Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - piotrkowski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Gminy : Aleksandrów, Gorzkowice, Łęki Szlacheckie, Ręczno

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA SAMORZĄDOWA”

kandydatliczba głosów

  1. 7 Rafał Zawisza
    280 (2,67%)
  2. 6 Agnieszka Zofia Szymanek
    88 (0,84%)
  3. 4 Bożena Danuta Kędra
    63 (0,60%)
  4. 2 Anna Ilona Sobczyk
    165 (1,57%)
  5. 3 Witold Grzegorz Jęcek
    69 (0,66%)
  6. 5 Anna Janina Tomaszewska
    76 (0,72%)
  7. 1 Oskar Jakub Kuliński
    1 095 (10,44%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Grzegorz Dolot
    598 (5,70%)
  2. 1 Krzysztof Andrzej Rawicki
    617 (5,88%)
  3. 3 Krystyna Józefa Gal
    350 (3,34%)
  4. 4 Marian Włodzimierz Majchrzak
    98 (0,93%)
  5. 5 Karolina Mastalerz
    184 (1,75%)
  6. 7 Magdalena Małgorzata Burzyńska
    246 (2,35%)
  7. 6 Mariusz Marek Zylbert
    93 (0,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Agnieszka Ewa Krasoń
    62 (0,59%)
  2. 1 Grażyna Teresa Lasek
    956 (9,11%)
  3. 4 Marek Stanisław Krzemiński
    255 (2,43%)
  4. 3 Stanisław Bogdan Ból
    72 (0,69%)
  5. 6 Patrycja Joanna Grabowska
    155 (1,48%)
  6. 2 Marcin Bogdan Kusa
    303 (2,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 6 Eliza Małgorzata Stachańska
    124 (1,18%)
  2. 2 Krzysztof Sztark
    237 (2,26%)
  3. 7 Krystyna Irena Cok-Karbowiak
    189 (1,80%)
  4. 4 Anna Katarzyna Maniecka
    39 (0,37%)
  5. 1 Dionizy Adam Głowacki
    1 160 (11,06%)
  6. 5 Ryszard Władysław Wojakowski
    67 (0,64%)
  7. 3 Tadeusz Ślęzak
    364 (3,47%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 7 Grażyna Maria Stolarska
    104 (0,99%)
  2. 1 Józef Korpas
    496 (4,73%)
  3. 2 Marek Stanik
    166 (1,58%)
  4. 4 Małgorzata Agnieszka Gadecka
    196 (1,87%)
  5. 5 Anna Marlena Wojakowska-Wolska
    235 (2,24%)
  6. 3 Krzysztof Mroczkowski
    644 (6,14%)
  7. 6 Grzegorz Dominik Sipa
    643 (6,13%)

Okręg 2

Gminy : Czarnocin, Moszczenica, Wolbórz

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA SAMORZĄDOWA”

kandydatliczba głosów

  1. 6 Czesław Paweł Jagodziński
    32 (0,30%)
  2. 4 Danuta Barbara Ortel
    55 (0,51%)
  3. 1 Anna Arleta Mizgalska-Dąbrowska
    256 (2,37%)
  4. 8 Iwona Czapla
    148 (1,37%)
  5. 3 Maria Jadwiga Makowska-Cegła
    84 (0,78%)
  6. 2 Renata Maria Śliwińska
    85 (0,79%)
  7. 5 Jacek Stanisław Bogusławski
    78 (0,72%)
  8. 7 Jerzy Wojciech Rubersz
    31 (0,29%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Anna Irena Pietraszko
    1 031 (9,56%)
  2. 2 Krzysztof Kondaszewski
    946 (8,77%)
  3. 3 Janusz Marek Sima
    447 (4,15%)
  4. 7 Ireneusz Grzegorz Krzewski
    46 (0,43%)
  5. 4 Tomasz Wiktor Maciejek
    339 (3,14%)
  6. 6 Maria Krystyna Wnukiewicz
    123 (1,14%)
  7. 5 Leszek Robert Kłys
    235 (2,18%)
  8. 8 Anna Elżbieta Kaźmierczak
    509 (4,72%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Wojciech Wacław Popielawski
    222 (2,06%)
  2. 3 Leszek Bińkowski
    317 (2,94%)
  3. 1 Halina Ewa Derach
    428 (3,97%)
  4. 4 Elżbieta Teresa Bąk
    76 (0,70%)
  5. 5 Teresa Korytkowska
    35 (0,32%)
  6. 6 Magdalena Anna Wojtak
    64 (0,59%)
  7. 7 Ewelina Kinga Tuchowska
    56 (0,52%)
  8. 8 Dariusz Marian Magacz
    565 (5,24%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Piotr Tadeusz Wojtysiak
    1 314 (12,18%)
  2. 4 Jerzy Adam Korytkowski
    501 (4,65%)
  3. 2 Elżbieta Teresa Ościk
    615 (5,70%)
  4. 3 Leon Fortak
    234 (2,17%)
  5. 6 Zbigniew Wojciech Cłapa
    53 (0,49%)
  6. 5 Rafał Henryk Filipczak
    40 (0,37%)
  7. 7 Jolanta Kujawska-Wężyk
    71 (0,66%)
  8. 8 Beata Barbara Dziadczyk
    66 (0,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA PIOTRKOWSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Michał Kamil Szymański
    689 (6,39%)
  2. 4 Jacek Antoni Miksa
    118 (1,09%)
  3. 2 Ireneusz Stanisław Dybała
    249 (2,31%)
  4. 3 Honorata Krajewska
    343 (3,18%)
  5. 5 Edyta Aneta Duda
    101 (0,94%)
  6. 6 Jan Franciszek Janicki
    28 (0,26%)
  7. 7 Teresa Ewa Rydzowska
    66 (0,61%)
  8. 8 Magdalena Dura
    88 (0,82%)

Okręg 3

Gmina Rozprza

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA SAMORZĄDOWA”

kandydatliczba głosów

  1. 3 Milena Miler
    19 (0,38%)
  2. 1 Anna Renata Listwoń
    116 (2,34%)
  3. 2 Dawid Olczyk
    160 (3,23%)
  4. 4 Urszula Jolanta Suszyńska
    25 (0,50%)
  5. 5 Robert Przemysław Barczyk
    17 (0,34%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Barbara Zimna
    301 (6,07%)
  2. 1 Jerzy Józef Łysoń
    450 (9,07%)
  3. 5 Jan Stanisław Pełka
    319 (6,43%)
  4. 3 Cezary Misztela
    474 (9,55%)
  5. 4 Alicja Maria Łukasik
    72 (1,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Andrzej Tarnowski
    78 (1,57%)
  2. 3 Joanna Aniela Dukowska
    85 (1,71%)
  3. 1 Bernard Tomasz Matyszewski
    628 (12,66%)
  4. 5 Anna Ewa Szulc
    77 (1,55%)
  5. 4 Anna Małgorzata Oster-Ryżewska
    46 (0,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marek Zieliński
    42 (0,85%)
  2. 4 Anna Maria Patryarcha
    31 (0,62%)
  3. 1 Halina Mazerant
    106 (2,14%)
  4. 3 Jolanta Helena Lisicka
    19 (0,38%)
  5. 5 Mirosław Nowakowski
    20 (0,40%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Urszula Kabzińska
    219 (4,41%)
  2. 2 Grzegorz Jan Konopka
    195 (3,93%)
  3. 1 Stanisław Cubała
    720 (14,51%)
  4. 3 Elżbieta Piątek
    155 (3,12%)
  5. 5 Julian Bronisław Misztela
    306 (6,17%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA PIOTRKOWSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jerzy Stanisław Owczarek
    103 (2,08%)
  2. 4 Kamila Anna Goska
    17 (0,34%)
  3. 5 Paweł Kąkol
    35 (0,71%)
  4. 2 Lidia Pisarek
    68 (1,37%)
  5. 3 Magdalena Bogumiła Pawlicka
    58 (1,17%)

Okręg 4

Gminy : Grabica, Wola Krzysztoporska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA SAMORZĄDOWA”

kandydatliczba głosów

  1. 1 Grzegorz Jan Adamczyk
    506 (6,40%)
  2. 6 Gabriel Dariusz Gawron
    55 (0,70%)
  3. 2 Edwarda Józefa Wójcik
    95 (1,20%)
  4. 3 Bożena Małgorzata Palus
    145 (1,83%)
  5. 4 Tomasz Marian Bujacz
    104 (1,31%)
  6. 5 Paulina Wioleta Psujek
    29 (0,37%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Robert Dariusz Pielużek
    1 469 (18,57%)
  2. 2 Ryszard Franciszek Cieślak
    734 (9,28%)
  3. 6 Bogusława Edyta Niezgoda-Magiera
    163 (2,06%)
  4. 3 Katarzyna Renata Wocheń
    525 (6,64%)
  5. 5 Tomasz Antoni Jakubiak
    426 (5,39%)
  6. 4 Jolanta Iwona Kołacińska
    551 (6,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 4 Jarosław Marek Jasiński
    33 (0,42%)
  2. 1 Andrzej Prochoń
    246 (3,11%)
  3. 3 Sylwester Jan Biniek
    42 (0,53%)
  4. 2 Nina Elżbieta Bielecka
    40 (0,51%)
  5. 5 Izabela Florczak
    42 (0,53%)
  6. 6 Małgorzata Ewa Chądzyńska
    43 (0,54%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Agnieszka Urszula Wójtowicz
    216 (2,73%)
  2. 2 Sławomir Henryk Ogrodnik
    508 (6,42%)
  3. 1 Sylwester Stefan Ossowski
    767 (9,70%)
  4. 3 Ryszard Andrzej Olejnik
    449 (5,68%)
  5. 6 Ewa Małgorzata Maciaszczyk
    232 (2,93%)
  6. 5 Joanna Katarzyna Sala
    489 (6,18%)

Okręg 5

Gmina (miasto) Sulejów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA SAMORZĄDOWA”

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jerzy Franciszek Balcerzyk
    165 (2,35%)
  2. 3 Katarzyna Eliza Janiszewska
    39 (0,56%)
  3. 4 Wanda Maria Kołodziej
    41 (0,58%)
  4. 1 Rafał Tomasz Marchwiński
    166 (2,36%)
  5. 5 Krzysztof Michał Mazerant
    46 (0,65%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Włodzimierz Michał Sianos
    299 (4,26%)
  2. 1 Katarzyna Regina Miśkiewicz
    1 084 (15,43%)
  3. 3 Andrzej Tomasz Baliński
    327 (4,65%)
  4. 5 Janusz Roman Błaszczyński
    432 (6,15%)
  5. 4 Grażyna Michalska
    282 (4,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ireneusz Włodzimierz Czerwiński
    630 (8,97%)
  2. 2 Stanisław Paweł Baryła
    263 (3,74%)
  3. 3 Iwona Zofia Mucha
    96 (1,37%)
  4. 4 Jacek Andrzej Wach
    108 (1,54%)
  5. 5 Małgorzata Nurczyńska
    42 (0,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 5 Renata Anna Kumidaj
    204 (2,90%)
  2. 3 Sławomir Rybak
    263 (3,74%)
  3. 1 Dorota Barbara Jankowska
    482 (6,86%)
  4. 2 Wanda Maria Rożnowska
    174 (2,48%)
  5. 4 Janusz Dajcz
    113 (1,61%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Antoni Tomasz Milczarek
    85 (1,21%)
  2. 2 Beata Anna Brzezińska
    95 (1,35%)
  3. 3 Mirosław Stanisław Kacprzyk
    160 (2,28%)
  4. 1 Zbigniew Józef Sarlej
    664 (9,45%)
  5. 4 Wanda Helena Piechura
    91 (1,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA PIOTRKOWSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Aldona Anna Stobiecka
    281 (4,00%)
  2. 2 Damian Kuśmierski
    135 (1,92%)
  3. 4 Anna Monika Lasek
    81 (1,15%)
  4. 5 Michał Piotr Cejnuk
    80 (1,14%)
  5. 3 Dorota Krystyna Kępska
    97 (1,38%)