Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Zębowice

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Zębowice ulice: Borowiańska numery parzyste od 2 - 20 oraz od 21 do końca pozostałe numery parzyste i nieparzyste, Opolska wszystkie numery parzyste i nieparzyste od 28 do 43 oraz wyłącznie numery nieparzyste od 45 - 55, Polna, Sosnowa, Torowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Beata Wróbel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMAR CZAJA - SKUTECZNI DLA GMINY

50 (47,62%)

Dorota Maria Wons

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

55 (52,38%)

Okręg 2

Sołectwo Zębowice ulice: Astrów, Borowiańska numery nieparzyste od 1 - 19, Bratków, Stokrotek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Gabriela Anna Buczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMAR CZAJA - SKUTECZNI DLA GMINY

47 (61,04%)

Gizela Łucja Kotyś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

30 (38,96%)

Okręg 3

Sołectwo Zębowice ulice: Dobrodzieńska, Krótka, Osiny, Zamknięta

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Karina Maria Zacha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMAR CZAJA - SKUTECZNI DLA GMINY

58 (63,04%)

Renata Maria Tokarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

34 (36,96%)

Okręg 4

Sołectwo Zębowice ulice: Izydora Murka, Oleska, Strażacka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aleksandra Wierszak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMAR CZAJA - SKUTECZNI DLA GMINY

46 (50,55%)

Gabriela Maria Rudnicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

45 (49,45%)

Okręg 5

Sołectwo Zębowice ulice: Josepha Eichendorffa, Niezapominajek, Opolska wszystkie numery od 1 - 27, Tulipanów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adrianna Maria Wodarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMAR CZAJA - SKUTECZNI DLA GMINY

45 (44,12%)

Damian Paweł Katzy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

57 (55,88%)

Okręg 6

Sołectwo Zębowice ulice: Adama Mickiewicza, Dworcowa, Leśna, Opolska numery parzyste od 44 - 56 i od nr 57 do końca pozostałe numery parzyste i nieparzyste, Prosta

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Wojciech Kula

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMAR CZAJA - SKUTECZNI DLA GMINY

45 (38,14%)

Jacek Łukasz Respondek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

73 (61,86%)

Okręg 7

Sołectwo: Knieja

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Justyna Aniela Janczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMAR CZAJA - SKUTECZNI DLA GMINY

85 (73,91%)

Teresa Maria Kaczmarzyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

30 (26,09%)

Okręg 8

Sołectwo: Łąka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Maria Bociąga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMAR CZAJA - SKUTECZNI DLA GMINY

20 (46,51%)

Łukasz Paweł Loch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

23 (53,49%)

Okręg 9

Sołectwo: Osiecko, Prusków, Siedliska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Cecylia Anna Rajnoga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMAR CZAJA - SKUTECZNI DLA GMINY

31 (28,97%)

Marcin Jan Dragon

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

69 (64,49%)

Gabriela Maria Gaś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PSZYLEPEK"

7 (6,54%)

Okręg 10

Sołectwo: Poczołków

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Eryka Maria Prokopczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMAR CZAJA - SKUTECZNI DLA GMINY

20 (37,04%)

Leon Jan Psyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

34 (62,96%)

Okręg 11

Sołectwo Kadłub Wolny ulice: Dobrodzieńska, Główna, Krzywa, Wiejska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Józef Magnes

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMAR CZAJA - SKUTECZNI DLA GMINY

44 (57,89%)

Wilhelm Izydor Rybol

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

32 (42,11%)

Okręg 12

Sołectwo Kadłub Wolny ulice: Cicha, Izydora Murka, Krótka, Oleska, Poprzeczna, Skośna, Szkolna, Wąska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marzena Maria Kaczmarzyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMAR CZAJA - SKUTECZNI DLA GMINY

50 (42,02%)

Linda Maria Swoboda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

69 (57,98%)

Okręg 13

Sołectwo Radawie ulice: Żwirowa, Stawowa, miejscowość Kosice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Stefan Szędzielorz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMAR CZAJA - SKUTECZNI DLA GMINY

8 (9,64%)

Sebastian Sikora

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

53 (63,86%)

Daniel Cyryl Możwiłło

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PSZYLEPEK"

22 (26,51%)

Okręg 14

Sołectwo Radawie ulice Główna, Ludowa, Polna, Szkolna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Jan Urbanek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMAR CZAJA - SKUTECZNI DLA GMINY

60 (35,93%)

Damian Jan Ledwig

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

101 (60,48%)

Marzena Magdalena Niemiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PSZYLEPEK"

6 (3,59%)

Okręg 15

Sołectwo Radawie ulice: Cicha, Krótka, Opolska, Wąska, Wiejska, Zamknięta

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Erwin Marek Wencel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMAR CZAJA - SKUTECZNI DLA GMINY

24 (23,08%)

Agnieszka Alicja Sykoś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

73 (70,19%)

Łukasz Oleksowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PSZYLEPEK"

7 (6,73%)