Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Gorzkowice

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Czerno, Poręba Sobaków, Sobaków, Sobakówek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Jacek Katulski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA KUKULSKIEGO

54 (21,43%)

Marian Sobierajski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO WŁODARCZYKA

98 (38,89%)

Stanisław Jureńczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

100 (39,68%)

Okręg 2

Grabostów, Kolonia Żuchowice, Żuchowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Andrzej Wawrzyńczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA KUKULSKIEGO

88 (31,32%)

Andrzej Krakowiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE

74 (26,33%)

Katarzyna Aniela Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO WŁODARCZYKA

91 (32,38%)

Monika Agnieszka Malec

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

11 (3,91%)

Krzysztof Michał Kiełbik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA SAMORZĄDOWA”

17 (6,05%)

Okręg 3

Bukowina, Gorzkowiczki, Józefina, Pieńki Stolarskie, Porosło

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Dominik Czupryn

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO WŁODARCZYKA

177 (64,36%)

Mariusz Piotr Szulc

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

98 (35,64%)

Okręg 4

Gorzkowice: ul. Częstochowska, Cmentarna, Żabia, Kol. Gorzędów-wieś

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Wojciech Orłowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA KUKULSKIEGO

94 (39,83%)

Renata Agnieszka Łatacz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE

39 (16,53%)

Agnieszka Elżbieta Ziemba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO WŁODARCZYKA

97 (41,10%)

Iwona Ewa Wachnik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

6 (2,54%)

Okręg 5

Gorzkowice: ul. Bolesława Krzywoustego, Kazimierza Wielkiego, Bolesława Chrobrego, Galla Anonima, Mieszka I, Św. Wojciecha, Władysława Łokietka, Królowej Jadwigi, Zygmunta Starego, Jana Kazimierza, Jana III Sobieskiego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Marek Filipczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA KUKULSKIEGO

126 (31,11%)

Józef Jabłecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO WŁODARCZYKA

191 (47,16%)

Marcin Kabziński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

88 (21,73%)

Okręg 6

Gorzkowice: ul. Przemysłowa, Akacjowa, Jaśminowa, Leonów, Leśna, Działkowa, Wiśniowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Antoni Ćwiek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA KUKULSKIEGO

63 (22,83%)

Marianna Hajniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO WŁODARCZYKA

129 (46,74%)

Ewelina Katarzyna Matych

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

84 (30,43%)

Okręg 7

Gorzkowice: ul. Słowackiego, Polna, Kwiatowa, Rynek, Nowa, Szkolna, Łąkowa, Warszawska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Krzysztof Kukulski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA KUKULSKIEGO

115 (38,33%)

Marek Piotr Siewierski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO WŁODARCZYKA

147 (49,00%)

Aleksander Leszek Młyńczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

38 (12,67%)

Okręg 8

Gorzkowice: ul. 1000 - lecia, 3 - Maja, Wysoka, Niska, Przedborska, Zielona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Alicja Zofia Rybak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA KUKULSKIEGO

150 (35,46%)

Wojciech Bogdan Gaborski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE

53 (12,53%)

Aneta Barbara Karbowiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO WŁODARCZYKA

194 (45,86%)

Mariusz Głowacki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

26 (6,15%)

Okręg 9

Gorzkowice: ul. Kościelna, Dolna, Ogrodowa, Piotrkowska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krystyna Błaszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO WŁODARCZYKA

98 (49,75%)

Rafał Jacek Nowak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

18 (9,14%)

Jan Woźniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA WOŹNIAKA

81 (41,12%)

Okręg 10

Szczukocice, Borzęcin, Kotków, Kol. Kotków, Wola Kotkowska, Komorniki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aleksandra Warda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA KUKULSKIEGO

71 (24,74%)

Edyta Katarzyna Płomińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE

80 (27,87%)

Halina Kukulska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO WŁODARCZYKA

91 (31,71%)

Beata Anna Gniewaszewska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

34 (11,85%)

Kamil Robert Kasiborski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA SAMORZĄDOWA”

11 (3,83%)

Okręg 11

Krosno, Krosno-Biadów, Krosno-Bugaj, Krosno-Dąbrowy, Krosno-Huby, Krosno-Ludwików, Marianek, Grabowiec, Sosnowiec, Krzemieniewice, Rdułtowice, Góry Rdułtowskie, Rogów, Kol. Krzemieniewice, Białek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Karolina Masłowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA KUKULSKIEGO

38 (11,14%)

Agnieszka Barbara Kopcińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE

31 (9,09%)

Teresa Kobylińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO WŁODARCZYKA

115 (33,72%)

Sławomir Szmalec

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

96 (28,15%)

Grażyna Gadecka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

61 (17,89%)

Okręg 12

Plucice, Kolonia Plucice, Ryszardów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Lucyna Ewa Kowalczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA KUKULSKIEGO

86 (37,07%)

Dariusz Pieścik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO WŁODARCZYKA

141 (60,78%)

Dawid Mariusz Segiet

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

5 (2,16%)

Okręg 13

Bujnice, Bujnice Zakład Rolny, Bujniczki, Kol. Bujnice, Kol. Bujniczki, Kopanina, Pieńki Gorzkowskie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wioletta Ciupa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA KUKULSKIEGO

44 (13,75%)

Andrzej Łukasz Gal

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO WŁODARCZYKA

104 (32,50%)

Magdalena Stempień

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

172 (53,75%)

Okręg 14

Cieszanowice, Kamienny Most, Szczepanowice, Daniszewice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Wachura

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA KUKULSKIEGO

60 (13,61%)

Paweł Ryszard Chruścik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE

154 (34,92%)

Gniewomir Hubert Patryarcha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO WŁODARCZYKA

104 (23,58%)

Agata Zofia Wachura

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

75 (17,01%)

Dawid Lucjan Hajniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA SAMORZĄDOWA”

48 (10,88%)

Okręg 15

Gościnna, Jadwinów, Wilkoszewice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariola Zofia Orlik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA KUKULSKIEGO

79 (24,61%)

Janina Raczyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO WŁODARCZYKA

116 (36,14%)

Jan Henryk Sobierański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ

95 (29,60%)

Ewelina Maria Jaros

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

31 (9,66%)