Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Otmuchów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Otmuchów-ulice: Akacjowa, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Dąbrówki, Grodkowska, Grunwaldzka, Fabryczna, Kazimierza Odnowiciela, Kazimierza Wielkiego, Klematisów, Klonowa, Konwaliowa, Kościuszki, Krokusowa, Królowej Jadwigi, Kwiatowa, Mieszka I, Piastowska, Plac Dzierżonia, Różana, Sikorskiego, Wiejska, Władysława Łokietka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA WOŹNIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Janusz Stanisław Gitlar
    147 (31,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA STĘPKOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Piotr Paweł Burski
    171 (36,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA WISIORKA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Robert Stanisław Wisiorek
    63 (13,61%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jarosław Grzegorz Górski
    82 (17,71%)

Okręg 2

Miasto Otmuchów-ulice: Agatowa, Bolesława Prusa, Diamentowa, Kolejowa, Koralowa, Lipowa, Młyńska, Marii Konopnickiej, Mikołaja Reja, Norwida, Osiedle Lata Kwiatów, Perłowa, Plażowa, Rubinowa, Słoneczna, Sportowa, Szafirowa, Warszawska, Wjazdowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA WOŹNIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Bożena Stąpor
    252 (53,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA STĘPKOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Marcin Kazimierz Trzaska
    46 (9,75%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Damian Sławomir Nowakowski
    174 (36,86%)

Okręg 3

Miasto Otmuchów-ulice: Cicha, Krakowska, Ks. mjra Stefana Ufryjewicza, Lompy, Orkana, Plac Jana Pawła II, Roosevelta, Rynek, Reymonta, Smolenia, Szkolna, Św. Karola Boromeusza, Wrocławska, Zamkowa, Żeromskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA WOŹNIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Paweł Tadeusz Czerwik
    168 (50,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA STĘPKOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Piotr Janusz Fugel
    87 (26,36%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Halina Kamińska
    75 (22,73%)

Okręg 4

Miasto Otmuchów – ulice: Agrestowa, Aroniowa, Borówkowa, Gruszkowa, Jagodowa, Jeżynowa, Józefa Chełmońskiego, Kossaka, 1 Maja, Malinowa, Matejki, Mickiewicza, Mostowa, Opolska, Parkowa, Pigwowa, Porzeczkowa, Stawowa, Śliwicka, Torowa, Truskawkowa, Wałowa, Winogronowa, Wiśniowa, Wyspiańskiego, Żurawinowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA WOŹNIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Ryszard Mieczysław Piórecki
    220 (42,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA STĘPKOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Dawid Krzysztof Worek
    230 (44,57%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Teresa Pietkun
    66 (12,79%)

Okręg 5

Miasto Otmuchów – ulice: Nyska, Ogrodowa, Powstańców Śląskich, Traugutta

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA WOŹNIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Waldemar Witold Wąsowicz
    222 (52,86%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA STĘPKOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Anna Barbara Flek
    112 (26,67%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Danuta Teresa Beniowska-Storoż
    86 (20,48%)

Okręg 6

Miasto Otmuchów – ulice: Czesława Miłosza, Jagiełły, Leśna, Henryka Sienkiewicza, Pałacowa, Radosna, Spacerowa, Spokojna, Sienkiewicza, Tęczowa, Wesoła, Wspólna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA WOŹNIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Tadeusz Paweł Napora
    290 (57,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA STĘPKOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Agata Aleksandra Kuziemska
    75 (14,94%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Łukasz Janusz Drelicharz
    137 (27,29%)

Okręg 7

Miasto Otmuchów – ulice: Brzozowa, Czereśniowa, Dębowa, Jałowcowa, Jaśminowa, Kalinowa, Kasztanowa, Leszczynowa, Magnoliowa, Modrzewiowa, Morelowa, Orzechowa, Róży Wiatrów, Topolowa, Szosa Jaworowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA WOŹNIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Anna Ludwa
    182 (51,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA STĘPKOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Barbara Renata Marzec
    71 (20,11%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Alicja Małgorzata Pszeniczna
    100 (28,33%)

Okręg 8

Sołectwa: Goraszowice, Grądy z przysiółkami Laskowice i Pasieki, Rysiowice, Malerzowice Małe, Siedlec, Suszkowice, Ulanowice.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA WOŹNIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Stanisław Zaczyk
    189 (41,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA STĘPKOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Daniel Krzysztof Zasadni
    182 (39,48%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Andrzej Urbańczyk
    90 (19,52%)

Okręg 9

Sołectwa: Janowa, Maciejowice z przysiółkiem Grodziszcze, Starowice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA WOŹNIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Jan Franciszek Woźniak
    140 (40,82%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA STĘPKOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Łukasz Jan Zięba
    203 (59,18%)

Okręg 10

Sołectwa: Jasienica Górna, Piotrowice Nyskie z przysiółkiem Krakówkowice, Meszno, Ratnowice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA WOŹNIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Celina Jadwiga Kowalik
    219 (45,63%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA STĘPKOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Zbigniew Jan Kucia
    109 (22,71%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Krzysztof Mariusz Rodak
    152 (31,67%)

Okręg 11

Sołectwa: Broniszowice, Kałków, Zwanowice.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA WOŹNIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Aleksander Paweł Pacławski
    226 (52,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA STĘPKOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Ewelina Anna Pfeifer
    76 (17,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KU WSI

kandydatliczba głosów

  1. 21 Krystyna Oleksy
    125 (29,27%)

Okręg 12

Sołectwa: Jodłów, Łąka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA WOŹNIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Sylwester Lucjan Łucki
    147 (54,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA STĘPKOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Jarosław Michał Tomczyszyn
    67 (24,63%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Józef Janusz Drozdowski
    58 (21,32%)

Okręg 13

Sołectwa: Jarnołtów, Kijów, Nadziejów z przysiółkiem Kamienna Góra

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA WOŹNIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Zbigniew Andrzej Górski
    244 (60,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA STĘPKOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Mateusz Józef Stec
    97 (24,19%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Roksana Honorata Godlewska Skulska
    60 (14,96%)

Okręg 14

Sołectwa: Buków, Kwiatków, Wierzbno z przysiółkiem Zwierzyniec.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA WOŹNIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Maria Barbara Nawalaniec
    140 (35,62%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA STĘPKOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Dawid Piotr Golonka
    180 (45,80%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Joanna Magdalena Pustelnik-Trębacz
    73 (18,58%)

Okręg 15

Sołectwa: Lasowice, Ligota Wielka, Lubiatów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA WOŹNIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Michał Łukasz Warchał
    196 (65,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA STĘPKOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Bogumił Józef Wala
    76 (25,25%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ryszard Marian Kiejza
    29 (9,63%)