (32,69%)

Marzena Szadkowska - Szkudlarek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

4 (2,56%)

Aurelia Nowak

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

30 (19,23%)