Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Wołczyn

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Wołczyn-ulice: Brzechwy, Dożynkowa, Harcerska, Kluczborska, Leśna, Przyjaciół, Sobótki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA WOŁCZYŃSKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Beata Górska-Markowicz
    121 (32,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Sebastian Włodzimierz Polanowski
    21 (5,66%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Zbigniew Retecki
    90 (24,26%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Marcin Henryk Pasternak
    139 (37,47%)

Okręg 2

Miasto Wołczyn-ulice: Drzymały, Fabryczna, Jadwigi, Ligonia, Opolska, Przemysłowa, Stalmacha, Waryńskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA WOŁCZYŃSKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Joanna Anna Tokarska
    130 (39,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marcin Zobek
    66 (20,00%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Agata Katarzyna Teodorowska
    134 (40,61%)

Okręg 3

Miasto Wołczyn-ulice: Osiedle Młodych

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA WOŁCZYŃSKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Mieczysław Piotr Kwaśnicki
    126 (33,87%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Paweł Robert Krzemiński
    130 (34,95%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Łukasz Jarosław Michalak
    116 (31,18%)

Okręg 4

Miasto Wołczyn-ulice: Byczyńska, Kościelna, Krótka, Młyńska, Ogrodowa, Plac Partyzantów, Powstańców, Rynek, Rzeczna, Szpitalna, Plac Wolności

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA WOŁCZYŃSKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Halina Teresa Neugebauer
    90 (28,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Monika Magdalena Weingartz
    31 (9,97%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Waldemar Tomasz Łuczek
    115 (36,98%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Beata Elżbieta Czerniejewska
    75 (24,12%)

Okręg 5

Miasto Wołczyn-ulice: Dworcowa, Karola Miarki, Adama Mickiewicza, Sienkiewicza, Słowackiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA WOŁCZYŃSKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Dorota Maria Fioncek
    38 (7,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE MIASTO WOŁCZYN"

kandydatliczba głosów

  1. 19 Kazimierz Józef Bar
    215 (42,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Edmund Piotr Walaszczyk
    22 (4,34%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Janusz Andrzej Jasiński
    84 (16,57%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Krzysztof Jan Staszewski
    136 (26,82%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Piotr Bronisław Krzyształowicz
    12 (2,37%)

Okręg 6

Miasto Wołczyn-ulice: Astrów, Azaliowa, Bzowa, Chabrów, Irysowa, Jaśminowa, Hugona Kołłątaja, Kościuszki, Krokusowa, Ks. Jana Dzierżona, Kwiatów Polskich, Namysłowska, Elizy Orzeszkowej, Polna, Poznańska, Różana, Słonecznikowa, Szymonowska, Traugutta, Tulipanowa, Wrzosowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA WOŁCZYŃSKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Jan Adam Bartosiński
    140 (38,25%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marcin Tomasz Latański
    88 (24,04%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Emilia Maria Pasternak
    138 (37,70%)

Okręg 7

Sołectwa: Duczów Wielki i Mały, Wierzbica Górna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marek Nowak
    261 (73,94%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Wanda Maria Wrzesińska
    92 (26,06%)

Okręg 8

Sołectwa: Bruny, Komorzno

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA WOŁCZYŃSKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Ryszard Walenty Nowak
    202 (68,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE

kandydatliczba głosów

  1. 20 Weronika Katarzyna Janik
    91 (31,06%)

Okręg 9

Sołectwo: Krzywiczyny

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA WOŁCZYŃSKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Waldemar Piotr Antkowiak
    0 (0,00%)

Okręg 10

Sołectwo: Szymonków

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA WOŁCZYŃSKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Adam Zarych
    158 (65,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Władysław Stanisław Sypko
    72 (29,63%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Józefa Fuczyło
    13 (5,35%)

Okręg 11

Sołectwa: Świniary Małe, Świniary Wielkie, Wierzbica Dolna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ludwik Bogdanowicz
    77 (32,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Elżbieta Katarzyna Kołtowska
    54 (23,08%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ewelina Ewa Sękala
    103 (44,02%)

Okręg 12

Sołectwa: Gierałcice, Markotów Mały, Markotów Duży

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA WOŁCZYŃSKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Szczepan Jan Mały
    144 (45,00%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Janusz Stanisław Mordal
    122 (38,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Piotr Krawczyk
    54 (16,88%)

Okręg 13

Sołectwa: Brynica, Ligota Wołczyńska, Wąsice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA WOŁCZYŃSKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Ryszard Franciszek Mrugalski
    180 (57,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Krystyna Woźnik-Polanowska
    134 (42,68%)

Okręg 14

Sołectwa: Szum, Wierzchy

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA WOŁCZYŃSKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Krystyna Gertruda Mazurczak
    175 (79,55%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Justyna Michalina Polak-Drab
    45 (20,45%)

Okręg 15

Sołectwa: Brzezinki, Skałągi, Rożnów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA WOŁCZYŃSKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Jolanta Bogusława Schatt
    219 (50,23%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Maciej Maksymilian Frankiewicz
    217 (49,77%)