Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Wolbórz

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Wolbórz (ul. Borek, Czarnieckiego, Gadki, Leszka Czarnego, Modrzewskiego od nr 78 do końca, Parkowa, Pl. Doktora Siniarskiego, Słoneczna, Sportowa od nr 1 do nr 51, Zwierzyniec)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI I NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 18 Marek Gajda
    185 (59,68%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA JAROSA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Bogdan Ryszard Szulc
    125 (40,32%)

Okręg 2

Sołectwo Wolbórz (ul. 1 Maja, Batorego, Grunwaldzka, Ostrowskiego, Sobieskiego, Sportowa od nr 52 do końca)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI I NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 18 Barbara Iwona Sobczak
    200 (69,44%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA JAROSA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Andrzej Bogdan Kozar
    88 (30,56%)

Okręg 3

Sołectwo Wolbórz (ul. Garncarska, Młynarska, Modrzewskiego od nr 1 do nr 77, Polna, Różana, Targowa)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI I NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 18 Dariusz Zdzisław Biniek
    104 (35,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA SAMORZĄDOWA”

kandydatliczba głosów

  1. 21 Jakub Maciej Wejman
    95 (31,99%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA JAROSA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Henryk Sęk
    98 (33,00%)

Okręg 4

Sołectwo Wolbórz (ul. Browarna, Kitowicza, Kościuszki, Łąkowa, Mickiewicza, Nadrzeczna, Ogrodowa, Pasieka, Pl. Jagiełły, Reymonta, Świętokrzyska, Warszawska, Wycieczka, wieś Krzykowice)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI I NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 18 Krystian Smejda
    181 (61,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA JAROSA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Zbigniew Janusz Klauz
    113 (38,44%)

Okręg 5

Sołectwo Bogusławice , Sołectwo Brudaki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI I NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 18 Adam Majchrowicz
    87 (33,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA JAROSA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Barbara Dziubałtowska
    143 (54,79%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Paweł Marcin Badek
    31 (11,88%)

Okręg 6

Sołectwo Komorniki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA JAROSA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Jolanta Ewa Latocha
    0 (0,00%)

Okręg 7

Sołectwo Żywocin

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA JAROSA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Janusz Edward Swarbuła
    0 (0,00%)

Okręg 8

Sołectwo Kuznocin, Sołectwo Psary Stare, Sołectwo Psary Witowskie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA JAROSA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Danuta Gwóźdź
    178 (64,96%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 20 Paweł Edward Stańczyk
    96 (35,04%)

Okręg 9

Sołectwo Świątniki, Sołectwo Młynary, Sołectwo Lubiatów (wieś: Lubiatów, Lubiatów-Zakrzew)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI I NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 18 Damian Jarosław Adamus
    48 (17,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA JAROSA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Alina Krakowiak
    119 (43,12%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Barbara Krystyna Jagodzińska
    109 (39,49%)

Okręg 10

Sołectwo Proszenie, Sołectwo Psary-Lechawa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA JAROSA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Paweł Zygmunt Swarbuła
    185 (67,27%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Sylwester Mirosław Lis
    90 (32,73%)

Okręg 11

Sołectwo Polichno, Sołectwo Wolbórz (ul. Południowa)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI I NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 18 Michał Maciejek
    55 (30,90%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA JAROSA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Krzysztof Henryk Czapla
    123 (69,10%)

Okręg 12

Sołectwo Żarnowica Duża (wieś: Żarnowica Duża, Żarnowica Mała)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA JAROSA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Łukasz Andrzej Jagiełło
    0 (0,00%)

Okręg 13

Sołectwo Golesze Duże (wieś: Golesze Duże, Dębsko, Marianów, Golesze–Parcela), Sołectwo Lubiaszów (wieś: Lubiaszów, Bronisławów, Golesze Małe)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI I NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 18 Anna Daria Wach
    71 (25,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA JAROSA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Zbigniew Władysław Klewin
    213 (75,00%)

Okręg 14

Sołectwo Golesze Duże (wieś: Adamów, Leonów), Sołectwo Swolszewice Duże

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI I NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 18 Edyta Daroch
    50 (27,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA JAROSA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Grzegorz Franciszek Gonciarz
    133 (72,68%)

Okręg 15

Sołectwo Kaleń (wieś: Kaleń, Janów), Sołectwo Młoszów (wieś: Młoszów, Apolonka, Modrzewek), Sołectwo Stanisławów (wieś: Stanisławów, Dębina, Węgrzynów, Karolinów), Sołectwo Studzianki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI I NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 18 Grzegorz Józef Kula
    119 (41,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA JAROSA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Bogdan Andrzej Pytel
    170 (58,82%)