Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Wodzierady

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo: Chorzeszów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jadwiga Bośka

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

99 (76,74%)

Marcin Tadeusz Szymczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

30 (23,26%)

Okręg 2

Sołectwo: Dobków, Józefów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Konrad Ignacy Szymczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - MIESZKAŃCY GMINY WODZIERADY

59 (59,00%)

Artur Jan Kapusta

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

41 (41,00%)

Okręg 3

Sołectwo: Magdalenów, Wodzierady-miejscowość: Apolonia, Nowy Świat

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Jan Stańczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - MIESZKAŃCY GMINY WODZIERADY

51 (60,00%)

Andrzej Mariusz Podębski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

34 (40,00%)

Okręg 4

Sołectwo: Kiki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Baczyński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

25 (32,89%)

Marcin Ciuła

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

51 (67,11%)

Okręg 5

Sołectwo: Leśnica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bożena Maria Płonek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

77 (50,00%)

Marek Jerzy Domżalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - MIESZKAŃCY GMINY WODZIERADY

77 (50,00%)

Okręg 6

Sołectwo: Hipolitów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Dariusz Szor

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - MIESZKAŃCY GMINY WODZIERADY

53 (36,05%)

Emilia Agnieszka Nurkiewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

94 (63,95%)

Okręg 7

Sołectwo: Wodzierady-miejscowość: Wodzierady

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Kukieła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - MIESZKAŃCY GMINY WODZIERADY

90 (66,18%)

Grażyna Grubiak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

46 (33,82%)

Okręg 8

Sołectwo: Włodzimierz-Jesionna-Stanisławów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Franciszek Gajzler

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - MIESZKAŃCY GMINY WODZIERADY

97 (58,79%)

Krzysztof Rosiński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

68 (41,21%)

Okręg 9

Sołectwo: Dobruchów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aneta Górczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - MIESZKAŃCY GMINY WODZIERADY

0 (0,00%)

Okręg 10

Sołectwo: Kwiatkowice: ul. Łaska, ul. Leszka Czarnego, ul. Łanowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zenon Baczyński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0%)

Marzenna Halina Cymerman

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

39 (39,39%)

Okręg 11

Sołectwo: Kwiatkowice: ul. Szkolna, ul. Objazdowa, ul. Porucznika Kazimierza Kurnatowskiego, Kwiatkowice Las

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Grażyna Bartczak

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

40 (34,19%)

Krzysztof Stanisław Grabowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - MIESZKAŃCY GMINY WODZIERADY

57 (48,72%)

Ewa Katarzyna Cymerman

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

20 (17,09%)

Okręg 12

Sołectwo: Kwiatkowice: ul. Łódzka, Kwiatkowice Kolonia, Kwiatkowice Poduchowne

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Iwona Dorota Nowak

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

42 (40,00%)

Leonarda Cecylia Antoniewska Vel Antoniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - MIESZKAŃCY GMINY WODZIERADY

63 (60,00%)

Okręg 13

Sołectwo: Czarnysz, Piorunów, Przyrownica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Antoni Grobelny

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

61 (64,21%)

Sławomir Kołodziejczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

34 (35,79%)

Okręg 14

Sołectwo: Magnusy, Wrząsawa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Marek Gil

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

51 (83,61%)

Piotr Zientala

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

10 (16,39%)

Okręg 15

Sołectwo: Wandzin, Wola Czarnyska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Marek Jakubik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - MIESZKAŃCY GMINY WODZIERADY

80 (68,97%)

Marzena Anna Sompolska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

36 (31,03%)