Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Drawsko Pomorskie

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

ulice: Akacjowa, Bolesława Prusa, Głogowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Juliana Tuwima, Kalinowa, Kłosy, Lipowa, Michała Wywiórskiego, Wacława Szymanowskiego, Witolda Reinera, Stolarska, Wrzosowa, Stefana Żeromskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jan Witwicki
    46 (10,24%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Krzysztof Jan Czerwiński
    146 (32,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z DRAWSKIEM RAZEM”

kandydatliczba głosów

  1. 15 Andrzej Stefan Tylka
    106 (23,61%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Krzysztof Andrzej Lebiedź
    38 (8,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA NASZ POWIAT-TO MY”

kandydatliczba głosów

  1. 18 Zbigniew Ptak
    113 (25,17%)

Okręg 2

ulice: Aleksandra Gierymskiego, Artura Grottgera, Boczna, Droga Wiśniowa, Henryka Rodakowskiego, Henryka Siemiradzkiego, Jacka Malczewskiego, Jana Stanisławskiego, Józefa Chełmońskiego, Józefa Tadeusza Makowskiego, Juliana Fałata, Juliusza Kossaka, Leona Wyczółkowskiego, Miodowa, Piotra Michałowskiego, Połczyńska, Rzemieślnicza, Stanisława Witkiewicza

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Joanna Orzepowska
    130 (27,08%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Marian Józef Biesaga
    65 (13,54%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POJEZIERZE DRAWSKIE"

kandydatliczba głosów

  1. 14 Sławomir Roman Oziero
    34 (7,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z DRAWSKIEM RAZEM”

kandydatliczba głosów

  1. 15 Dorota Anna Ryndzionek
    98 (20,42%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Józef Zawadzki
    80 (16,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA NASZ POWIAT-TO MY”

kandydatliczba głosów

  1. 18 Andrzej Marian Pedrycz
    73 (15,21%)

Okręg 3

ulice: Adama Mickiewicza, Juliusza Słowackiego, Płk Jana Kilińskiego, Ratuszowa, Toruńska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE DRAWSKO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Edward Szpilski
    25 (4,80%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Dorota Joanna Fąfara
    77 (14,78%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Norbert Arkadiusz Głowacki
    87 (16,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z DRAWSKIEM RAZEM”

kandydatliczba głosów

  1. 15 Krzysztof Sebastian Radziusz
    156 (29,94%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Bogusław Józef Sawicki
    65 (12,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA NASZ POWIAT-TO MY”

kandydatliczba głosów

  1. 18 Krystyna Plich
    111 (21,31%)

Okręg 4

ulice: 11 Pułku Piechoty, Kupiecka, Plac Leopolda Kuczerawego, Słowiańska, Sybiraków, Wodna, Jagiellońska, Plac Konstytucji, Plac Marii Konopnickiej

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jarosław Głogowski
    37 (8,77%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Edyta Anna Alenowicz
    36 (8,53%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POJEZIERZE DRAWSKIE"

kandydatliczba głosów

  1. 14 Leszek Antoni Talko
    97 (22,99%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z DRAWSKIEM RAZEM”

kandydatliczba głosów

  1. 15 Zbigniew Jan Warniło
    94 (22,27%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Bartosz Wojciech Olczyk
    59 (13,98%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA NASZ POWIAT-TO MY”

kandydatliczba głosów

  1. 18 Michał Skrzypczak
    99 (23,46%)

Okręg 5

ulice: Jana Matejki, Kosynierów, Królewiecka, Obrońców Westerplatte, Plac Bałtycki, Zamkowa, 4 Marca, Bednarska, Działkowca, Gen. Tadeusza Kościuszki, Grunwaldzka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE DRAWSKO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jarosław Arkadiusz Kobylarz
    30 (6,24%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tadeusz Giza
    29 (6,03%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Robert Kowalczyk
    207 (43,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POJEZIERZE DRAWSKIE"

kandydatliczba głosów

  1. 14 Małgorzata Aleksandra Wacyk
    20 (4,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z DRAWSKIEM RAZEM”

kandydatliczba głosów

  1. 15 Mirosław Jan Małecki
    90 (18,71%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Franciszek Hirsz
    62 (12,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA NASZ POWIAT-TO MY”

kandydatliczba głosów

  1. 18 Eugeniusz Jan Storoniak
    43 (8,94%)

Okręg 6

ulice: Basztowa, Cmentarna, Gajowa, Gdyńska, Gen. Władysława Sikorskiego, Krótka, Park Fryderyka Chopina, Plac Gdański, Plac Jana Pawła II, Kujawska

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Urszula Bolewicz
    79 (17,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POJEZIERZE DRAWSKIE"

kandydatliczba głosów

  1. 14 Monika Andruszkiewicz
    39 (8,65%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z DRAWSKIEM RAZEM”

kandydatliczba głosów

  1. 15 Luiza Józefa Skawińska
    76 (16,85%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Artur Patryk Kamiński
    125 (27,72%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA NASZ POWIAT-TO MY”

kandydatliczba głosów

  1. 18 Danuta Anna Sycz
    132 (29,27%)

Okręg 7

ulice: Bieszczadzka, Górska, Jeleniogórska, Karkonoska, Karpacka, Kaszubska, Leśna, Lubuska, Łowicka, Marynarska, Mazurska, Morska, Podhalańska, Podmiejska, Przemysłowa, Orlicka, Pomorska, Seminaryjna, Starogrodzka, Sudecka, Śląska, Świętokrzyska, Tatrzańska, Warmińska, Wielkopolska, Zakopiańska

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Łukasz Sebastian Bawarski
    100 (18,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POJEZIERZE DRAWSKIE"

kandydatliczba głosów

  1. 14 Brygida Leonarda Witkowska
    17 (3,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z DRAWSKIEM RAZEM”

kandydatliczba głosów

  1. 15 Bartosz Rudź
    200 (36,43%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Monika Malec
    84 (15,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA NASZ POWIAT-TO MY”

kandydatliczba głosów

  1. 18 Krzysztof Dyl
    148 (26,96%)

Okręg 8

ulice: Bolesława Chrobrego, Brzozowa, Jana Sobieskiego, Jasna, Józefa Piłsudskiego, Koleśno, Ks. Stanisława Staszica, Łąkowa, Ogrodowa, Polna, Promenada Piastowska, Słoneczna, Pocztowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE DRAWSKO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Zbigniew Siwek
    31 (5,90%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zbigniew Stasiak
    81 (15,43%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Renata Joanna Sulima-Skórka
    89 (16,95%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POJEZIERZE DRAWSKIE"

kandydatliczba głosów

  1. 14 Grzegorz Kazimierz Wójcik
    21 (4,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z DRAWSKIEM RAZEM”

kandydatliczba głosów

  1. 15 Bartosz Stanisław Kowalczyk
    69 (13,14%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Mariusz Władysław Kiezik
    88 (16,76%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA NASZ POWIAT-TO MY”

kandydatliczba głosów

  1. 18 Zygmunt Andrzej Romanowski
    146 (27,81%)

Okręg 9

ulice: Bydgoska, Dworcowa, Gnieźnieńska, Jeziorna, Kaliska, Kolejowa, Liliowa, Plac Elizy Orzeszkowej, Plac Grudziądzki, Poznańska, Spokojna, Stanisława Moniuszki, Stefana Okrzei, Szczecińska, Warszawska, Zdroje

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE DRAWSKO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marek Jarosław Szramowiat
    17 (4,10%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mirosław Tomasz Melnyczok
    42 (10,12%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Anna Genowefa Musiałowska
    49 (11,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z DRAWSKIEM RAZEM”

kandydatliczba głosów

  1. 15 Łukasz Gawlik
    86 (20,72%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Beata Urszula Guziak
    40 (9,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA NASZ POWIAT-TO MY”

kandydatliczba głosów

  1. 18 Włodzimierz Jacek Matusiak
    181 (43,61%)

Okręg 10

ulice: Sadowa, Złocieniecka

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Tomasz Sikorski
    23 (5,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POJEZIERZE DRAWSKIE"

kandydatliczba głosów

  1. 14 Janusz Walczak
    40 (9,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z DRAWSKIEM RAZEM”

kandydatliczba głosów

  1. 15 Zbigniew Bociański
    121 (27,82%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Norbert Łukasz Wołczek
    32 (7,36%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA NASZ POWIAT-TO MY”

kandydatliczba głosów

  1. 18 Czesław Faliński
    148 (34,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 16 Tomasz Walkiewicz
    71 (16,32%)

Okręg 11

miejscowości: Jankowo, Karwice, Konotop, Krzynno, Kumki, Mielenko Drawskie, Oleszno, Ustok, Woliczno, Zbrojewo, Ziemsko, Żołędowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE DRAWSKO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Damian Dźwigał
    32 (7,92%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Agnieszka Krymowska-Janusz
    114 (28,22%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Andrzej Jan Szczechowiak
    113 (27,97%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Dariusz Krysiak
    35 (8,66%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA NASZ POWIAT-TO MY”

kandydatliczba głosów

  1. 18 Daniel Jerzy Puchalski
    110 (27,23%)

Okręg 12

miejscowości: Cianowo, Gajewko, Gajewo, Golina, Roztoki, Zagozd, Zarańsko, Dołgie, Grzybno, Węglin

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Paweł Mroczek
    50 (14,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z DRAWSKIEM RAZEM”

kandydatliczba głosów

  1. 15 Bartłomiej Wołkowicz
    69 (20,66%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marcin Tomasz Wrona
    45 (13,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA NASZ POWIAT-TO MY”

kandydatliczba głosów

  1. 18 Regina Sabina Malec
    170 (50,90%)

Okręg 13

miejscowości: Lasocin, Łabędzie, Nętno, Olchowiec, Rydzewo, Żółcin, Żółte, Przytoń, Karpno, Kiełpin, Przystanek, Tęczyn

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE DRAWSKO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Wojciech Jan Kowalczyk
    48 (10,98%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Danuta Lizak
    137 (31,35%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Anna Malec
    22 (5,03%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Lucyna Zamiela
    82 (18,76%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA NASZ POWIAT-TO MY”

kandydatliczba głosów

  1. 18 Ireneusz Gendek
    148 (33,87%)

Okręg 14

miejscowości: Dalewo, Gudowo, Linowno, Suliszewo, Zagórki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE DRAWSKO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Karolina Grażyna Szpilska
    13 (2,90%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mirosław Skotnicki
    83 (18,49%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Krystyna Grzyb
    84 (18,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POJEZIERZE DRAWSKIE"

kandydatliczba głosów

  1. 14 Andrzej Kowalik
    50 (11,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z DRAWSKIEM RAZEM”

kandydatliczba głosów

  1. 15 Piotr Jan Kwaśny
    77 (17,15%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Andrzej Łuć
    40 (8,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA NASZ POWIAT-TO MY”

kandydatliczba głosów

  1. 18 Katarzyna Monika Hrynkiewicz
    102 (22,72%)

Okręg 15

miejscowości: Borne, Jutrosin, Kolno, Jelenino, Szczytniki, Ostrowice, Donatowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE DRAWSKO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Łucja Maria Stefaniak
    45 (17,05%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Michał Chojnacki
    53 (20,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA NASZ POWIAT-TO MY”

kandydatliczba głosów

  1. 18 Tomasz Bartczak
    55 (20,83%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 16 Roman Zdzisław Bany
    111 (42,05%)