Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - kluczborski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Gmina Byczyna i Gmina Wołczyn

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 9 Krzysztof Dawid Tokarski
    220 (2,66%)
  2. 1 Jakub Jan Goliński
    986 (11,93%)
  3. 4 Urszula Maria Pękala-Duda
    285 (3,45%)
  4. 2 Przemysław Paweł Panicz
    404 (4,89%)
  5. 3 Wioletta Kardas
    324 (3,92%)
  6. 5 Kazimierz Józef Morawiec
    214 (2,59%)
  7. 6 Bogusław Adaszyński
    123 (1,49%)
  8. 7 Paulina Malwina Bogdanowicz
    39 (0,47%)
  9. 8 Alicja Buśko
    123 (1,49%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KLUCZBORSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Rafał Lesław Neugebauer
    493 (5,97%)
  2. 3 Barbara Błaszczykiewicz
    218 (2,64%)
  3. 4 Barbara Agnieszka Grycan-Jagieła
    77 (0,93%)
  4. 2 Maciej Tomaszczyk
    249 (3,01%)
  5. 5 Lesław Czernik
    353 (4,27%)
  6. 6 Marek Dariusz Kochan
    112 (1,36%)
  7. 9 Barbara Dorota Zimoch
    280 (3,39%)
  8. 8 Ewa Julia Kruszyna
    40 (0,48%)
  9. 7 Mariusz Adam Pieńkowski
    333 (4,03%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Zdzisław Józef Pelc
    257 (3,11%)
  2. 2 Krzysztof Wojciech Kondracki
    72 (0,87%)
  3. 5 Halina Leonarda Piasta
    126 (1,52%)
  4. 6 Jan Paweł Pawlicki
    123 (1,49%)
  5. 4 Elżbieta Stanisława Garbowska
    46 (0,56%)
  6. 3 Monika Olejnik
    115 (1,39%)
  7. 7 Irena Ludwika Paczyńska
    15 (0,18%)
  8. 9 Piotr Łukasz Grzyb
    132 (1,60%)
  9. 8 Marek Piotr Gabalewicz
    61 (0,74%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 9 Tomasz Wrzesiński
    161 (1,95%)
  2. 1 Damian Jakub Buła
    794 (9,61%)
  3. 3 Dariusz Kucharewicz
    47 (0,57%)
  4. 2 Celina Katarzyna Zając
    622 (7,53%)
  5. 7 Alicja Grażyna Kwaśnicka
    142 (1,72%)
  6. 6 Artur Sebastian Wasążnik
    63 (0,76%)
  7. 5 Patrycja Anna Kozera
    183 (2,21%)
  8. 4 Violetta Anna Jasińska
    350 (4,24%)
  9. 8 Paweł Andrzej Urbański
    82 (0,99%)

Okręg 2

Gmina Kluczbork obejmująca miasto Kluczbork

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Urszula Adaszyńska
    160 (1,74%)
  2. 1 Piotr Pośpiech
    1 163 (12,63%)
  3. 2 Magdalena Jadwiga Durecka
    184 (2,00%)
  4. 4 Mariusz Paweł Łysiak
    118 (1,28%)
  5. 5 Roman Jan Jański
    92 (1,00%)
  6. 6 Jacek Tomczak
    49 (0,53%)
  7. 9 Bożena Jowita Maliszewska-Kozan
    59 (0,64%)
  8. 7 Halina Józefa Zapłotna
    115 (1,25%)
  9. 8 Jarosław Adam Marzec
    83 (0,90%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KLUCZBORSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Mirosław Damian Birecki
    171 (1,86%)
  2. 8 Barbara Janina Dulanowska
    74 (0,80%)
  3. 6 Agnieszka Teresa Ziółkowska
    218 (2,37%)
  4. 9 Sławomir Wojciech Panek
    149 (1,62%)
  5. 7 Jolanta Maria Sosnowska
    88 (0,96%)
  6. 1 Andrzej Olech
    1 129 (12,26%)
  7. 2 Wojciech Marek Smolnik
    493 (5,35%)
  8. 3 Małgorzata Maria Kwiring-Pondel
    162 (1,76%)
  9. 4 Jarosław Józef Przybył
    644 (6,99%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Artur Nowak
    533 (5,79%)
  2. 2 Antoni Malinowski
    257 (2,79%)
  3. 3 Anna Cecylia Strzelczyk
    96 (1,04%)
  4. 4 Jan Paweł Jakimowicz
    94 (1,02%)
  5. 7 Marianna Bukwald
    78 (0,85%)
  6. 5 Marian Józef Solisz
    42 (0,46%)
  7. 6 Joanna Krystyna Niedźwiedź
    87 (0,94%)
  8. 8 Remigiusz Grzegorz Skotnik
    169 (1,84%)
  9. 9 Katarzyna Zofia Sokołowska
    72 (0,78%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Stanisław Henryk Szajda
    332 (3,61%)
  2. 1 Teresa Wróbel
    808 (8,78%)
  3. 6 Ewa Grażyna Śliwińska
    64 (0,70%)
  4. 9 Agnieszka Maria Niejadlik
    46 (0,50%)
  5. 2 Piotr Paweł Włodarczyk
    431 (4,68%)
  6. 4 Zbigniew Władysław Wanzel
    76 (0,83%)
  7. 8 Krystyna Janina Brejwo
    23 (0,25%)
  8. 7 Tadeusz Trybuch
    41 (0,45%)
  9. 5 Ireneusz Piotr Gajda
    45 (0,49%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA KONARSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 7 Anna Eliza Rejman-Leniec
    39 (0,42%)
  2. 3 Jan Sebastian Bielawski
    148 (1,61%)
  3. 6 Łukasz Hieronim Tracz
    38 (0,41%)
  4. 2 Marek Jan Staniszewski
    50 (0,54%)
  5. 9 Barbara Wiktoria Gułowska-Dybek
    26 (0,28%)
  6. 4 Joanna Ewa Gawrońska-Cieliszak
    18 (0,20%)
  7. 5 Ewa Beata Boduch
    23 (0,25%)
  8. 1 Leszek Arkadiusz Krzyżanowski
    368 (4,00%)
  9. 8 Rita Maria Ciupke
    52 (0,56%)

Okręg 3

Gmina Kluczbork obejmująca sołectwa: Bażany, Bąków, Biadacz, Bogacica, Bogacka Szklarnia, Bogdańczowice, Borkowice, Czaple Stare z przysiółkiem Czaple Wolne, Gotartów, Krasków, Krzywizna, Kujakowice Dolne, Kujakowice Górne, Kuniów, Ligota Dolna, Ligota Górna z przysiółkiem Ligota Zamecka, Łowkowice, Maciejów, Nowa Bogacica, Smardy Dolne, Smardy Górne, Unieszów, Żabiniec, Gmina Lasowice Wielkie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 6 Andrzej Piotr Bykowski
    180 (2,87%)
  2. 7 Helena Anna Socha
    48 (0,77%)
  3. 4 Karolina Anna Jasicka-Kolczyk
    134 (2,14%)
  4. 1 Andrzej Zbigniew Butra
    426 (6,79%)
  5. 2 Sylwia Anna Brzoska
    132 (2,11%)
  6. 3 Andrzej Wincenty Kosmala
    267 (4,26%)
  7. 5 Norbert Józef Waliczek
    321 (5,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KLUCZBORSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Ryszard Jan Okaj
    429 (6,84%)
  2. 4 Zbigniew Szczepan Brudko
    142 (2,26%)
  3. 1 Robert Mariusz Wietrzyk
    754 (12,03%)
  4. 2 Urszula Kazimiera Ziora
    220 (3,51%)
  5. 7 Urszula Gabriela Marynowska
    27 (0,43%)
  6. 5 Urszula Helios
    168 (2,68%)
  7. 6 Wiktor Leonard Poloczek
    176 (2,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Anna Maria Kasprzyk
    76 (1,21%)
  2. 3 Artur Waldemar Barcz
    195 (3,11%)
  3. 4 Justyna Izabela Maruska
    87 (1,39%)
  4. 1 Rudolf Antoni Gerlic
    449 (7,16%)
  5. 2 Rajnard Józef Gerlic
    184 (2,93%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Maciej Sitek
    228 (3,64%)
  2. 1 Aleksander Malinowski
    210 (3,35%)
  3. 3 Monika Magdalena Lech
    63 (1,00%)
  4. 4 Magdalena Stodoła
    73 (1,16%)
  5. 5 Anna Małgorzata Skwarek
    21 (0,33%)
  6. 6 Magdalena Józefa Pawlicka
    43 (0,69%)
  7. 7 Michał Jakub Buła
    165 (2,63%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Angelika Japińska
    120 (1,91%)
  2. 5 Beata Jolanta Grulkowska
    54 (0,86%)
  3. 2 Dawid Alfred Kotek
    253 (4,04%)
  4. 1 Marcin Wojciech Michalski
    351 (5,60%)
  5. 3 Dariusz Aleksander Walczak
    180 (2,87%)
  6. 4 Mirosław Michał Żuraw
    38 (0,61%)
  7. 6 Agnieszka Barbara Kowalik
    56 (0,89%)