Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Bartoszyce

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

11 Listopada, Akacjowa, Andrzeja Witolda Wajdy, Asnyka, Boh. Monte Cassino (bez nr 4), Boh. Warszawy, Brzeszczyńskiego, Brzozowa, Cicha, Curie-Skłodowskiej, Cynkowa, Dębowa, Drzewna, Emilii Plater, Generała Bema (strona nieparzysta od nr. 1 do nr. 27 i strona parzysta od nr. 2 do nr. 12), Grota-Roweckiego, Hubalczyków, Jana Pawła II, Jaśminowa, Jeziorna, Kajki, Kalinowa, Kazimierza Jagiellończyka, Kętrzyńska, Kilińskiego, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Kowali, Kwiatowa, Leśna, Limanowskiego, Lipowa, Mazurska, Młynarska, Ofiar Oświęcimia, Ojca Kolbego, Okrzei, Orzeszkowej, Pawła Strzeleckiego, PCK, Pieniężnego, Piłsudskiego, Poprzeczna, Prusa, Przemysłowa, Robotnicza, Romera, Rynkowa, Rzeźników, Sadowa, Słoneczna, Sosnowa, Starzyńskiego, Strefowa, Szewców, Topolowa, Traugutta, Turkowskiego, Wańkowicza, Warmińska, Witosa, Wolskiego, Wrzosowa, Wybrzeża, Zamkowa, Zielona, Place: Boh. Westerplatte, Dworcowy, Konstytucji 3 Maja, Wolności, Zwycięstwa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 2 Piotr Sekita
    71 (2,39%)
  2. 6 Alina Grażyna Czerniewska
    19 (0,64%)
  3. 7 Michał Filipek
    36 (1,21%)
  4. 1 Ryszard Sarzyński
    106 (3,56%)
  5. 4 Grażyna Dudek
    32 (1,08%)
  6. 5 Zofia Rychłowska
    14 (0,47%)
  7. 8 Marek Gawerski
    101 (3,39%)
  8. 3 Jan Szkoła
    92 (3,09%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Monika Łunio
    49 (1,65%)
  2. 1 Witold Marian Darski
    206 (6,92%)
  3. 3 Halina Poławska
    56 (1,88%)
  4. 6 Ewa Iwona Matusewicz
    17 (0,57%)
  5. 8 Jarosław Borkowski
    39 (1,31%)
  6. 2 Tadeusz Azarewicz
    179 (6,02%)
  7. 5 Grzegorz Sławomir Dakiniewicz
    50 (1,68%)
  8. 4 Damian Kołaczko
    127 (4,27%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krystyna Duda
    208 (6,99%)
  2. 7 Jolanta Dorota Dowejko
    66 (2,22%)
  3. 4 Anna Łucja Żukowska
    104 (3,50%)
  4. 3 Małgorzata Barbara Mycio
    122 (4,10%)
  5. 2 Leonard Boiwko
    145 (4,87%)
  6. 6 Iwona Marta Grygorowicz
    49 (1,65%)
  7. 9 Sławomir Koryśko
    134 (4,50%)
  8. 5 Artur Paweł Niksa
    74 (2,49%)
  9. 8 Marek Łach
    122 (4,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY BASAK-NASZE MIASTO

kandydatliczba głosów

  1. 5 Ewa Małgorzata Kapusto
    243 (8,17%)
  2. 1 Joanna Adamczyk
    135 (4,54%)
  3. 2 Rafał Benedykt Banasiak
    52 (1,75%)
  4. 3 Dominika Jadwiga Grykin
    57 (1,92%)
  5. 4 Marlena Iwon
    36 (1,21%)
  6. 8 Tomasz Zaremba
    107 (3,60%)
  7. 6 Piotr Kacper Łukjanowicz
    83 (2,79%)
  8. 7 Waldemar Mazur
    44 (1,48%)

Okręg 2

Generała Andersa, Generała Pułaskiego, Hetmana Gosiewskiego, Jarosława Dąbrowskiego, Korczaka, Krótka, Księcia Poniatowskiego, Mickiewicza, Mierosławskiego, Nad Łyną, Ogrodowa, Paderewskiego, Słowackiego, Struga, Szymanowskiego, Tartaczna, Warszawska, Wojska Polskiego, Wyspiańskiego, Zakole

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tomasz Kubat
    62 (1,90%)
  2. 3 Ewa Beata Pisarska
    93 (2,86%)
  3. 4 Jarosław Góral
    27 (0,83%)
  4. 1 Janusz Pasjak
    173 (5,31%)
  5. 5 Dorota Teresa Białucha
    52 (1,60%)
  6. 7 Marcela Kaniewska
    26 (0,80%)
  7. 6 Zygmunt Słoboda
    24 (0,74%)
  8. 9 Julia Broniszewska
    43 (1,32%)
  9. 8 Piotr Petrykowski
    462 (14,19%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Dariusz Mokszański
    32 (0,98%)
  2. 1 Urszula Kaczmarek
    148 (4,55%)
  3. 6 Bogumiła Sochalewska
    17 (0,52%)
  4. 7 Krzysztof Kosiński
    30 (0,92%)
  5. 8 Ewa Bobel
    21 (0,64%)
  6. 4 Krzysztof Eugeniusz Piechnik
    88 (2,70%)
  7. 2 Stanisław Wincenty Dubicki
    258 (7,92%)
  8. 3 Marek Rzodkiewicz
    66 (2,03%)
  9. 9 Ewa Stępkowska
    41 (1,26%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wojciech Prokocki
    459 (14,10%)
  2. 2 Bożena Teresa Dobrowolska
    40 (1,23%)
  3. 3 Anna Jolanta Binięda
    172 (5,28%)
  4. 5 Danuta Zalewska
    54 (1,66%)
  5. 8 Tomasz Płonowski
    63 (1,93%)
  6. 4 Tadeusz Kiszluk
    49 (1,50%)
  7. 6 Adam Bichuń
    23 (0,71%)
  8. 7 Katarzyna Zagajewska-Sycz
    38 (1,17%)
  9. 9 Marek Lidziński
    107 (3,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY BASAK-NASZE MIASTO

kandydatliczba głosów

  1. 2 Emilia Justyna Dmochowska
    40 (1,23%)
  2. 7 Paweł Wołoch
    119 (3,65%)
  3. 6 Tadeusz Tomczyk
    22 (0,68%)
  4. 1 Katarzyna Izabela Basak
    306 (9,40%)
  5. 3 Stanisława Marta Kosmala
    49 (1,50%)
  6. 4 Janusz Tadeusz Krysiak
    32 (0,98%)
  7. 5 Tomasz Milewski
    20 (0,61%)

Okręg 3

Armii Krajowej, Broniewskiego, Chilmanowicza, Chopina, Gdańska, Generała Bema (strona nieparzysta od nr. 29 do końca i strona parzysta od nr. 14 do końca), Generała Sikorskiego, Ignacego Krasickiego, Inwestycyjna, Kardynała Wyszyńskiego (bez nr 11), Knosały, Kochanowskiego, Krzywa, Lelewela, Majowa, Moniuszki, Mrongowiusza, Nałkowskiej, Nowa, Nowowiejskiego, Partyzantów, Polna, Popiełuszki, Sienkiewicza, Sportowa, Spółdzielców, Staszica, Szarych Szeregów, Szrajbera, Teresy Bratek, Tuwima, Wiejska, Zientary-Malewskiej, Zbożowa, Żeromskiego, Place: Pionierów, Grunwaldzki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 3 Jolanta Józefa Patyra
    21 (0,65%)
  2. 8 Piotr Gryczko
    39 (1,20%)
  3. 2 Zbigniew Lipiejko
    227 (6,99%)
  4. 1 Karol Kapuściński
    219 (6,74%)
  5. 4 Jerzy Flont
    149 (4,59%)
  6. 5 Anna Herman
    31 (0,95%)
  7. 6 Andrzej Lewandowski
    35 (1,08%)
  8. 7 Marta Sakowicz
    14 (0,43%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Robert Taraszkiewicz
    153 (4,71%)
  2. 2 Andrzej Kaczmarek
    48 (1,48%)
  3. 4 Lucyna Jędryczka
    162 (4,99%)
  4. 5 Tomasz Kucharewicz
    43 (1,32%)
  5. 6 Marta Dajnowska
    26 (0,80%)
  6. 8 Anna Zielenkiewicz
    36 (1,11%)
  7. 7 Ewa Bazyluk
    48 (1,48%)
  8. 1 Wioletta Joanna Machniewska
    294 (9,05%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Alicja Stanisława Sołodki
    42 (1,29%)
  2. 5 Danuta Cieślak
    60 (1,85%)
  3. 8 Andrzej Glibowski
    37 (1,14%)
  4. 1 Elżbieta Zabłocka
    312 (9,61%)
  5. 2 Paweł Raczkowski
    142 (4,37%)
  6. 3 Brygida Agnieszka Adamajtis
    122 (3,76%)
  7. 9 Jarosław Roman Puszko
    145 (4,46%)
  8. 4 Piotr Bujnowski
    90 (2,77%)
  9. 6 Bogdan Wawrzyniak
    33 (1,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY BASAK-NASZE MIASTO

kandydatliczba głosów

  1. 4 Bogusław Hołoweńko
    142 (4,37%)
  2. 6 Anna Agnieszka Krajewska
    76 (2,34%)
  3. 9 Grzegorz Mandywel
    45 (1,39%)
  4. 3 Zbigniew Bucki
    26 (0,80%)
  5. 5 Tomasz Robert Koziej
    137 (4,22%)
  6. 1 Małgorzata Anulewicz
    39 (1,20%)
  7. 8 Monika Majcher-Lipiejko
    40 (1,23%)
  8. 7 Aniela Maria Łuciuk-Bartoszewicz
    52 (1,60%)
  9. 2 Grażyna Baranowska
    163 (5,02%)