Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Łubniany

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Brynica, ulice: Księdza Klimasa, Kwiatowa, Łubniańska, Ogrodowa, Opolska, Polna, Powstańców Śląskich od nr 31 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Jadwiga Patrzek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

128 (50,00%)

Tomasz Michał Żelasko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUBNIANY CZAS NA ZMIANY

128 (50,00%)

Okręg 2

Sołectwo Brynica ulice: Klasztorna, Krzywa, Leśna, Młyńska, Powstańców Śląskich od nr 1 do 30, Prosta, Stawowa, 1 - go Maja

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Jerzy Wiesner

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

95 (44,19%)

Jarosław Jan Krzyścin

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUBNIANY CZAS NA ZMIANY

120 (55,81%)

Okręg 3

Sołectwo Jełowa ulice: Dworcowa, Ks. Jana Sygulli, Kwiatowa, Laskowa, Łączna, Mokra, Opolska, Osiedlowa, Polna, Prosta, Spokojna, Storczyków, Św. Wojciecha

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Norbert Dreier

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

136 (55,51%)

Stanisław Ficek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUBNIANY CZAS NA ZMIANY

109 (44,49%)

Okręg 4

Sołectwo Jełowa ulice: Brzozowa, Dębińska, Hucka, Kupska, Leśna, Nadleśna, Starodworcowa, Wolności

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewald Piotr Fila

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

197 (84,91%)

Daria Marlena Michałowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ I RADY SOŁECKIEJ WSI LUBOSZYCE

35 (15,09%)

Okręg 5

Sołectwo Jełowa ulice: Młyńska, Oleska, Staroopolska, Sołectwa: Grabie, Kobylno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bernadeta Jadwiga Drąg

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

130 (63,73%)

Arnold Józef Stasch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUBNIANY CZAS NA ZMIANY

74 (36,27%)

Okręg 6

Sołectwo Biadacz

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Waldemar Piotr Kalina

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

170 (57,63%)

Karina Kochanek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUBNIANY CZAS NA ZMIANY

125 (42,37%)

Okręg 7

Sołectwo Kępa ulice: Luboszycka, Miła, Niezapominajek, Opolska, Słowackiego, Spokojna, Stokrotek, Tulipanów, Wróblińska, 1 - go Maja

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Teresa Fronia

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

82 (37,44%)

Jacek Roguła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUBNIANY CZAS NA ZMIANY

137 (62,56%)

Okręg 8

Sołectwo Kępa, ulice: Akacjowa, Grunwaldzka, Kasztanowa, Krótka, Łąkowa, Nowa, Orzechowa, Polna, Reymonta, Spacerowa, Sportowa, Zawadzka, Zbożowa, Zielona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Konrad Franciszek Pietrek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

117 (42,86%)

Piotr Jan Blach

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUBNIANY CZAS NA ZMIANY

156 (57,14%)

Okręg 9

Sołectwo Luboszyce ulice: Astrów, Bratków, Chabrów, Dalii, Fiołków, Goździków, Irysów, Krzywa, Leśna, Opolska od nr 1 do nr 27, Piaskowa, Rolna, Rzeczna, Stokrotek, Szkolna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Piotr Deinert

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ I RADY SOŁECKIEJ WSI LUBOSZYCE

196 (57,14%)

Ewa Kozik-Mikołaszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUBNIANY CZAS NA ZMIANY

147 (42,86%)

Okręg 10

Sołectwo Luboszyce ulice: Akacjowa, Bolesława Prusa, Brzozowa, Bukowa, Czarnowąska, Cicha, Cyprysowa, Dębowa, Jałowcowa, Jodłowa, Kasztanowa, Kościelna, Krótka, Kusa, Modrzewiowa, Opolska od nr 28 do końca, Pogodna, Polna, Słoneczna, Sosnowa, Sportowa, Świerkowa, Wodna, Zielona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jadwiga Maria Michałowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ I RADY SOŁECKIEJ WSI LUBOSZYCE

94 (30,32%)

Anna Maria Patelska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUBNIANY CZAS NA ZMIANY

216 (69,68%)

Okręg 11

Sołectwo Kolanowice Sołectwo Masów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Waldemar Michał Brisch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

179 (54,57%)

Marek Józef Zapisek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUBNIANY CZAS NA ZMIANY

149 (45,43%)

Okręg 12

Sołectwo Dąbrówka Łubniańska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Waleska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

115 (52,75%)

Roger Tomasz Trela

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUBNIANY CZAS NA ZMIANY

103 (47,25%)

Okręg 13

Sołectwo Łubniany ulice: Brynicka, Kościelna, Ogrodowa, Opolska od nr 1 do nr 99, Sadowa, Topolowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Franciszek Buchta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W ŁUBNIANACH

129 (52,65%)

Marcin Patryk Piwowar

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUBNIANY CZAS NA ZMIANY

116 (47,35%)

Okręg 14

Sołectwo Łubniany ulice: Brzozowa, Dworcowa, Krótka, Krzyżula, Księdza Karola Łysego, Osowska, Piękna, Polna, Powstańców Śląskich, Słoneczna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Pyka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

142 (55,04%)

Renata Kosytorz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUBNIANY CZAS NA ZMIANY

116 (44,96%)

Okręg 15

Sołectwo Łubniany ulice: Jagodowa, Kolanowska, Kwiatowa, Leśna, Malinowa, Opolska od nr 100 do końca, Sosnowa, Wrzosowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adelajda Wiktoria Wojtczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

75 (46,88%)

Zbigniew Romanowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUBNIANY CZAS NA ZMIANY

85 (53,13%)