Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - kołobrzeski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Kołobrzeg ulice: Akacjowa, Albatrosa, Arciszewskiego Krzysztofa, Bajeczna, Bałtycka, Billewiczówny Oleńki, Błękitna, Bosmańska, Brylantowa, Brzechwy Jana, Bukowa, Bulwar Marynarzy Okrętów Pogranicza, Bursztynowa, Bzów, Bydgoska, Chełmońskiego Józefa, Cisowa, Dębowa, Diamentowa, Dworcowa, Frankowskiego Jana, Gdańska, Gierymskich Aleksandra i Maksymiliana, Głogowa, Gnieźnieńska, Grudziądzka, Grzybowska, Hajduczka, Herbowa – numery nieparzyste, Jagiellońska, Jana Sobiepana Zamoyskiego, Jana Sobieskiego, Jasna, Jaśminowa, Jedności Narodowej, Jodłowa, Jowisza, Jurkiewicza Kazimierza, Kapitańska, Karłowicza Mieczysława, Kasztanowa, Ketlinga, Kiemliczów, Kmicica Andrzeja, Klonowa, Kolumba Krzysztofa, Komandorska, Koralowa, Korczaka Janusza, ks. Kordeckiego, Kossaka Juliusza, Krakowska, Krasickiego Ignacego, Krótka, Kurpińskiego Karola, Lazurowa, Leśna, Longinusa Podbipięty, Łososiowa, Maciejewicza Konstantego, Makowskiego Tadeusza, Makuszyńskiego Kornela, Malczewskiego Jacka, Marsa, Marynarska, Matejki Jana, Św. Macieja, Merkurego, Michała Kazimierza Radziwiłła, Michałowskiego Piotra, Miła, Moniuszki Stanisława, Morcinka Gustawa, Muszelkowa, Neptuna, Noskowskiego Zygmunta, Obozowa, Ogińskiego Michała-Kleofasa, Opolska, Orłowskiego Aleksandra, Paderewskiego Ignacego, park 18 Marca, park im. Jedności Narodowej, Partyzantów, Pawła Jana Sapiehy, Perłowa, Piastowska, Pierwszych Osadników, Plac 18 - go Marca, Plażowa, Pogodna, Poznańska, Próżna, Rolna, Rondo Borowinowe, Rondo Jantarowe, Rondo Solankowe, Różana, Różyckiego Ludomira, Rubinowa, Rybacka, Saturna, Sienkiewicza Henryka, Skoczylasa Władysława, Skrzetuskiego Jana, Słoneczna, Słowicza, Sosnowa, Spokojna, Stankiewicza Mamerta, Starynowska, Stoczniowa, Szafirowa, Szarych Szeregów, Szelburg – Zarembiny Ewy, Szmaragdowa, Szymanowskiego Karola, Szyprów, Synów Pułku, Świerkowa, Świętego Wojciecha, Tczewska, Teligi Leonida, Tęczowa, Toruńska, Turkusowa, Tuwima Juliana, Urocza, Warszawska, Warzelnicza, Wczasowa, Wenus, Wesoła, Węgorzowa, Wichrowa, Wieniawskiego Henryka, Wierzbowa, Wiktorowicza Leszka, kpt. , Wiosenna, Witkowice, Witosa Wincentego, Wołodyjowskiego Michała, Wrocławska, Wyczółkowskiego Leona, Wylotowa, Wyspiańskiego Stanisława, Zachodnia, Zagłoby, Zaruskiego Mariusza, Ziemi, Złotowska, Zwycięzców, Żeglarska, Żurawia, Aleja I Armii Wojska Polskiego, Aleja Kolejowa, Aleja Nadmorska, Aleja św. Jana Pawła II, Aniołów Stróżów, Armii Krajowej, Borzymowskiego Marcina, Brzozowa, Bulwar Jana Szymańskiego, Bulwar Zacisze, Chopina Fryderyka, Cicha, Drzymały Wojciecha, Dubois Stanisława, Giełdowa, ppor. Gierczak Emilii, Graniczna, Grottgera Artura, Jordana Henryka, Kasprowicza Jana, Katedralna, Kilińskiego Jana, Kołłątaja Hugo, Konopnickiej Marii, Kopernika Mikołaja, Korzeniowskiego Josepha Conrada, Kościuszki Tadeusza, Krakusa i Wandy, ppor. Edmunda Łopuskiego, Mariacka, Mickiewicza Adama, Morska, Narutowicza Gabriela, Norwida Cypriana Kamila, Obrońców Westerplatte, Okopowa, park im. Stefana Żeromskiego, plac Ratuszowy, Park Teatralny, plac Koncertów Porannych, plac płk Przybylskiego Anatola, prof. Rafińskiego Teodora, Pomorska, Portowa, Ratuszowa, Reja Mikołaja, Reymonta Władysława, Rodziewiczówny Marii, Rzeczna, gen. Sikorskiego Władysława, Skwer 750 - lecia, Skwer komandora Stanisława Mieszkowskiego, Skwer Miast Partnerskich, Skwer Pionierów Kołobrzegu, Słowackiego Juliusza, Spacerowa, Strzelecka, Szkolna, Sybiraków, ks. Ściegiennego Piotra, Towarowa, Uczniowska, Unii Lubelskiej, Waryńskiego Ludwika, Waszyngtona Jerzego, Wąska, Zapleczna, Zdrojowa, Źródlana.

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Urszula Janina Dżega-Matuszczak
    710 (8,51%)
  2. 6 Anna Bańkowska
    294 (3,52%)
  3. 1 Andrzej Mariusz Olichwiruk
    943 (11,30%)
  4. 7 Jacek Norbert Pawłowski
    236 (2,83%)
  5. 4 Henryk Stanisław Placak
    318 (3,81%)
  6. 2 Andrzej Marian Haraj
    584 (7,00%)
  7. 5 Jolanta Dagmara Wójcik-Oszmaniec
    162 (1,94%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Zofia Koczwara
    134 (1,61%)
  2. 1 Wioletta Dymecka
    834 (10,00%)
  3. 2 Robert Lepa
    364 (4,36%)
  4. 5 Dorota Stalmach
    50 (0,60%)
  5. 3 Mirosław Jan Grycza
    75 (0,90%)
  6. 6 Jolanta Maria Skrobot
    51 (0,61%)
  7. 7 Ryszard Ławrynowicz
    138 (1,65%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Bogdan Kuciński
    73 (0,87%)
  2. 3 Ryszard Konstanty Czepulonis
    282 (3,38%)
  3. 1 Henryk Bieńkowski
    1 119 (13,41%)
  4. 2 Grażyna Jolanta Plewko
    510 (6,11%)
  5. 4 Milena Garbacz-Zatorska
    90 (1,08%)
  6. 7 Andrzej Furgała
    93 (1,11%)
  7. 6 Małgorzata Magdalena Kowalczyk
    96 (1,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 4 Małgorzata Teresa Szustkiewicz
    54 (0,65%)
  2. 7 Mariusz Michał Andrysiak
    35 (0,42%)
  3. 1 Waldemar Józef Zawadzki
    179 (2,15%)
  4. 2 Robert Radosław Niedźwiedź
    51 (0,61%)
  5. 3 Piotr Edmund Fortuna
    42 (0,50%)
  6. 5 Grażyna Koperska
    47 (0,56%)
  7. 6 Lucyna Marecka
    27 (0,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONWENT WÓJTÓW

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ewa Helena Giza
    488 (5,85%)
  2. 6 Maria Krystyna Aniszewska
    11 (0,13%)
  3. 4 Eugenia Dąbkowska
    37 (0,44%)
  4. 3 Tomasz Wojciech Obłoj
    30 (0,36%)
  5. 7 Krzysztof Henryk Ukleja
    48 (0,58%)
  6. 5 Irena Andrusiewicz
    11 (0,13%)
  7. 2 Andrzej Bejnarowicz
    128 (1,53%)

Okręg 2

Miasto Kołobrzeg ulice: Artyleryjska, Basztowa, Berlińska, Bogusława X, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Brukselska, Budowlana, Bulwar im. Kotwicy Kołobrzeg, Bulwar nad Parsętą, 6 Dywizji Piechoty, Europejska, Grochowska, Helsińska, Władysława Jagiełły, Janiska, Jerzego, Kaliska, Kamienna, Kazimierza Wielkiego, Kielecka, Kopenhaska, Księcia Warcisława III, Kujawska, Londyńska, Lipowa, Lotnicza, 1 - go Maja, Mazowiecka, Młyńska, park im. Jana Henryka Dąbrowskiego, park im. Bolesława Krzywoustego, Paryska, Radomska, Rondo generała Władysława Andersa, Rondo im. Powstańców Warszawy, Rondo kardynała Ignacego Jeża, Rondo im. Rotmistrza Witolda Pileckiego, Rondo Ku Morzu, Rzemieślnicza, Rzymska, Sadowa, Słowińców, Solna, Stańczyka, Szpitalna, Sztokholmska, ppor. Śliwińskiego Józefa, Trzebiatowska, Wiedeńska, Wielkopolska, Władysława Łokietka, Wodna, Wolności, Zygmuntowska, Gen. Bema Józefa, Bociania, Brzeska, Chodkiewicza Jana Karola, Czarnieckiego Stefana, Dąbrówki, 4 Dywizji Wojska Polskiego, Fredry Aleksandra, gen. Stanisława Maczka, gen. Tadeusza Rozwadowskiego, Grodzieńska, Gryfitów, Morawskiego Franciszka, Nowogródzka, Kaszubska, Koniecpolskiego Stanisława, Koszalińska, Kresowa, Krzemieniecka, Kupiecka, Lwowska, Łużycka, Magnoliowa, Mieszka I, Myśliwska, Na Grobli, Ogrodowa, Orla, Ostrobramska, park im. Aleksandra Fredry, park im. 3 Dywizji Piechoty, Pińska, Podolska, Poleska, Promienna, Przesmyk, Rondo Solidarności, Skwer Balladyny, Skwer Kordiana, Skwer Pana Tadeusza, Słowiańska, Sułkowskiego Antoniego, Tarnopolska, Tarnowskiego Jana, Wenedów, Wileńska, Wschodnia, Wybickiego Józefa, Złota, Żółkiewskiego Stanisława.

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Danuta Czesława Adamska-Czepczyńska
    206 (2,16%)
  2. 8 Ewa Paśka-Koschel
    221 (2,32%)
  3. 4 Czesław Klimczak
    243 (2,55%)
  4. 6 Paweł Hryciów
    181 (1,90%)
  5. 2 Mirosław Leonard Tessikowski
    397 (4,17%)
  6. 3 Ryszard Szufel
    506 (5,31%)
  7. 1 Tomasz Tycjan Tamborski
    1 712 (17,97%)
  8. 7 Marta Magdalena Majewska
    157 (1,65%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Antoni Teofil Szarmach
    1 002 (10,52%)
  2. 1 Jacek Kuś
    774 (8,12%)
  3. 3 Łukasz Mielnikiewicz
    178 (1,87%)
  4. 5 Krystyna Wiktoria Kubińska
    68 (0,71%)
  5. 4 Grzegorz Ryszard Czarnecki
    75 (0,79%)
  6. 7 Mieczysław Stanisław Szpak
    143 (1,50%)
  7. 8 Maria Jolanta Woźnicka
    100 (1,05%)
  8. 6 Anna Maria Drozd
    53 (0,56%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Barbara Maria Aściukiewicz
    1 085 (11,39%)
  2. 3 Helena Elżbieta Czerniawska
    217 (2,28%)
  3. 2 Paweł Wilewski
    325 (3,41%)
  4. 5 Wanda Ewa Młynarczyk
    150 (1,57%)
  5. 6 Antoni Piwowarczyk
    168 (1,76%)
  6. 7 Piotr Juliusz Wącior
    136 (1,43%)
  7. 8 Krzysztof Grabowski
    128 (1,34%)
  8. 4 Mirosław Nowosza
    59 (0,62%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 6 Grzegorz Marchlewski
    39 (0,41%)
  2. 2 Beata Stegienta
    106 (1,11%)
  3. 1 Bogdan Władysław Zapołuch
    99 (1,04%)
  4. 3 Anna Monika Rapant
    24 (0,25%)
  5. 4 Wojciech Jarosław Szafran
    28 (0,29%)
  6. 5 Anita Ewelina Lenartowicz
    52 (0,55%)
  7. 7 Jacek Dominik Kasprowicz
    43 (0,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONWENT WÓJTÓW

kandydatliczba głosów

  1. 2 Małgorzata Joanna Chir
    60 (0,63%)
  2. 3 Andrzej Celer
    26 (0,27%)
  3. 6 Andrzej Marek Roszak
    19 (0,20%)
  4. 4 Marianna Barbara Wełnicka
    43 (0,45%)
  5. 7 Marzena Lidia Kupisz
    32 (0,34%)
  6. 1 Jerzy Ryszard Wolski
    538 (5,65%)
  7. 5 Krzysztof Legun
    52 (0,55%)
  8. 8 Jarosław Nizioł
    82 (0,86%)

Okręg 3

gminy: Gościno, Siemyśl, Rymań

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Agnieszka Janina Bany
    272 (6,55%)
  2. 1 Paweł Henryk Adamczak
    221 (5,32%)
  3. 4 Zenon Jerzy Malinowski
    216 (5,20%)
  4. 5 Dorota Agata Cebula
    222 (5,34%)
  5. 2 Mariusz Marecki
    111 (2,67%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Dorota Stanisława Wasylów
    354 (8,52%)
  2. 2 Magdalena Dąbrówka
    69 (1,66%)
  3. 4 Jan Bujak
    41 (0,99%)
  4. 3 Lucjan Makochoń
    43 (1,03%)
  5. 5 Ewa Anna Lewusz
    56 (1,35%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Małgorzata Wiśniewska
    361 (8,69%)
  2. 2 Krzysztof Łupina
    95 (2,29%)
  3. 4 Artur Stachowiak
    83 (2,00%)
  4. 3 Ilona Polan
    230 (5,54%)
  5. 5 Daniel Jan Szczurowski
    217 (5,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Małgorzata Justyna Sudyk
    46 (1,11%)
  2. 4 Katarzyna Małgorzata Terpiłowska
    8 (0,19%)
  3. 1 Ryszard Romuald Maksymiuk
    213 (5,13%)
  4. 3 Bogusław Jan Ulan
    10 (0,24%)
  5. 5 Krzysztof Marek Witowski
    10 (0,24%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONWENT WÓJTÓW

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ryszard Edward Hawańczak
    522 (12,56%)
  2. 2 Katarzyna Elżbieta Tomaszewska
    231 (5,56%)
  3. 3 Marcin Paweł Pawlak
    524 (12,61%)

Okręg 4

gminy: Dygowo, Kołobrzeg, Ustronie Morskie

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Wojciech Adam Różycki
    208 (2,64%)
  2. 2 Robert Jaruzel
    701 (8,88%)
  3. 5 Agnieszka Nahajowska
    182 (2,31%)
  4. 4 Anna Bernadeta Fijałkowska-Zabielska
    256 (3,24%)
  5. 6 Marta Marianna Skubisz
    299 (3,79%)
  6. 7 Ariusz Krzysztof Kwieciński
    182 (2,31%)
  7. 1 Adam Dzik
    1 067 (13,52%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Rafał Piątkowski
    113 (1,43%)
  2. 6 Agata Byczek
    29 (0,37%)
  3. 2 Stefan Dymański
    437 (5,54%)
  4. 5 Agata Beata Graf
    105 (1,33%)
  5. 4 Beata Małgorzata Czechowicz
    99 (1,25%)
  6. 1 Artur Wasiewski
    740 (9,38%)
  7. 7 Sebastian Janusz Staszczak
    201 (2,55%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jan Andrzej Dzik
    419 (5,31%)
  2. 6 Wojciech Sawka
    49 (0,62%)
  3. 5 Wiesława Chaciuk
    41 (0,52%)
  4. 1 Krzysztof Andrzej Zadka
    895 (11,34%)
  5. 3 Andrzej Stanisław Wojciechowski
    268 (3,40%)
  6. 7 Beata Helena Szewczyk
    118 (1,49%)
  7. 4 Beata Maria Fijałkowska
    102 (1,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 6 Agnieszka Grażyna Woźniak
    78 (0,99%)
  2. 2 Zdzisław Jan Mikulski
    61 (0,77%)
  3. 5 Danuta Helena Nowak
    34 (0,43%)
  4. 1 Zenon Wajgert
    424 (5,37%)
  5. 4 Justyna Skórska
    73 (0,92%)
  6. 7 Jerzy Leszczyński
    52 (0,66%)
  7. 3 Daniel Mirosław Świtoń
    88 (1,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONWENT WÓJTÓW

kandydatliczba głosów

  1. 1 Antoni Miściur
    219 (2,77%)
  2. 2 Teresa Maria Mollin-Popiołek
    245 (3,10%)
  3. 3 Włodzimierz Wiesław Wróbel
    108 (1,37%)