Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Rymań

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Dębica, Strzebielewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Gabriela Andrusiów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA TERLECKIEGO

0 (0,00%)

Okręg 2

Leszczyn, Mirowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Meszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA TERLECKIEGO

0 (0,00%)

Okręg 3

Rymań ulica Koszalińska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Edmund Piskorz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 4

Rymań ulica Polna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Soćko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA TERLECKIEGO

0 (0,00%)

Okręg 5

Rymań ulice: Adama Mickiewicza, Sportowa, Nowa, Słoneczna, Szkolna, Kwiatowa, Wrzosowa oraz miejscowości Bukowo i Starza

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Lilla Dworek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA TERLECKIEGO

0 (0,00%)

Okręg 6

Rymań ulice: Osiedlowa, Leśna, Wiejska, Kolejowa, Krótka oraz miejscowości Gołkowo i Małobór

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zyta Urszula Makarewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA TERLECKIEGO

0 (0,00%)

Okręg 7

Rzesznikowo, Kamień Rymański

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Hubert Jan Cienkusz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA TERLECKIEGO

0 (0,00%)

Okręg 8

Skrzydłowo, Czartkowo, Jaglino, Płonino, Rzesznikówko

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Krzysztof Ostrysz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA TERLECKIEGO

41 (53,25%)

Jolanta Józefa Wywrot-Piątek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

36 (46,75%)

Okręg 9

Starnin, Bębnikąt

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Szczepan Ruciński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

54 (54,55%)

Joanna Mariola Czapla-Czaplińska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

45 (45,45%)

Okręg 10

Kinowo , Petrykozy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marta Gabriela Dybowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 11

Jarkowo, Mechowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Biernacki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA TERLECKIEGO

0 (0,00%)

Okręg 12

Gorawino od nr 1 do nr 34 i od nr 56 do nr 84 oraz miejscowość Rębice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grażyna Pakos

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA TERLECKIEGO

0 (0,00%)

Okręg 13

Gorawino od nr 35 do nr 55

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Sielicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA TERLECKIEGO

0 (0,00%)

Okręg 14

Drozdowo od Nr 1 do nr 40 i od nr 56 do 61 oraz miejscowość Drozdówko

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Irena Maciąg

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA TERLECKIEGO

40 (52,63%)

Roman Dariusz Pietrasz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

36 (47,37%)

Okręg 15

Drozdowo od Nr 41 do nr 55 oraz miejscowość Lędowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Tomasz Wróblewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA TERLECKIEGO

27 (62,79%)

Stanisław Andrzej Popiołek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

16 (37,21%)