Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - bartoszycki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Bartoszyce

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Grzegorz Czesław Monkiewicz
    260 (2,75%)
  2. 9 Stanisław Romuald Nałęcz
    136 (1,44%)
  3. 1 Edward Tadeusz Niebrzydowski
    143 (1,51%)
  4. 2 Paulina Cichowska-Kuligowska
    71 (0,75%)
  5. 4 Jolanta Korowaj
    54 (0,57%)
  6. 6 Barbara Jolanta Brączek
    44 (0,47%)
  7. 8 Aneta Maria Mielnik
    39 (0,41%)
  8. 7 Mirosław Alojzy Groth
    28 (0,30%)
  9. 5 Zbigniew Kaczor
    59 (0,62%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Zbigniew Janusz Pietrzak
    616 (6,52%)
  2. 6 Iwona Pszczołowska
    92 (0,97%)
  3. 8 Alicja Agata Lemiesz
    195 (2,06%)
  4. 2 Wiesław Kurach
    629 (6,65%)
  5. 3 Janusz Feliks Dąbrowski
    372 (3,94%)
  6. 9 Piotr Sebastian Stapaj
    388 (4,10%)
  7. 4 Tamara Kamińska
    114 (1,21%)
  8. 5 Bartłomiej Chilmanowicz
    1 126 (11,91%)
  9. 7 Danuta Binkul
    239 (2,53%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 3 Edward Subocz
    138 (1,46%)
  2. 5 Alina Wawirowicz
    79 (0,84%)
  3. 7 Joanna Elżbieta Zawiślak
    33 (0,35%)
  4. 8 Robert Pająk
    415 (4,39%)
  5. 9 Patryk Wąsowicz
    244 (2,58%)
  6. 4 Halina Anna Jędrzejewska
    146 (1,54%)
  7. 1 Mariusz Szubert
    354 (3,75%)
  8. 2 Mirosław Figat
    663 (7,01%)
  9. 6 Ewa Pasjak
    137 (1,45%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Krzysztof Nowodzielski
    323 (3,42%)
  2. 3 Ewa Ołdakowska
    257 (2,72%)
  3. 1 Jan Zbigniew Nadolny
    799 (8,45%)
  4. 2 Lech Andrzej Darski
    390 (4,13%)
  5. 5 Bożena Misiarz
    197 (2,08%)
  6. 9 Ryszard Andruszkiewicz
    176 (1,86%)
  7. 6 Małgorzata Górska
    151 (1,60%)
  8. 8 Agnieszka Iwona Wołoszynowska
    98 (1,04%)
  9. 7 Paweł Mazuro
    247 (2,61%)

Okręg 2

Gmina Bartoszyce

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Jarosław Pasławski
    133 (3,51%)
  2. 3 Wioletta Regina Bartoszewicz-Zambrzycka
    111 (2,93%)
  3. 2 Jadwiga Boruszewska
    233 (6,14%)
  4. 1 Władysław Bogdanowicz
    462 (12,18%)
  5. 4 Małgorzata Michalec
    156 (4,11%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Igor Nowakowski-Patecki
    28 (0,74%)
  2. 1 Marcin Przybysz
    461 (12,15%)
  3. 4 Grażyna Ławrynowicz
    166 (4,38%)
  4. 2 Jan Bachar
    369 (9,73%)
  5. 3 Anna Salmanowicz
    65 (1,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 3 Justyna Bogdaniuk
    52 (1,37%)
  2. 1 Bogdan Pisarek
    99 (2,61%)
  3. 2 Sylwia Joanna Napiórkowska
    52 (1,37%)
  4. 5 Piotr Szaja
    76 (2,00%)
  5. 4 Julita Kędra
    51 (1,34%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Barbara Piorun
    233 (6,14%)
  2. 3 Damian Nurczyk
    153 (4,03%)
  3. 1 Ireneusz Andrzej Rogowski
    531 (14,00%)
  4. 5 Jan Powierża
    177 (4,67%)
  5. 4 Katarzyna Choruży
    185 (4,88%)

Okręg 3

Miasto Górowo Iławeckie, Gmina Górowo Iławeckie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Czesław Dunowski
    39 (0,85%)
  2. 5 Agnieszka Magdalena Ludwinowicz
    19 (0,41%)
  3. 2 Piotr Błocki
    206 (4,49%)
  4. 3 Monika Nowak
    52 (1,13%)
  5. 1 Danuta Pich
    94 (2,05%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mirosław Bogdan Olejnik
    677 (14,76%)
  2. 5 Zbigniew Krzysztof Szyszka
    721 (15,71%)
  3. 3 Marek Rabczuk
    489 (10,66%)
  4. 2 Barbara Elżbieta Kamińska
    583 (12,71%)
  5. 4 Teresa Michalkiewicz
    434 (9,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 4 Daria Halina Butkiewicz
    57 (1,24%)
  2. 1 Adrian Michał Łazorko
    84 (1,83%)
  3. 2 Aneta Kołtan
    20 (0,44%)
  4. 3 Arkadiusz Cybulski
    58 (1,26%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Bożena Hermanowicz
    219 (4,77%)
  2. 5 Henryk Łuczkowski
    80 (1,74%)
  3. 1 Jerzy Czesław Szarejko
    386 (8,41%)
  4. 3 Kamila Skrzypa
    331 (7,21%)
  5. 4 Jerzy Bogusław Pradiuszyk
    39 (0,85%)

Okręg 4

Gmina i Miasto Bisztynek, Gmina i Miasto Sępopol

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jadwiga Kuźlik
    355 (8,46%)
  2. 2 Karol Mateusz Mitura
    115 (2,74%)
  3. 4 Bożena Depta
    86 (2,05%)
  4. 3 Roman Edward Kubicki
    76 (1,81%)
  5. 5 Ryszard Bartko
    62 (1,48%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Ignacy Jan Paszkowski
    126 (3,00%)
  2. 6 Natalia Aleksandra Sycz
    136 (3,24%)
  3. 3 Beata Jarzynka
    248 (5,91%)
  4. 1 Grzegorz Mucha
    489 (11,65%)
  5. 2 Iwona Oleksik
    196 (4,67%)
  6. 4 Jerzy Piotr Papszun
    196 (4,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ PLUS

kandydatliczba głosów

  1. 4 Anna Żejmo
    59 (1,41%)
  2. 1 Walerian Kwiatkowski
    106 (2,53%)
  3. 2 Czesław Sekita
    84 (2,00%)
  4. 3 Marta Mojak
    65 (1,55%)
  5. 5 Marcin Matejunas
    398 (9,48%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ryszard Zduniuk
    384 (9,15%)
  2. 2 Józef Kwakszys
    222 (5,29%)
  3. 5 Agnieszka Gach
    240 (5,72%)
  4. 3 Jadwiga Tomaszewicz
    65 (1,55%)
  5. 6 Krzysztof Łuszczyk
    297 (7,07%)
  6. 4 Elżbieta Rudzińska
    193 (4,60%)